Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Svitlana40a
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 18 липня 2022, 14:09
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Svitlana40a »

Доброго вечора. Вперше склалась ситуація, у червні було зареєстровано накладну не на того покупця (невірна назва та ІПН) у липні складено зменшуючу РК та вірну ПН. Чи потрібно їх відображати в декларації ПДВ за липень або уточнюючому якщо вони не впливають на суму податкових зобов'язань ?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Svitlana40a писав:
18 серпня 2022, 23:38
Доброго вечора. Вперше склалась ситуація, у червні було зареєстровано накладну не на того покупця (невірна назва та ІПН) у липні складено зменшуючу РК та вірну ПН. Чи потрібно їх відображати в декларації ПДВ за липень або уточнюючому якщо вони не впливають на суму податкових зобов'язань ?
швидше за все треба, бо ви не вписалися в один звітний період. Подивіться чи виникла сума перевищення за червень і що робиться з лімітом.

Svitlana40a
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 18 липня 2022, 14:09
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Svitlana40a »

Ребекка писав:
19 серпня 2022, 11:03
Svitlana40a писав:
18 серпня 2022, 23:38
Доброго вечора. Вперше склалась ситуація, у червні було зареєстровано накладну не на того покупця (невірна назва та ІПН) у липні складено зменшуючу РК та вірну ПН. Чи потрібно їх відображати в декларації ПДВ за липень або уточнюючому якщо вони не впливають на суму податкових зобов'язань ?
швидше за все треба, бо ви не вписалися в один звітний період. Подивіться чи виникла сума перевищення за червень і що робиться з лімітом.
В електронному кабінеті лише в графі ''сума відхилення '' стоїть ''-100'' (це пдв по накладній), і в липні сума зобов'язань менша на 100 ніж би мала бути ( декларацію не подавала ще)

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Svitlana40a писав:
19 серпня 2022, 23:31
Ребекка писав:
19 серпня 2022, 11:03
Svitlana40a писав:
18 серпня 2022, 23:38
Доброго вечора. Вперше склалась ситуація, у червні було зареєстровано накладну не на того покупця (невірна назва та ІПН) у липні складено зменшуючу РК та вірну ПН. Чи потрібно їх відображати в декларації ПДВ за липень або уточнюючому якщо вони не впливають на суму податкових зобов'язань ?
швидше за все треба, бо ви не вписалися в один звітний період. Подивіться чи виникла сума перевищення за червень і що робиться з лімітом.
В електронному кабінеті лише в графі ''сума відхилення '' стоїть ''-100'' (це пдв по накладній), і в липні сума зобов'язань менша на 100 ніж би мала бути ( декларацію не подавала ще)
Думаю що за Червень потрібно здати ур + невірна пн, т.я. Виправити невірну пн не вдалося в один період, який відведений для реєстрації.
Липень - показати зменшуючий рк до невірної пн.

Svitlana40a
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 18 липня 2022, 14:09
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Svitlana40a »

Nelli-Nelli писав:
20 серпня 2022, 21:03
Svitlana40a писав:
19 серпня 2022, 23:31
Ребекка писав:
19 серпня 2022, 11:03


швидше за все треба, бо ви не вписалися в один звітний період. Подивіться чи виникла сума перевищення за червень і що робиться з лімітом.
В електронному кабінеті лише в графі ''сума відхилення '' стоїть ''-100'' (це пдв по накладній), і в липні сума зобов'язань менша на 100 ніж би мала бути ( декларацію не подавала ще)
Думаю що за Червень потрібно здати ур + невірна пн, т.я. Виправити невірну пн не вдалося в один період, який відведений для реєстрації.
Липень - показати зменшуючий рк до невірної пн.
Дякую за відповідь! :handshake:

Bulavochka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 200
З нами з: 07 лютого 2013, 07:19
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення Bulavochka »

Доброго дня, в травні включила в ПК податкову накладну, яка не зареєстрована постачальником. Треба УР подавати чи можна якось виправити у поточній декларації?

Oska
Гений
Гений
Повідомлень: 471
З нами з: 12 березня 2012, 03:06
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 12 разів

Повідомлення Oska »

Доброго дня. Покупець змінив назву, ІПН не змінювався, всі податкові реєструвала на стару назву. Чи можна виправити ситуацію РК? яку причину ставити ? Дякую за відповідь.

