Додаток 1 до податкової декларації з ПДВ: коригування податкових зобов’язань

декларація, уточнення, виправлення помилок
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8502
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6476 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Мурашка писав:
18 червня 2020, 09:56
Уважаемые коллеги помогите разобраться . РК на минус выписана 29.05. зарегистрирована 15.06. когда мне ее отражать в декларации? за май или июнь?
У травні

SvitlanaKiev
Оракул
Оракул
Повідомлень: 256
З нами з: 28 червня 2017, 19:59
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення SvitlanaKiev »

Добрый день, вопрос по порядку заповнення таблиці 2 додатку 1 до податкової декларації з ПДВ:
ПН за май, РК от продавца был в июне.
Вопрос: в графе 3 період складання - травень?
Эл.кабинет чего-то пишет июнь (период РК)...

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

SvitlanaKiev писав:
15 липня 2020, 11:22
Добрый день, вопрос по порядку заповнення таблиці 2 додатку 1 до податкової декларації з ПДВ:
ПН за май, РК от продавца был в июне.
Вопрос: в графе 3 період складання - травень?
Эл.кабинет чего-то пишет июнь (период РК)...
Там же чітко написано - ПОДАТКОВІ НАКЛАДНІ які коригуються період складання . ПН травнева, отже, 05 2020 ( це до 3.1)

Марина ***
Оракул
Оракул
Повідомлень: 218
З нами з: 16 березня 2011, 02:26
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Марина *** »

Доброго дня!

Прошу, допомоги розібратися...
В мене був РК за липень (14.07) на повернення товару, відправили на реєстрацію 29.07. його було заблоковано...((
За результатами подання Повідомлення РК розблокували і зареєстрували 13.08.2020р.

Питання, чи треба заповнювати Додаток 1 до липневої декларації чи тільки табл.1.1???

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

Добрый день, коллеги! Нужна подсказка
В июле был возврат предоплаты (мы покупатели), поставщик РК не выписал и не прислал, на связь не выходит. Нужно уменьшить НК по бухгалтерской справки по дате возврата предоплаты?
Спасибо!

ОксанаС
Оракул
Оракул
Повідомлень: 205
З нами з: 27 січня 2014, 17:09
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення ОксанаС »

Подскажите . НН выписали 27.08, зарегистрировали ее 1.09. 3.09 обнаружили, что выписали не на того покупателя- выписали р/к и зарегили, составили НН на правильного покупателя. Что мне теперь делать? В Деке за август показать 2 НН( правильную и неправильную), а Р/К я смогу показать только за сентябрь( она ж выписана 3.09)? Раньше выписать не могу ( неправильная НН зарегистрирована 1.09). Месяц будут задвоенные обязательства?? Спасибо.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8502
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6476 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

ОксанаС писав:
04 вересня 2020, 14:25
Подскажите . НН выписали 27.08, зарегистрировали ее 1.09. 3.09 обнаружили, что выписали не на того покупателя- выписали р/к и зарегили, составили НН на правильного покупателя. Что мне теперь делать? В Деке за август показать 2 НН( правильную и неправильную), а Р/К я смогу показать только за сентябрь( она ж выписана 3.09)? Раньше выписать не могу ( неправильная НН зарегистрирована 1.09). Месяц будут задвоенные обязательства?? Спасибо.
Вам РК треба було робити серпнем, тоді можна нічого не показувать...
Воно правильно і так не показувать - але інакше у вас вилізе "перевищення" якщо не покажете ту неправильну пн...
Вирішуйте самі ...

ОксанаС
Оракул
Оракул
Повідомлень: 205
З нами з: 27 січня 2014, 17:09
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення ОксанаС »

А есть какое-нибудь наказание за це " перевищення"? Ведь если я НН зарегила, но не указала ее в декларации (даже если она ошибочная ) это может повлечь штрафы ?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

ОксанаС писав:
04 вересня 2020, 17:41
А есть какое-нибудь наказание за це " перевищення"? Ведь если я НН зарегила, но не указала ее в декларации (даже если она ошибочная ) это может повлечь штрафы ?
Можу помилятись, але, здається, перевищення «з’їдає» реєстраційний ліміт

tosya31
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 06 лютого 2015, 13:03
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення tosya31 »

Доброго дня, шановні колеги потрібна допомога мною була виписана пн у 7 м-ці з 0 ставкою з помилковою датою, в одному ж і тому місяці і періоді я зробила РК і з мінусувала дану пн і одразу ж зареєструвала нову правильну. При формуванні Податкової декларації в Соті вибрала і відповідно додаток 1, але він був пустий, а всі дані по Декл були вірні. Я по своїй не уважності взяла і видалила додаток взагалі і подала декларацію без нього. Оскільки ми отримуємо бюджетне відшкодування після камеральної перевірки отримала Акт, що ми звинувачуємося у заниженні податкового зобов"язання і тепер викликають директора у відділення ДФС. Чи була в когось така ситуація і що тепер може нам грозити?

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”