Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1430
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 560 разів

Повідомлення Симпа »

ZIRILA писав:
14 вересня 2022, 17:43
Дівчатка та хлопчики! Підкажить, будь ласка! Маємо трабл: у червні 2022 року був складений розрахунок коригування по ПН, зареєстрований 18.07.2022, тобто з порушенням строків. Розрахунок було включено до ПД за червень 2022 , треба було в липень, але... маємо, що маємо. Зараз в СЕА ПДВ в серпні за липень додалась сума перевищення = сумі ПДВ розрахунку. Як все це виправити? Я так розумію, що потрібно подати УР за червень 2022 збільшити ПЗ та ПК ( дякувати Богу, хоть є чим перекрити) - це не проблема. Але що робити з липнем? В ідеалі треба подати УР і за липень, включити розрахунок, зменьшити ПЗ. Як мені зменьшити ПК? Чи можна додати від*ємні розрахунки ПК за минулі періоди - такого лайна- купа - не питайте : як так? - не знаю... Чи можна якось виключити податкові накладні з ПК, який вже заявлений в декларації? Блин! Що робити? HELP!!!
P.S. ще одне питаннячко: маю купу розрахунків коригування до ПЗ які зареєстровані, але до декларацій не включені - треба подати купу УР за кожен місяць бардака, або можна включити їх всі в серпень 2022 року? Такаж сітуація і з розрахунками по ПК - зареестровані, але до декларацій не включені. Коли їх можна впихнути? Або УР на кожен випадок? :stars: :stars: :stars: :dash: :dash: :dash:
Всім-всім заздалегідь - велике дякую!!!
Я дивлюсь по ел.кабінету по місяцям "інформацію про перевищення" і згідно цього роблю УР.

V@lentinka
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 17 липня 2018, 09:35

Повідомлення V@lentinka »

Доброго вечора. Виявила помилку в травневій декларації, включили до податкового кредиту накладну не зареєстровану (взяли за первинними документами). В серпні прийшло рішення про відмову в реєстрації цієї податкової. За травневою декларацією вийшло від'ємне значення, так само і за червневою та липневою. Чи правильно я розумію, що якщо в уточнюючій за травень в мене від'ємне значення було 7478 грн, а знімаю податковий кредит на 7656 грн, то у мене виходить позитивне значення 178 грн. Тому я повинна подати також уточнюючі за червень на зменшення від'ємного значення на 7478 та за липень на від'ємного значення на 7478?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

V@lentinka писав:
18 вересня 2022, 18:51
Доброго вечора. Виявила помилку в травневій декларації, включили до податкового кредиту накладну не зареєстровану (взяли за первинними документами). В серпні прийшло рішення про відмову в реєстрації цієї податкової. За травневою декларацією вийшло від'ємне значення, так само і за червневою та липневою. Чи правильно я розумію, що якщо в уточнюючій за травень в мене від'ємне значення було 7478 грн, а знімаю податковий кредит на 7656 грн, то у мене виходить позитивне значення 178 грн. Тому я повинна подати також уточнюючі за червень на зменшення від'ємного значення на 7478 та за липень на від'ємного значення на 7478?
Як же ж у вас серпень ще лягатиме в плані пдв в результаті уточнення травня…
Можна і не подавати червень, липень, якщо серпень все-одно буде мінус. А виправлення по ур травневого періоду внести в стр.16.2 деки вересень (саме тоді виправлення ляжуть в звітність).

