Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

elena_ma писав:
18 листопада 2021, 14:09
По этому контрагенту в сентябрьской декларации были корректировки, но нулевые, причем за 07 и 08 месяца. Сейчас корректировка за 08 месяц на минус. Показываю только ее? Самоштраф 3% получается 0,36 грн. В УР стоит 0 в ряд.18.1. Их платить отдельно? Недоплата 12 грн.
тоді уточнюєте серпень.
показуєте в таблиці 2.2 тільки цей рк
Якщо на рахуноку СЕА недостатньо коштів, то сплатіть, байдуже якими сумами. головне щоб хватило для списання в бюджет

elena_ma
Гений
Гений
Повідомлень: 328
З нами з: 05 вересня 2015, 14:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення elena_ma »

[/quote]
тоді уточнюєте серпень.
[/quote]

Я подаю УР в периоде ноябрь, звітний що уточнюється - сентябрь, т.к. корректировка выписана в сентябре, получена в октябре, зарегистрирована в ноябре. Правильно?

elena_ma
Гений
Гений
Повідомлень: 328
З нами з: 05 вересня 2015, 14:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення elena_ma »

Доплату делать до подачи УР или после?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

elena_ma писав:
18 листопада 2021, 14:52
Доплату делать до подачи УР или после?
до

UPR buhg
ПрофиПрофи
Повідомлень: 47
З нами з: 18 жовтня 2013, 20:04
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення UPR buhg »

Помогите правильно уточниться по НДС.
В Декларации за 11-2020 были завышены НО (на одну операцию были зарегистрированы 2 накладные - на плательщика НДС и ошибочная на неплательщика). Идея была в том, чтобы в 12-2020 зарегистрировать отриц. РК и отразить его в Декларации за 12-2020. :oops: Но РК был заблокирован и разблокировался только в 11-2021. И что-то я засомневалась - какой же месяц мне уточнять? Ноябрь иди декабрь 2020? Или провести эту корр-ку в текущей Декларации - за ноябрь 2021?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

UPR buhg писав:
19 листопада 2021, 16:55
Помогите правильно уточниться по НДС.
В Декларации за 11-2020 были завышены НО (на одну операцию были зарегистрированы 2 накладные - на плательщика НДС и ошибочная на неплательщика). Идея была в том, чтобы в 12-2020 зарегистрировать отриц. РК и отразить его в Декларации за 12-2020. :oops: Но РК был заблокирован и разблокировался только в 11-2021. И что-то я засомневалась - какой же месяц мне уточнять? Ноябрь иди декабрь 2020? Или провести эту корр-ку в текущей Декларации - за ноябрь 2021?
Нічого не уточнюєте. Зареєстрований рк проводите в листопаді.
Там логіка така, Ви зменшуєте свої ПЗ в місяці реєстраціі Рк.

UPR buhg
ПрофиПрофи
Повідомлень: 47
З нами з: 18 жовтня 2013, 20:04
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення UPR buhg »

Дякую. Але розблокована податкова накладна вважаеться проведеною тiею датою, якою була створена. РК був створений датою виявлення помилки - в груднi 2020. Проте помилка була в листопадi 2020... :stars:

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

UPR buhg писав:
19 листопада 2021, 21:18
Дякую. Але розблокована податкова накладна вважаеться проведеною тiею датою, якою була створена. РК був створений датою виявлення помилки - в груднi 2020. Проте помилка була в листопадi 2020... :stars:
Я б орієнувалась на дату рішення про розблокування, але може у форумчан інша думка. І треба читати квитанцію

Усвідомлені рішення
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 22 листопада 2021, 17:07
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Усвідомлені рішення »

Nelli-Nelli писав:
08 листопада 2021, 09:35
Lidiia писав:
08 листопада 2021, 08:35
Подскажите, пж, как теперь делать УР при исправлении в ИИН(нн оказалась зарегистрирована на неплательщика за февраль), РК в октябре сделала, новую НН зарегистрировала(выписана февралем, зарегила октябрем).Что дальше?
Доплачуєте на свій рахунок пдв суму з урахуванням 3% самоштрафу, якщо там недостатньо коштів.
Здаєте ур до декларації лютого на збільшення ПЗ.
До ур ніяких таблиць не подаєте, так як пн правильна вже зареєстрована.
Ваші ПЗ зменшаться в декларації жовтня в якому зареєстрована РК .
У мене теж таке питання. Коригування дати виписки. Дата виписки податкової - серпень. РК у жовтні. Нова ПН за серпень зареєстрована у жовтні. РК відобразився у декларації за жовтень, зменшив ПЗ. Якщо я правильно зрозуміла - треба скласти УР за серпень на збільшення ПЗ? Не розумію з доплатами...

Усвідомлені рішення
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 22 листопада 2021, 17:07
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Усвідомлені рішення »

Усвідомлені рішення писав:
22 листопада 2021, 17:25
Nelli-Nelli писав:
08 листопада 2021, 09:35
Lidiia писав:
08 листопада 2021, 08:35
Подскажите, пж, как теперь делать УР при исправлении в ИИН(нн оказалась зарегистрирована на неплательщика за февраль), РК в октябре сделала, новую НН зарегистрировала(выписана февралем, зарегила октябрем).Что дальше?
Доплачуєте на свій рахунок пдв суму з урахуванням 3% самоштрафу, якщо там недостатньо коштів.
Здаєте ур до декларації лютого на збільшення ПЗ.
До ур ніяких таблиць не подаєте, так як пн правильна вже зареєстрована.
Ваші ПЗ зменшаться в декларації жовтня в якому зареєстрована РК .
У мене теж таке питання. Коригування дати виписки. Дата виписки податкової - серпень. РК у жовтні. Нова ПН за серпень зареєстрована у жовтні. РК відобразився у декларації за жовтень, зменшив ПЗ. Якщо я правильно зрозуміла - треба скласти УР за серпень на збільшення ПЗ? Не розумію з доплатами...
Колеги, дякую за увагу)
Сьогодні подала УР за серпень.
Нічого доплачувати не прийшлося, бо на казначейському рахунку було достатньо коштів.
Самоштраф 3% відобразився у електронному кабінеті, змінусується як я розумію із загальної суми.

Рефлексія: бажаю собі бути більш усвідомленою та сфокусованою на тому що роблю тут і зараз :work:
Бо коригування помилки коштувало мені 369 грн самоштрафу :cry:

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”