Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
SAAT
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 29 березня 2018, 16:32
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 38 разів

Повідомлення SAAT »

Добрый день!
Подскажите, пожалуйста, кто в теме. В феврале 2020г. у меня было много заблокированных НН и РК. По-тихоньку,в судах, отыгрываем эти РК и ПН. По решению суда одну РК зарегистрировали, я подаю уточненку. В Додатке 1 мы же теперь не указываем РК на уменьшение НО. Но должны указывать НН, которые включены в декларацию, но не зарегистрированы(читай "заблокированы"). Вопрос: Мне Д1 к Уточненке вообще не заполнять(а тогда подавать ли?) или добавить туда НН, которые еще в стадии рассмотрения судом(т.к.в Деке февраля 2020 года этого раздела еще не было)?

Ninaaa
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 96
З нами з: 12 червня 2018, 13:58
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Ninaaa »

Ребекка писав:
11 січня 2022, 11:49
Ninaaa писав:
11 січня 2022, 11:14
Спасибо за помощь!
Додаток 2 за ноябрь
Зображення
получается в уточняющем додатке 2 должно быть -597?

поставила -597, помилок нет.

Скажите, а сам реестр выданных и полученных налоговых тоже нужно обновить, новую зарегистрированную налоговую подтянуть в ноябрь?
у вашому дод.2 буде лише 11.2021 -597
а ПН підтягніть в реєстр, щоб не лякатися через рік-два, що є не внесені до реєстру ПН. :g_impossible:
Добрый день, подскажите пожалуйста, а что делать если после уточняющей декларации, в которой я и додаток 2 уточнила, в новой звитной за декабрь все равно вылазят данные додатка 2 из декларации за ноябрь?

у меня в ноябре в додатке 2 была сумма 597, в уточняющем додатке 2 поставила -597

и сейчас в новой декларации за декабрь автоматически заполняется строка 16, как будто у меня отрицательное значение в декларации за ноябрь, но я же отправила уточняющую... почему оно все равно вылазит?

vvv
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 26 вересня 2010, 09:52
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення vvv »

Подскажите пожалуйста,корректировку по НДС нужно отдельным документом делать? Или просто в текущей декларации?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Ninaaa писав:
20 січня 2022, 16:27
Ребекка писав:
11 січня 2022, 11:49
Ninaaa писав:
11 січня 2022, 11:14
Спасибо за помощь!
Додаток 2 за ноябрь
Зображення
получается в уточняющем додатке 2 должно быть -597?

поставила -597, помилок нет.

Скажите, а сам реестр выданных и полученных налоговых тоже нужно обновить, новую зарегистрированную налоговую подтянуть в ноябрь?
у вашому дод.2 буде лише 11.2021 -597
а ПН підтягніть в реєстр, щоб не лякатися через рік-два, що є не внесені до реєстру ПН. :g_impossible:
Добрый день, подскажите пожалуйста, а что делать если после уточняющей декларации, в которой я и додаток 2 уточнила, в новой звитной за декабрь все равно вылазят данные додатка 2 из декларации за ноябрь?

у меня в ноябре в додатке 2 была сумма 597, в уточняющем додатке 2 поставила -597

и сейчас в новой декларации за декабрь автоматически заполняется строка 16, как будто у меня отрицательное значение в декларации за ноябрь, но я же отправила уточняющую... почему оно все равно вылазит?
зверніть увагу на р.16.2 і на зірочку-зноску внизу під декларацією

SAAT
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 29 березня 2018, 16:32
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 38 разів

Повідомлення SAAT »

SAAT писав:
20 січня 2022, 14:48
Добрый день!
Подскажите, пожалуйста, кто в теме. В феврале 2020г. у меня было много заблокированных НН и РК. По-тихоньку,в судах, отыгрываем эти РК и ПН. По решению суда одну РК зарегистрировали, я подаю уточненку. В Додатке 1 мы же теперь не указываем РК на уменьшение НО. Но должны указывать НН, которые включены в декларацию, но не зарегистрированы(читай "заблокированы"). Вопрос: Мне Д1 к Уточненке вообще не заполнять(а тогда подавать ли?) или добавить туда НН, которые еще в стадии рассмотрения судом(т.к.в Деке февраля 2020 года этого раздела еще не было)?
Так никто и не знает ответа на этот вопрос?