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1625
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

V@lentinka писав:
18 вересня 2022, 18:51
Доброго вечора. Виявила помилку в травневій декларації, включили до податкового кредиту накладну не зареєстровану (взяли за первинними документами). В серпні прийшло рішення про відмову в реєстрації цієї податкової. За травневою декларацією вийшло від'ємне значення, так само і за червневою та липневою. Чи правильно я розумію, що якщо в уточнюючій за травень в мене від'ємне значення було 7478 грн, а знімаю податковий кредит на 7656 грн, то у мене виходить позитивне значення 178 грн. Тому я повинна подати також уточнюючі за червень на зменшення від'ємного значення на 7478 та за липень на від'ємного значення на 7478?
Так, якщо після виправлення помилки за травень, у вас буде ПДВ до сплати, потрібно подати утоянюючі і за наступні періоди.
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

barash_vn
Гений
Гений
Повідомлень: 433
З нами з: 04 квітня 2011, 13:39
Дякував (ла): 186 разів
Подякували: 80 разів

Повідомлення barash_vn »

Доброго дня ! Підкажіть будь-ласка, як виправити ситуацію - за травень місяць подали 2 раза уточнення однакові - тобто задвоїли суму до сплати.........Як правильно зараз подати уточнення на уточнення ? Які наслідки ?

barash_vn
Гений
Гений
Повідомлень: 433
З нами з: 04 квітня 2011, 13:39
Дякував (ла): 186 разів
Подякували: 80 разів

Повідомлення barash_vn »

barash_vn писав:
22 вересня 2022, 10:06
Доброго дня ! Підкажіть будь-ласка, як виправити ситуацію - за травень місяць подали 2 раза уточнення однакові - тобто задвоїли суму до сплати.........Як правильно зараз подати уточнення на уточнення ? Які наслідки ?
Підкажіть будь-ласка !!!!!!!!!!!!

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1430
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 560 разів

Повідомлення Симпа »

barash_vn писав:
22 вересня 2022, 10:06
Доброго дня ! Підкажіть будь-ласка, як виправити ситуацію - за травень місяць подали 2 раза уточнення однакові - тобто задвоїли суму до сплати.........Як правильно зараз подати уточнення на уточнення ? Які наслідки ?
Краще всього позвонити своєму інспектору і спитати як вони лягли і як виправти ситуацію. Так не бачичи всієї картинки важко щось радити.Дізнайтесь у інспектора, як все тепер виглядає

barracuda
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 26 квітня 2016, 17:24
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення barracuda »

Доброго дня!
взагалі запуталась в уточненні по рядках 19-20.
уточнюємо відємне значення було 98 стало 21
ліміт 65
а рядку 19 ставимо
98 - 21 - -77

рядок 19.1
в комірці - ліміт на дату 65грн
далі
графа 4 - 98 (переносимо з рядку 19)
графа 5 - ?????? шо тут ставити? 21 чи 65-21=44

я шось тут запуталась в щент... чи я нічого там не ставлю? а перношу все в 20 рядок?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

barracuda писав:
29 вересня 2022, 10:50
Доброго дня!
взагалі запуталась в уточненні по рядках 19-20.
уточнюємо відємне значення було 98 стало 21
ліміт 65
а рядку 19 ставимо
98 - 21 - -77

рядок 19.1
в комірці - ліміт на дату 65грн
далі
графа 4 - 98 (переносимо з рядку 19)
графа 5 - ?????? шо тут ставити? 21 чи 65-21=44

я шось тут запуталась в щент... чи я нічого там не ставлю? а перношу все в 20 рядок?
ліміт 65, а "-" 21 - перевищення немає, то все переносите в р. 20, 20.3, 21 - так само як в р.19

Аватар користувача
anna1
Гений
Гений
Повідомлень: 344
З нами з: 15 грудня 2011, 15:52
Звідки: Київ
Дякував (ла): 421 раз
Подякували: 226 разів

Повідомлення anna1 »

Доброго дня!
Сподіваюсь, комусь стане у пригоді:
Мені вдалося вирішити питання з переплатою ПДВ при подачі УР без повернення коштів з бюджетного на електронний рахунок.
Для цього написала лист до ДПС України з детальним описом виникнення проблеми. Податкова прибрала суму заборгованості з електронного рахунку.
Важливо: на електронному рахунку на момент коригування податковою має бути заборгованість, вони нічого не додають, тільки прибирають "мінус"

Якщо треба, можу додати приблизний текст листа

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”