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1430
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 560 разів

Повідомлення Симпа »

Oska писав:
12 вересня 2022, 14:22
Доброго дня. Покупець змінив назву, ІПН не змінювався, всі податкові реєструвала на стару назву. Чи можна виправити ситуацію РК? яку причину ставити ? Дякую за відповідь.
ЯК ЖЕ ОФОРМЛЯТИ ПН/РК У ПЕРІОД, КОЛИ ПЛАТНИК ПДВ ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРУ ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЇ?
Відповідь на це запитання знаходимо в п. 4.3 Положення № 1130 (див. також ЗІР, категорія 101.16). У разі зміни найменування юрособи (за винятком випадків реорганізації шляхом злиття, приєднання, поділу), а також у разі зміни П. І. Б. фізособи в ПН/РК слід зазначати:

з дня внесення нових даних до ЄДР і до дня перереєстрації платника ПДВ – одночасно старе і нове найменування (П. І. Б.);
з дати перереєстрації платника ПДВ – тільки нове.
Якщо після перереєстрації як платника ПДВ ви за звичкою поставили в ПН/РК колишнє найменування (П. І. Б.), це вважатиметься помилкою.

ЯК ВИПРАВИТИ ПОМИЛКУ, ДОПУЩЕНУ В НАЙМЕНУВАННІ ПЛАТНИКА ПДВ?
Якщо в реквізитах заголовної частини ПН допущено помилку (як у нашому випадку), яка не заважає ідентифікувати операцію постачання, то постачальник для виправлення такої помилки оформляє РК, у ньому всі правильно заповнені в ПН реквізити потрібно повторити, а помилково заповнений у ПН реквізит – заповнити правильно. При цьому таблична частина розділів А та Б не заповнюється (п. 22 Порядку, затвердженого наказом Мінфіну від 31.12.15 р. № 1307).

Уважаємо, що помилку, допущену в назві платника ПДВ, можна виправити в такий спосіб, оскільки платник ідентифікується за ІПН, а не за назвою, зазначеною в ПН.

Rusl
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 06 жовтня 2015, 17:39
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Rusl »

Допоможіть будьласка!
Я в червні зареєструвала ПН за лютий і включила їх в ПД за червень разом з ПН за лютий зареєстровані по кредіту. Читала, так можно. Зараз звонять з податкової, що треба подати УР , у мене недоїмка по зобов'язанням за лютий. У мене майже в кожному місяці з мінусом (додаток 2). Зробила УР за 6 місяців і забула в УР по ПДВ за лютий у 18.1 рядку включити штраф 120 грн.. Виходить у 18 рядку 4 колонка 0,в 5 і 6 4000
Допоможіть ,я заплуталась. В які рядки і колонки ставити ці 120 грн., може ще суму ПЗ у яких-то рядках треба збільшувати. щоб небуло недоімки.Також , який ставити код сплати штрафу і на який бюджетний рахунок треба сплачувати. В кабінеті я не знайшла рахунка, може зі свого рахунка банка сплатити на електронний рахунок з кодом 130(штрафні санкції). Допоможіть знайти рахунок і як правільно заповнити УР.
Я з цім ніколи не зтикалася.
Дякую всім, хто роз'яснить.

ZIRILA
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 13 жовтня 2021, 17:38
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення ZIRILA »

Дівчатка та хлопчики! Підкажить, будь ласка! Маємо трабл: у червні 2022 року був складений розрахунок коригування по ПН, зареєстрований 18.07.2022, тобто з порушенням строків. Розрахунок було включено до ПД за червень 2022 , треба було в липень, але... маємо, що маємо. Зараз в СЕА ПДВ в серпні за липень додалась сума перевищення = сумі ПДВ розрахунку. Як все це виправити? Я так розумію, що потрібно подати УР за червень 2022 збільшити ПЗ та ПК ( дякувати Богу, хоть є чим перекрити) - це не проблема. Але що робити з липнем? В ідеалі треба подати УР і за липень, включити розрахунок, зменьшити ПЗ. Як мені зменьшити ПК? Чи можна додати від*ємні розрахунки ПК за минулі періоди - такого лайна- купа - не питайте : як так? - не знаю... Чи можна якось виключити податкові накладні з ПК, який вже заявлений в декларації? Блин! Що робити? HELP!!!
P.S. ще одне питаннячко: маю купу розрахунків коригування до ПЗ які зареєстровані, але до декларацій не включені - треба подати купу УР за кожен місяць бардака, або можна включити їх всі в серпень 2022 року? Такаж сітуація і з розрахунками по ПК - зареестровані, але до декларацій не включені. Коли їх можна впихнути? Або УР на кожен випадок? :stars: :stars: :stars: :dash: :dash: :dash:
Всім-всім заздалегідь - велике дякую!!!

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”