Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

SES писав:
01 грудня 2022, 18:06
Добрый день. коллеги помогите. В июле, с нарушением сроков, отдан на регистрацию РК на неплатника. Блок. Разблокирован в октябре. Я в отчете за октябрь показала этот рк на минус в общей сумме НО в стр.1,1. Но в эл.кабинете не снимается перевищення на эту сумму. Может мне нужно было сделать в октябре УР за июль, там уменьшить НО и в отчете за октябрь указать это уменьшение в стр.16,2. Буду благодарна за умные мысли))
вам рк зареєстрували датою направлення на реєстрацію.
кабінет, СЕА ПДВ, Інформація про суму перевищення. перевірте по періодам.
може і порібно було другий варіант, але вже грудень...

SES
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 16 червня 2020, 18:48
Подякували: 2 рази

Повідомлення SES »

а , я поняла о чем вы, в кабинете перевищення пошло в день регистр. РК- октябрь, но ссылка на документ "перевищення липень", значит мне нужно за оипень сдать УР. Попробую, спасибо

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

SES писав:
02 грудня 2022, 15:51
а , я поняла о чем вы, в кабинете перевищення пошло в день регистр. РК- октябрь, но ссылка на документ "перевищення липень", значит мне нужно за оипень сдать УР. Попробую, спасибо
подивіться як відображається липень на сьогоднішню дату.
які зміни відбудуться там після здачі Ур за липень.
і врахуйте той факт, що ви в жовтні здавали.

xata
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 106
З нами з: 18 липня 2017, 20:59
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення xata »

Добрий день!
Підкажіть, будь ласка, як правильніше вийти з ситуації. У жовтні не зареєструвала податкову клієнту через те, що у постачальника заблокувалась податкова для мене на цей товар. У грудні розблокували. Я зареєструвала податкову. Тепер я маю скласти уточнюючий розрахунок за жовтень (коригуватиму і ПЗ, і ПК)? І самостійно нарахую 5% штрафу за невключену у жовтні податкову?

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 357
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 202 рази

Повідомлення Оля-ля777 »

xata писав:
20 грудня 2022, 11:18
Добрий день!
Підкажіть, будь ласка, як правильніше вийти з ситуації. У жовтні не зареєструвала податкову клієнту через те, що у постачальника заблокувалась податкова для мене на цей товар. У грудні розблокували. Я зареєструвала податкову. Тепер я маю скласти уточнюючий розрахунок за жовтень (коригуватиму і ПЗ, і ПК)? І самостійно нарахую 5% штрафу за невключену у жовтні податкову?
Штраф не на невключену ПН, а за заниження строки 18. Якщо за рахунок ПК перекриється невключена ПН, то і штраф нараховувати немає на що.

xata
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 106
З нами з: 18 липня 2017, 20:59
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення xata »

Оля-ля777 писав:
20 грудня 2022, 14:18
xata писав:
20 грудня 2022, 11:18
Добрий день!
Підкажіть, будь ласка, як правильніше вийти з ситуації. У жовтні не зареєструвала податкову клієнту через те, що у постачальника заблокувалась податкова для мене на цей товар. У грудні розблокували. Я зареєструвала податкову. Тепер я маю скласти уточнюючий розрахунок за жовтень (коригуватиму і ПЗ, і ПК)? І самостійно нарахую 5% штрафу за невключену у жовтні податкову?
Штраф не на невключену ПН, а за заниження строки 18. Якщо за рахунок ПК перекриється невключена ПН, то і штраф нараховувати немає на що.
ДЯкую!
Так, штраф тільки на різницю мала на увазі, написала неправильно.

Oska
Гений
Гений
Повідомлень: 471
З нами з: 12 березня 2012, 03:06
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 12 разів

Повідомлення Oska »

Добрий день. В вересні не на того платника зареєструвала податкову. Зробила вірну пн , вже зареєструвала. Тепер виникли питання по уточнюючій по пдв. Сума пдв в податковій накладній 21.67грн. В медку різниця між сумами попередньою і уточненою 21грн. Чи це є помилка?
І якщо в декларації був заповнений ряд 7(коригування под зобовязань) то в уточнюючу ми цей рядок переносимо, чи вже враховуємо в суму обсягів постачання? Дякую

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Oska писав:
23 грудня 2022, 15:28
Добрий день. В вересні не на того платника зареєструвала податкову. Зробила вірну пн , вже зареєструвала. Тепер виникли питання по уточнюючій по пдв. Сума пдв в податковій накладній 21.67грн. В медку різниця між сумами попередньою і уточненою 21грн. Чи це є помилка?
І якщо в декларації був заповнений ряд 7(коригування под зобовязань) то в уточнюючу ми цей рядок переносимо, чи вже враховуємо в суму обсягів постачання? Дякую
В ур переносите всі строчки декларації, які заповнені. Ну, і само собою, виправлення.
Гривня може туди-сюди варіювати, попробуйте відкоригувати ур вручну по реєстру, якщо дасть. Медок, то одне, подивіться що із перевищенням : сеа пдв, інформація про перевищення (за період)

Фифулета
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 14 липня 2011, 13:46
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Фифулета »

Доброго дня.

Миру, добра, злагоди та Божого благословення всім нам.

Допоможіть будь ласка як правильно виправити помилку в ПН.
У червні після поновлення реєстрації ПН було зареєстровано ПН за лютий 22р
В ПН випадково , як то було раніше, поставили ознаку спец режиму оподаткування 2 (с/г виробник). Накладна успішно пройшла реєстрацію.

В ПН було допущено помилку за назвою номенклатури і зараз виникла необхідність зареєструвати Д2 до ПН.
Додаток 2 реєструється
текст помили
"ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та надішліть його знову.

Виявлені помилки/зауваження:
Документ не може бути прийнятий - рядок 2. Пункт 51 підрозділу 2
розділу ХХ Податкового кодексу України, відповідно до якого
складена податкова накладна, втратив чинність з 01.01.2022.
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання
електронних документів" ДПС України, версія 2.3.8.46"

Сам додаток відправляли як з ознакою спец режиму 2 так і без.

Можливо хтось мав схожу ситуацію і може поділитись власним досвідом я вирішити проблему.
Дякую

Irine_Ya
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 12 січня 2023, 16:47
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Irine_Ya »

anna1 писав:
01 жовтня 2022, 19:30
Доброго дня!
Сподіваюсь, комусь стане у пригоді:
Мені вдалося вирішити питання з переплатою ПДВ при подачі УР без повернення коштів з бюджетного на електронний рахунок.
Для цього написала лист до ДПС України з детальним описом виникнення проблеми. Податкова прибрала суму заборгованості з електронного рахунку.
Важливо: на електронному рахунку на момент коригування податковою має бути заборгованість, вони нічого не додають, тільки прибирають "мінус"

Якщо треба, можу додати приблизний текст листа
Доброго дня! Дякую за ваш досвід, після двох днів телефонних поневірянь мене таки "послали" до головного офісу ДПС )) підскажіть, будь ласка, лист відправяли через електронний кабінет чи звичайною поштою?

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”