kinona1
Мастер
Мастер
Повідомлень: 50
З нами з: 13 жовтня 2020, 15:24
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення kinona1 »

kinona1 писав:
09 вересня 2021, 17:44
І мені потрібен колективний розум в головоломці з ПДВ. В травні 2020 була помилково виписана і зареєстровна ПН, в червні 2020 був виписаний РК "-" травнем, але зареєстрований в червні з порушенням термінів. В деклараціях за травень-червень ні ПН, ні РК не відображені. В результаті в липні після подання декларації за червень виникла сума перевищ. і зменшився ліміт (сума значна, тому хочеться відновити ліміт). Я це бачу так:
1. Подаємо УР за травень-включаємо помилкову ПН, сплачуємо ПДВ, штраф, пеню;
2. Подаємо УР за червень-включаємо "-" РК, в результаті сума перевищ.=0, ліміт збільшується, на бюджетному рахунку виникає переплата на частину ПДВ, оскільки по декларації був ПДВ до сплати, а після уточнення буде "-"
3. Подаємо УР за наступні періоди, оскільки УР за червень вплинув на розрахунки з бюджетом, а саме:
за липень був +, стане -
за серпень був +, стане -
за вересень, жовтень, листопад був -, стане більший - ,тому УРи не подаємо
за грудень був +, стане менший +.
В результаті УР за червень-грудень маємо переплату по ПДВ на бюджетному рахунку
4. Пишемо лист на повернення переплати на ел.рахунок
Поправте, будь ласка, якщо десь помиляюсь
Нарешті, завершилася моя епопея з виправленнями. Може кому знадобиться мій досвід. В грудні 2021 подала УР за травень 2020, заплативши 3% штрафу, на наступний день сума по УР списалася з ел.рахунку. В цей же день подала ще 7 УР за черевень-грудень 2020-на бюджетному рахунку утворилася переплата, ліміт відновився, перевищення зникло. Потім подала заяву на повернення переплати, але закінчився рік і змінилися рахунки-прийшлося подати ще одну заяву-через 8 днів переплата повернулася на ел.рахунок.

Buh0420
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 28 листопада 2021, 18:27
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Buh0420 »

Добрий вечір. Підкажіть будь ласка в грудні заблокували рк на зменшення зобов'язань, в січні розблокували- виникла сума перевищення. Я так розумію, що маю здати уточнення за грудень (щоб зняти перевищення), чи потрібно здавати Д1 там ж цей рк не показується :evil: ? Може в когось була така ситуація?

laris
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 29
З нами з: 18 травня 2012, 08:07
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення laris »

kinona1 писав:
26 січня 2022, 14:31
kinona1 писав:
09 вересня 2021, 17:44
І мені потрібен колективний розум в головоломці з ПДВ. В травні 2020 була помилково виписана і зареєстровна ПН, в червні 2020 був виписаний РК "-" травнем, але зареєстрований в червні з порушенням термінів. В деклараціях за травень-червень ні ПН, ні РК не відображені. В результаті в липні після подання декларації за червень виникла сума перевищ. і зменшився ліміт (сума значна, тому хочеться відновити ліміт). Я це бачу так:
1. Подаємо УР за травень-включаємо помилкову ПН, сплачуємо ПДВ, штраф, пеню;
2. Подаємо УР за червень-включаємо "-" РК, в результаті сума перевищ.=0, ліміт збільшується, на бюджетному рахунку виникає переплата на частину ПДВ, оскільки по декларації був ПДВ до сплати, а після уточнення буде "-"
3. Подаємо УР за наступні періоди, оскільки УР за червень вплинув на розрахунки з бюджетом, а саме:
за липень був +, стане -
за серпень був +, стане -
за вересень, жовтень, листопад був -, стане більший - ,тому УРи не подаємо
за грудень був +, стане менший +.
В результаті УР за червень-грудень маємо переплату по ПДВ на бюджетному рахунку
4. Пишемо лист на повернення переплати на ел.рахунок
Поправте, будь ласка, якщо десь помиляюсь
Нарешті, завершилася моя епопея з виправленнями. Може кому знадобиться мій досвід. В грудні 2021 подала УР за травень 2020, заплативши 3% штрафу, на наступний день сума по УР списалася з ел.рахунку. В цей же день подала ще 7 УР за черевень-грудень 2020-на бюджетному рахунку утворилася переплата, ліміт відновився, перевищення зникло. Потім подала заяву на повернення переплати, але закінчився рік і змінилися рахунки-прийшлося подати ще одну заяву-через 8 днів переплата повернулася на ел.рахунок.
Доброго дня ! Дякую, що поділились- в мене такаж ситуація, хотіла б уточнити :Раніше ви планували п.1 , а по завершенню заплатили тільки 3%- не дописали чи змінилась ситуація?
У мене після подання Деки виникла сума перевищення і зменшився ліміт - став з "-130". Якщо я подаю УР і по УР на на ел. рах перераховую 133 (і 3 % на бюджетний), то сума ліміту стане 3, тобто в моєму прикладі цього 133 буде не достатньо іі треба 130+133=266?
І ще :після повернення коштів на ел.рах. ліміт на цю суми збільшився?

