Додаток 7 до податкової декларації з ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
ТинТинИ
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 24 січня 2018, 13:45
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення ТинТинИ »

Ни капельки. Спасибо))

Ivanka004
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 18 лютого 2021, 11:11
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Ivanka004 »

Доброго дня! Прошу допомоги! :clapping:
Стали платниками ПДВ з червня 2020 року. Додаток 7 подавала протягом року з однією сумою, річний не подала. Що робити мені надалі, подавати новий звітний ?

rekin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 754
З нами з: 08 грудня 2011, 08:08
Дякував (ла): 149 разів
Подякували: 389 разів

Повідомлення rekin »

Ivanka004 писав:
18 лютого 2021, 11:24
Доброго дня! Прошу допомоги! :clapping:
Стали платниками ПДВ з червня 2020 року. Додаток 7 подавала протягом року з однією сумою, річний не подала. Що робити мені надалі, подавати новий звітний ?
Новиз звітний за январь 21- еще рано подавать, за декабрь 2020г- уже поздно. Походу уточненка за декабрь 2020 напрашивается для Вашей ситуации.

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1836
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 889 разів
Подякували: 105 разів

Повідомлення Denis@@@ »

Добрый день. Возник такой вопрос. Хочу услышать еще мнение. Наше предприятие торгует медикаментами в розницу и оптом, плюс оказывает медуслуги(Ставки НДС 7,20 и Без НДС). Рассчитывал всегда коэффициент и подавал Приложение 7 к декларации по НДС. В расчете без НДС у меня были только МЕДУслуги. Но вот появился коронавирус и КМУ дал льготу некоторым медицинским препаратам. Как быть с правильностью расчета коэффициента? Нужно ли брать в расчет его обороты по льготе COVID-19? И где это точно прочитать? Хочу себя проверить. Есть подозрение что допустил ошибку.

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1836
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 889 разів
Подякували: 105 разів

Повідомлення Denis@@@ »

Нашел ответ в интернете

Відразу зауважимо: механізм проведення річного перерахунку ПДВ за підсумками 2020 року такий самий, як і в минулому році. Єдине — платникам ПДВ, які здійснювали постачання, що потрапляють під дію «карантинної» «протикоронавірусної» медпільги з ПДВ (передбачена п. 71 підрозд. 2 розд. XX ПКУ), слід пам’ятати про те, ця медпільга виведена з під ПДВ-розподілу за ст. 199 ПКУ. Розподіл ПДВ за придбаннями, призначеними для «медпільгових» постачань, не здійснюємо! Також при річному перерахунку ПДВ потрібно не забути виключити ці «пільгові» медпостачання з розрахунку «анти-ЧВ» за рік.

impulsion
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 173
З нами з: 01 липня 2014, 13:16
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 75 разів

Повідомлення impulsion »

Добрий вечір.

Підкажіть, будь-ласка, підприємство мало операції необхідні для перерахунку в 10.2022 - порахувало к-т 18,43; перерахунок було зроблено у 12.2022 - коефіцієнт 1,9; але через звільнення директора, ці коригування неможливо подати, і зареєструвати, тільки в судовому порядку.

Чи правильно я розумію, що я в 7 додатку залишаю той самий коєфіцієнт. який був у тому числі коли в мене тільки почались ці операції - 18,43?

Чи треба брать перерахований, але ж я не можу зкоригувати зобов'язання?

В когось була така ситуація?

Допоможіть, будь-ласка.
:dash: :dash: :dash: :dash:

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”