Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
mr.SV
Гуру
Гуру
Повідомлень: 71
З нами з: 17 грудня 2016, 12:00
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення mr.SV »

[/quote]
У Вас була помилка в декларації ? вас попросили виправити , а бух. Неправильно заповнив ? І в результаті виправлень вийшли невірні дані? Подавайте УР до того УР щоб в результаті виправлень вийшли на правильні суми ПДВ і правильні дані в дод.5
В чому питання?
Помилка що знайшли - виправить , неправильно заповнено - змінити на правильні дані .
З ПДВ взагалі «покращення» повернулись проФФЕссионали до справи.
[/quote]

Доброго дня!
Дякую за відповідь! Я вже думав мене ігнорують на цьому сайті:):):):)!
Так, подали дод.5 з нульовими ідент.кодами і потрібно було подати нульовку,але бухгалтер переніс не всі дані з деклараціїї в рядок 4,а саме не переніс суму від'ємного значення минулого місяця в результаті цього виникла переплата,після цього ми подали правильну нульову уточньонку ,але вона не виправила переплату в кабінеті,і податківці склали акт про порушення ст.123.1 ПКУ.

nikosbud
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 575
З нами з: 30 березня 2015, 18:13
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 422 рази

Повідомлення nikosbud »

Добрый день. Надо подать уточненку за МАРТ ( завтра буду подавать,21.04). Так как уточняю обязательтва марта ( увеличиваю), надо ли штраф себе начислять? Ведь срок уплаты марта - до 30.04 ?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

nikosbud писав:
20 квітня 2021, 15:02
Добрый день. Надо подать уточненку за МАРТ ( завтра буду подавать,21.04). Так как уточняю обязательтва марта ( увеличиваю), надо ли штраф себе начислять? Ведь срок уплаты марта - до 30.04 ?
А сьогодні звітну нову чому не подасте ? може встигнете ще...
Штраф нараховувати буде потрібно, якщо подаєте УР...

nikosbud
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 575
З нами з: 30 березня 2015, 18:13
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 422 рази

Повідомлення nikosbud »

пополнить счет, зарегистрировать НН - если успеется сегодня - то да. Если зарегистр. поздо - могу не успеть. Поэтому спрашиваю .

nikosbud
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 575
З нами з: 30 березня 2015, 18:13
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 422 рази

Повідомлення nikosbud »

Tasa писав:
20 квітня 2021, 15:08
nikosbud писав:
20 квітня 2021, 15:02
Добрый день. Надо подать уточненку за МАРТ ( завтра буду подавать,21.04). Так как уточняю обязательтва марта ( увеличиваю), надо ли штраф себе начислять? Ведь срок уплаты марта - до 30.04 ?
А сьогодні звітну нову чому не подасте ? може встигнете ще...
Штраф нараховувати буде потрібно, якщо подаєте УР...
закон подлости : с 13-00 шдюз ДФС не работает :( налоговые не регистрируются . уже 16:55 .... отосланные в 12 ви сят

АлександРРО
Гуру
Гуру
Повідомлень: 86
З нами з: 25 січня 2017, 14:34
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 63 рази

Повідомлення АлександРРО »

nikosbud писав:
20 квітня 2021, 16:54
Tasa писав:
20 квітня 2021, 15:08
nikosbud писав:
20 квітня 2021, 15:02
Добрый день. Надо подать уточненку за МАРТ ( завтра буду подавать,21.04). Так как уточняю обязательтва марта ( увеличиваю), надо ли штраф себе начислять? Ведь срок уплаты марта - до 30.04 ?
А сьогодні звітну нову чому не подасте ? може встигнете ще...
Штраф нараховувати буде потрібно, якщо подаєте УР...
закон подлости : с 13-00 шдюз ДФС не работает :( налоговые не регистрируются . уже 16:55 .... отосланные в 12 ви сят
Есть вариант отразить НО в декларации с учетом этой этой налоговой и показать её в д.1 в таблице 1.1, а завтра регистрировать. Вот только не знаю что потом с лимитом будет - не придется ли дважды платить. Отпишитесь сюда как все пройдет - держим за Вас кулаки!

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 301
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 100 разів

Повідомлення STO Iryna »

Подскажите пожалуйста, первый раз делаю уточняющий на уменьшение обязательств, если уменьшаю, то надо штраф начислять?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

STO Iryna писав:
20 квітня 2021, 18:51
Подскажите пожалуйста, первый раз делаю уточняющий на уменьшение обязательств, если уменьшаю, то надо штраф начислять?
Ні, не нараховуєте. Там є сноска "при позитивному значенні гр6 р18...."

Vortana
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 03 травня 2021, 10:18

Повідомлення Vortana »

Добрый день! В Декларации по ПДВ за февраль показали лишнюю ПН в обязательствах, как правильно заполнить уточнюючий розрахунок.
Что я должна показать в Додатке 1,если там показываем только не зарегистрированные обязательства ?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Vortana писав:
03 травня 2021, 10:33
Добрый день! В Декларации по ПДВ за февраль показали лишнюю ПН в обязательствах, как правильно заполнить уточнюючий розрахунок.
Что я должна показать в Додатке 1,если там показываем только не зарегистрированные обязательства ?
В першій колонці дублюєте люневі цифри (всі) у другій колонці заповнюєте правильні цифри теж всі, якщо, навіть не змінювались.
А Ви що, показували іі в д1 як не зареєстрована? Тоді , думаю, перший рядок - дублюєте і новим рядком те ж саме, тільки з мінусом
Якщо іі не відрбражали в д1, то і до уточнюючого ніякі додатки не потрібно додавати.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”