kinona1
Мастер
Мастер
Повідомлень: 50
З нами з: 13 жовтня 2020, 15:24
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення kinona1 »

laris писав:
10 лютого 2022, 15:21
kinona1 писав:
26 січня 2022, 14:31
kinona1 писав:
09 вересня 2021, 17:44
І мені потрібен колективний розум в головоломці з ПДВ. В травні 2020 була помилково виписана і зареєстровна ПН, в червні 2020 був виписаний РК "-" травнем, але зареєстрований в червні з порушенням термінів. В деклараціях за травень-червень ні ПН, ні РК не відображені. В результаті в липні після подання декларації за червень виникла сума перевищ. і зменшився ліміт (сума значна, тому хочеться відновити ліміт). Я це бачу так:
1. Подаємо УР за травень-включаємо помилкову ПН, сплачуємо ПДВ, штраф, пеню;
2. Подаємо УР за червень-включаємо "-" РК, в результаті сума перевищ.=0, ліміт збільшується, на бюджетному рахунку виникає переплата на частину ПДВ, оскільки по декларації був ПДВ до сплати, а після уточнення буде "-"
3. Подаємо УР за наступні періоди, оскільки УР за червень вплинув на розрахунки з бюджетом, а саме:
за липень був +, стане -
за серпень був +, стане -
за вересень, жовтень, листопад був -, стане більший - ,тому УРи не подаємо
за грудень був +, стане менший +.
В результаті УР за червень-грудень маємо переплату по ПДВ на бюджетному рахунку
4. Пишемо лист на повернення переплати на ел.рахунок
Поправте, будь ласка, якщо десь помиляюсь
Нарешті, завершилася моя епопея з виправленнями. Може кому знадобиться мій досвід. В грудні 2021 подала УР за травень 2020, заплативши 3% штрафу, на наступний день сума по УР списалася з ел.рахунку. В цей же день подала ще 7 УР за черевень-грудень 2020-на бюджетному рахунку утворилася переплата, ліміт відновився, перевищення зникло. Потім подала заяву на повернення переплати, але закінчився рік і змінилися рахунки-прийшлося подати ще одну заяву-через 8 днів переплата повернулася на ел.рахунок.
Доброго дня ! Дякую, що поділились- в мене такаж ситуація, хотіла б уточнити :Раніше ви планували п.1 , а по завершенню заплатили тільки 3%- не дописали чи змінилась ситуація?
У мене після подання Деки виникла сума перевищення і зменшився ліміт - став з "-130". Якщо я подаю УР і по УР на на ел. рах перераховую 133 (і 3 % на бюджетний), то сума ліміту стане 3, тобто в моєму прикладі цього 133 буде не достатньо іі треба 130+133=266?
І ще :після повернення коштів на ел.рах. ліміт на цю суми збільшився?
До подачі 1-го УР, в який включила помилкову ПН, я сплатила 3% штрафу, а кошти на ел.рахунку у нас були і на наступний день після подачі цього УР вони списалися в бюджет.
Коли ви подасте УР (по якому, я так розумію, буде до сплати+133тис.) і у вас будуть на ел.рахунку 133 тис., то ці 133тис.спишуться в бюджет, ліміт тут не задіяний. Потім, коли ви подасте наступний УР, в який додасте зменшуючий РК на 133тис., у вас зникне сума перевищ. і збільшиться ліміт. При поверненні коштів на ел.рахунок ліміт не змінюється.

Інна123
ПрофиПрофи
Повідомлень: 32
З нами з: 14 квітня 2021, 10:10
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Інна123 »

Добрий вечір. Підскажіть , будь ласка , яким періодом робити уточнну декларацію з ПДВ за грудень , якщо РК виписана в грудні , а зареєстрована в 08 лютого. Період лютий чи можна зробити січнем.І як бути з декларацією за січень , якщо подаємо уточнену декларацію в лютому? Подаємо за січень без уточнень за грудень, в лютому подаємо уточнену за грудень і слідом за січень? Чи можна подати в лютому уточнену за грудень , а декларацію за січень з урахуванням уточнень за грудень ? Буду вдячна за відповіді та поради.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”