Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
UPR buhg
ПрофиПрофи
Повідомлень: 47
З нами з: 18 жовтня 2013, 20:04
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення UPR buhg »

Доьрий день усім. Зареєструвала РК на зменьшення за 12-2020 та подала УР за 12-2020. Податкове зобов'язання зменьшено. Моє питання: де я могу побачити зайво сплачені кошти? Ліміт регістрації збільшився. Переплата по особовому рахунку в кабінеті не змінилась. :?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

UPR buhg писав:
23 листопада 2021, 16:10
Доьрий день усім. Зареєструвала РК на зменьшення за 12-2020 та подала УР за 12-2020. Податкове зобов'язання зменьшено. Моє питання: де я могу побачити зайво сплачені кошти? Ліміт регістрації збільшився. Переплата по особовому рахунку в кабінеті не змінилась. :?
почитайте тут: viewtopic.php?f=18&t=19128&start=2740

UPR buhg
ПрофиПрофи
Повідомлень: 47
З нами з: 18 жовтня 2013, 20:04
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення UPR buhg »

Я думала, що збільшиться переплата по ПДВ на особовому рахунку. Переплата десь повинна була "засвітитися".

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

UPR buhg писав:
23 листопада 2021, 17:18
Я думала, що збільшиться переплата по ПДВ на особовому рахунку. Переплата десь повинна була "засвітитися".
Відкрийте рахунок пдв бюджету і побачите.
Взаємозаліку не буде. Переплату повертаєте з бюджету або на рахунок сеа пдв, або на р/рахунок. Для цього потрібно відправити в податкову заяву встановленого зразка на повернення коштів.

UPR buhg
ПрофиПрофи
Повідомлень: 47
З нами з: 18 жовтня 2013, 20:04
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення UPR buhg »

Nelli-Nelli писав:
23 листопада 2021, 17:28
UPR buhg писав:
23 листопада 2021, 17:18
Я думала, що збільшиться переплата по ПДВ на особовому рахунку. Переплата десь повинна була "засвітитися".
Відкрийте рахунок пдв бюджету і побачите.
Взаємозаліку не буде. Переплату повертаєте з бюджету або на рахунок сеа пдв, або на р/рахунок. Для цього потрібно відправити в податкову заяву встановленого зразка на повернення коштів.
В кабінеті "Стан розрахунків з бюджетом" побачила нарешті, що провели мою переплату. Повернення не планувала, думала залишити на випадок сплати штрафу.

Tabletka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 20 травня 2015, 09:39
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 38 разів

Повідомлення Tabletka »

Добрый день. Помогите разобраться, пожалуйста

В июле 2021 пропустила одну НН (не зарегистрировала, не учла в декларации). НДС вышел отрицательный. В августе и сентябре ндс тоже был отрицательным. И только в октябре вывелся плюс.
Сейчас НН зарегистрировала июлем.
Каков дальше порядок действий? Надо уточненки сдавать не только за июль, но и за август и сентябрь? А ндс доплачивать до или после сдачи уточненок? И куда доплачивать - как обычно, на эл.счет? А штраф платить когда налоговики пришлют бумажку или заранее (и куда?)?

спасибо)

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Tabletka писав:
22 грудня 2021, 09:52
Добрый день. Помогите разобраться, пожалуйста

В июле 2021 пропустила одну НН (не зарегистрировала, не учла в декларации). НДС вышел отрицательный. В августе и сентябре ндс тоже был отрицательным. И только в октябре вывелся плюс.
Сейчас НН зарегистрировала июлем.
Каков дальше порядок действий? Надо уточненки сдавать не только за июль, но и за август и сентябрь? А ндс доплачивать до или после сдачи уточненок? И куда доплачивать - как обычно, на эл.счет? А штраф платить когда налоговики пришлют бумажку или заранее (и куда?)?

спасибо)
Подаєте уточнюючі за всі місяці, на які вплине Ваше уточнення липня. Пдв +3% самоштрафу доплачуєте на ел.рахунок до здачі УР.
На стор.506 цього форуму я писала як виходила із ситуації, коли відємний пдв переходив в плюс після здачі декларації, щоб не гратись із поверненнями із бюджету вже сплачених коштів пдв.

Tabletka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 20 травня 2015, 09:39
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 38 разів

Повідомлення Tabletka »

Nelli-Nelli писав:
22 грудня 2021, 10:13
Подаєте уточнюючі за всі місяці, на які вплине Ваше уточнення липня. Пдв +3% самоштрафу доплачуєте на ел.рахунок до здачі УР.
На стор.506 цього форуму я писала як виходила із ситуації, коли відємний пдв переходив в плюс після здачі декларації, щоб не гратись із поверненнями із бюджету вже сплачених коштів пдв.
зрозуміло, дякую
а самоштраф точно на ел.рахунок йде, а не до бюджету?

506 сторінку почитаю, дякую)

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Tabletka писав:
22 грудня 2021, 10:29
зрозуміло, дякую
а самоштраф точно на ел.рахунок йде, а не до бюджету?
Все платите на СВІЙ ел. Рахунок!
В бюджет списуватиметься з Вашого рахунку)

ip
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 29
З нами з: 03 грудня 2012, 12:54
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення ip »

Добрый день! Подскажите пожалуйста, в Октябре 2021г пропустила и не зарегистрировала налоговую накладную контрагенту на сумму НДС 792,50! Сейчас в декабре 2021подаю ее на регистрацию! какие мои дальнейшие действия?

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”