Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

helenadnepr писав:
25 липня 2022, 15:46
Ребекка писав:
25 липня 2022, 15:33
helenadnepr писав:
25 липня 2022, 15:10
Добрый день!
Помогите, пожалуйста!
Мне надо уточнить уточненку за февраль.
Не включила одну исходящую налоговую накладную.
Скажите, надо заполнить только уточнения налоговых обязательств?
то что уже исправила в первой уточненки не надо заполнять?
в першій колонці ви вказуєте уже дані з урахуванням уточнень і в р.031 поставте відмітку

Спасибо!
и заполнить только то что исправляю?
или дублировать остальные исправления из первой уточненки?

простите за глупые вопросы, впервые делаю все это)
ні, ви заповнюєте все: в 4 колонці дані колонки 5 з уточнюючого, а в 5 колонці "нового" УР вже правильні показники

ЛикаОд
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 15 лютого 2017, 12:56
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення ЛикаОд »

Доброго дня
Підкажіть, будь ласка стосовно УР з ПДВ (РК на зменшення зобов'язань з випискою у березні і реєстрацією у червні - включено по даті реєстрації. Це спричинило за собою "перевищення". Хочу виправити)
Якщо у мене за березень, квітень, травень, червень, в деці від'ємне значення (строка 21), то мені потрібно подати тільки два УР: за червень (зняти) і за березень (добавити)?
Дякую за відповідь)))

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1619
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 815 разів
Подякували: 680 разів

Повідомлення Asia Svetlova »

ЛикаОд писав:
29 липня 2022, 16:18
Доброго дня
Підкажіть, будь ласка стосовно УР з ПДВ (РК на зменшення зобов'язань з випискою у березні і реєстрацією у червні - включено по даті реєстрації. Це спричинило за собою "перевищення". Хочу виправити)
Якщо у мене за березень, квітень, травень, червень, в деці від'ємне значення (строка 21), то мені потрібно подати тільки два УР: за червень (зняти) і за березень (добавити)?
Дякую за відповідь)))
так
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Ласкаржевська
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 05 серпня 2022, 14:10

Повідомлення Ласкаржевська »

Було подано уточнюючі декларації з ПДВ за період лютий-травень 2022 результатами яких було зменшення суми сплати в бюджет. На даний момент вісить передоплата в сумі 132 000 грн. Чи можливо цю суму передоплати повернути хоча б на рахунок ПДВ? Як проходить ця процедура? І чи вже був досвід валого повернення даних коштів?

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1619
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 815 разів
Подякували: 680 разів

Повідомлення Asia Svetlova »

Ласкаржевська писав:
05 серпня 2022, 14:15
Було подано уточнюючі декларації з ПДВ за період лютий-травень 2022 результатами яких було зменшення суми сплати в бюджет. На даний момент вісить передоплата в сумі 132 000 грн. Чи можливо цю суму передоплати повернути хоча б на рахунок ПДВ? Як проходить ця процедура? І чи вже був досвід валого повернення даних коштів?
Вдалого не вийшло. Теж була подана в червні уточнююча за квітень на зменшення+подана заява на повернення на спецрахунок. ДФС відповіла, що повернення можливе тільки після проведення контрольно-перевіробної роботи, а це можливо з 20.08 по 20.10. Хоча ПКУ такої вимоги не містить.
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Ласкаржевська
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 05 серпня 2022, 14:10

Повідомлення Ласкаржевська »

Не підскажете яка була приблизна сума повернення?

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1619
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 815 разів
Подякували: 680 разів

Повідомлення Asia Svetlova »

Ласкаржевська писав:
08 серпня 2022, 10:36
Не підскажете яка була приблизна сума повернення?
В районі 20 тис
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Asia Svetlova писав:
05 серпня 2022, 16:21
Ласкаржевська писав:
05 серпня 2022, 14:15
Було подано уточнюючі декларації з ПДВ за період лютий-травень 2022 результатами яких було зменшення суми сплати в бюджет. На даний момент вісить передоплата в сумі 132 000 грн. Чи можливо цю суму передоплати повернути хоча б на рахунок ПДВ? Як проходить ця процедура? І чи вже був досвід валого повернення даних коштів?
Вдалого не вийшло. Теж була подана в червні уточнююча за квітень на зменшення+подана заява на повернення на спецрахунок. ДФС відповіла, що повернення можливе тільки після проведення контрольно-перевіробної роботи, а це можливо з 20.08 по 20.10. Хоча ПКУ такої вимоги не містить.
це камеральна перевірка:
перехідні положення розділ 10 ст69.2
"Камеральні податкові перевірки податкових декларацій з податку на додану вартість та уточнюючих розрахунків до них за звітні податкові періоди:

лютий, березень, квітень, травень 2022 року - розпочинаються на наступний день після 20 липня 2022 року та завершуються не пізніше 20 вересня 2022 року;

червень, липень 2022 року - розпочинаються на наступний день після 20 серпня 2022 року та завершуються не пізніше 20 жовтня 2022 року.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

а чому ви хочете повернути на рахунок СЕА? наскільки я знаю, то ліміт для реєстрації не збільшиться

Ласкаржевська
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 05 серпня 2022, 14:10

Повідомлення Ласкаржевська »

Кошти які було сплачено з електронного рахунку можна повернути тільки на електронний рахунок. А вже потім з нього повертати на свій розрахунковий якщо потрібно

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”