оплата НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

NEL писав:
25 червня 2020, 14:15
Добрый день, друзья. Может, и глупый вопрос, но иногда начинаешь сомневаться сама в себе. В электронном кабинете светится задолженность по НДС 4000,00 по поданной декларации за май. В "Витяге про реквизиты электр. счета о остатке средств на нем" числится сумма 12000,00. Т.е. я могу не платить 4000 по декларации? Разумеется, если не заплачу, у меня уменьшится регистрациогнный лимит, но все же, я могу не платить пока?
Вашого залишку коштів на рахунку в СЕА досить - ПЗ по деці травня знімуться з цих 12тис
З реєстраційним лімітом у вас нічого не станеться...

NEL
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 184
З нами з: 17 лютого 2016, 12:14
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення NEL »

Tasa писав:
25 червня 2020, 14:23
NEL писав:
25 червня 2020, 14:15
Добрый день, друзья. Может, и глупый вопрос, но иногда начинаешь сомневаться сама в себе. В электронном кабинете светится задолженность по НДС 4000,00 по поданной декларации за май. В "Витяге про реквизиты электр. счета о остатке средств на нем" числится сумма 12000,00. Т.е. я могу не платить 4000 по декларации? Разумеется, если не заплачу, у меня уменьшится регистрациогнный лимит, но все же, я могу не платить пока?
Вашого залишку коштів на рахунку в СЕА досить - ПЗ по деці травня знімуться з цих 12тис
З реєстраційним лімітом у вас нічого не станеться...
Списується автоматично, без нашого втручання?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

NEL писав:
25 червня 2020, 16:33
Спойлер
Tasa писав:
25 червня 2020, 14:23
NEL писав:
25 червня 2020, 14:15
Спойлер
Добрый день, друзья. Может, и глупый вопрос, но иногда начинаешь сомневаться сама в себе. В электронном кабинете светится задолженность по НДС 4000,00 по поданной декларации за май. В "Витяге про реквизиты электр. счета о остатке средств на нем" числится сумма 12000,00. Т.е. я могу не платить 4000 по декларации? Разумеется, если не заплачу, у меня уменьшится регистрациогнный лимит, но все же, я могу не платить пока?
Вашого залишку коштів на рахунку в СЕА досить - ПЗ по деці травня знімуться з цих 12тис
З реєстраційним лімітом у вас нічого не станеться...
[/spoiler]
Списується автоматично, без нашого втручання?
Саме так

Мира4181
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 13 січня 2021, 13:34

Повідомлення Мира4181 »

Доброго дня, підкажіть, будь ласка, як має відображатися ПДВ на 6412 в 1с, якщо на кінець року по декларації від'ємне значення (200 тис наприклад), але в електронному кабінеті є податкових борг (300 тис). Має бути в оборотці Кт 100 тис, чи якимось чином правити, щоб співпадало з декларацією (Дт 200 тис)???

Oska
Гений
Гений
Повідомлень: 472
З нами з: 12 березня 2012, 03:06
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 12 разів

Повідомлення Oska »

Доброго дня. Останні 2 міс сплачувала ПДВ не на свій рах СЕА ПДВ, а на бюдж рах. В кабінеті "стан розрах з бюджетом" висить преплата, в СЕА ПДВ - заборгованість.
Я заплуталась з рахунками і не можу зрозуміти, мені потрібно перекинути гроші тепер з одного рахунку на інший? Чи так зробити не можна? як виправити ситуацію?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Oska писав:
25 жовтня 2021, 13:57
Доброго дня. Останні 2 міс сплачувала ПДВ не на свій рах СЕА ПДВ, а на бюдж рах. В кабінеті "стан розрах з бюджетом" висить преплата, в СЕА ПДВ - заборгованість.
Я заплуталась з рахунками і не можу зрозуміти, мені потрібно перекинути гроші тепер з одного рахунку на інший? Чи так зробити не можна? як виправити ситуацію?
сплачуйте заборгованість із розрахункового рахунку на електронний і пишіть листи на повернення коштів з бюдж.рахунку на розрахунковий. Якщо поповнити електронний рахунок будь-яким іншим способом крім як з розрахункового рахунку, то ліміт для реєстрації не зміниться.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Oska писав:
25 жовтня 2021, 13:57
Доброго дня. Останні 2 міс сплачувала ПДВ не на свій рах СЕА ПДВ, а на бюдж рах. В кабінеті "стан розрах з бюджетом" висить преплата, в СЕА ПДВ - заборгованість.
Я заплуталась з рахунками і не можу зрозуміти, мені потрібно перекинути гроші тепер з одного рахунку на інший? Чи так зробити не можна? як виправити ситуацію?
1. Сплачуєте на свій рахунок СЕА пдв всю заборгованість.
2. Формуєте заяву про повернення коштів з бюджетного рахунку (J1302001) тут два варіанти повернення коштів: або на рахунок СЕА ПДВ (повертають впродовж 5 днів), або свій р/рахунок (строків повернення не знаю)
3. Зателефонувати інспектору щоб заява не «загубилась».
Можна спочатку звязатись із податківцями, а потім відправлять заяву.

Irchick
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 20 лютого 2015, 09:45
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Irchick »

Всем привет! По декларации за январь лезет плюс, но в течении недели мы завозим импорт и оплата НДС по импорту будет больше чем оплата по декларации. Можно ли не платить дважды? А только в таможню? Все-равно падает на один и тот же счет...

buh_vika
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 858
З нами з: 02 вересня 2010, 01:19
Дякував (ла): 555 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення buh_vika »

Добрый день. Подскажите, если НДС за август до 30.09 не перечислим, с 01.10. будут блокировать налоговые?

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1430
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 560 разів

Повідомлення Симпа »

buh_vika писав:
28 вересня 2022, 10:02
Добрый день. Подскажите, если НДС за август до 30.09 не перечислим, с 01.10. будут блокировать налоговые?
Ні звичайно.Штраф -В случае если налогоплательщик не уплачивает сумму самостоятельно определенного (согласованного) денежного обязательства в течение сроков, определенных ПК, такой налогоплательщик должен уплатить штраф (п. 124.1 ПК):

5% погашенной суммы налогового долга - при задержке до 30 календарных дней включительно, следующих за последним днем ​​срока уплаты суммы денежного обязательства;
10% погашенной суммы налогового долга - при задержке более 30 календарных дней, следующих за последним днем ​​срока уплаты суммы денежного обязательства;
25% суммы неуплаченного (несвоевременно уплаченного) денежного обязательства- в случае умышленной неуплаты согласованной суммы налогового обязательства;
50% суммы неуплаченного (несвоевременно уплаченного) денежного обязательства- повторная умышленная задержка в течение 1095 к. дней уплаты согласованной суммы налогового обязательства на срок более 90 к. дней.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”