КУРО

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
Tatyana777
Гений
Гений
Повідомлень: 463
З нами з: 26 лютого 2012, 01:12
Дякував (ла): 324 рази
Подякували: 148 разів

Повідомлення Tatyana777 »

Вика23 писав:
elena_ma писав:Пытаюсь через кабинет зарегистрировать книгу. Сначала были качели с КОАТУУ, подала 20-ОПП, все принято, сейчас пришло вот такое: Дані про модель, версію ПЗ РРО та зав.номер РРО відсутні у Реєстрі екземплярів РРО. Не принято. Что делать? Подскажите, может у кого такое было.
проверьте внесенные данные.
Может, где-то пробел стоит. А, может, через дефис нужно писать.
https://cabinet.tax.gov.ua/registers/rro-instance
В реестре проверьте свой РРО и прямо копируйте данные и вставляйте в заявление.
В окошко серийный номер пишите заводский номер РРО

ju
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 03 лютого 2012, 14:12
Дякував (ла): 47 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення ju »

Ребята, что на сегодня грозит за потерю книги КУРО?

sim
Гуру
Гуру
Повідомлень: 79
З нами з: 07 вересня 2016, 12:40
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення sim »

Добрый день,

возможно не по теме, но
есть предприниматель: пару магазинов (продажа бытовых товаров).

У кого есть опыт, кто как ведет учет и регистрацию чеков в налоговой?
POS-терминал передает их в налоговую или нужно будет еще что-то докупать?

yana.network
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 14 листопада 2018, 12:04
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення yana.network »

Уважаемые бухгалтера!
Ситуация следующая: у меня кофейня (помещение в аренде), ФОП 2-я группа. Квэды 56.10: Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування и 56.30: Обслуговування напоями.
Работаю с марта, суммарный доход до 1 млн., поэтому без РРО. Расчёты идут платёжными картами через терминал.
Веду книгу учёта доходов по итогам дня на основании банковской выписки.
Вопрос: а надо ли мне было регистрировать КУРО и РК? (Оплата картой - это же - как я, тормоз, выяснила - наличные расчёты). Если да, чем чревато то, что их нет?..
Буду чрезвычайно благодарна за любой совет.

Vladvik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 742
З нами з: 23 грудня 2012, 13:21
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 368 разів

Повідомлення Vladvik »

yana.network писав:
03 серпня 2020, 04:25
Вопрос: а надо ли мне было регистрировать КУРО и РК?
Не нужно:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/265 ... D1%80#Text

Стаття 9. Реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій, та розрахункові книжки не застосовуються:

6) при продажу товарів (наданні послуг) платниками єдиного податку (фізичними особами - підприємцями), які не застосовують реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій відповідно до Податкового кодексу України;


ст. 10.
Розрахункові книжки не застосовуються у випадках здійснення підприємницької діяльності, визначених статтею 9 цього Закону.

yana.network
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 14 листопада 2018, 12:04
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення yana.network »

То есть, я правильно понимаю, что могу до 2021-го года спать спокойно (или до дохода в 1 млн.)? Без РРО и т.п.?

Vladvik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 742
З нами з: 23 грудня 2012, 13:21
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 368 разів

Повідомлення Vladvik »

Да, все верно.

иван1
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 185
З нами з: 16 січня 2014, 18:49
Дякував (ла): 273 рази
Подякували: 81 раз

Повідомлення иван1 »

Vladvik писав:
03 серпня 2020, 15:36
Да, все верно.

Тема интереная и полезная.
Но вопрос «Клеим-не клеим, куда клеим, как храним ежедневные Зет отчеты с 1.08.2020 г НЕ ОСВЕЩЕН «.

Штраф 850 гривен за неправильное ведение книги КУРО «пришьют»?

Вопрос : «Что ВЫ и INSPECTOR GADGET думаете об этом?»

Vladvik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 742
З нами з: 23 грудня 2012, 13:21
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 368 разів

Повідомлення Vladvik »

Разрешено то, что не запрещено.

Моё мнение: хранение Z-отчётов в КУРО и их вклеивание в безымянный раздел хитрых полиграфистов не является нарушением.
Проблема в том, что место для вклеивания не бесконечно и оно так или иначе закончится, но это не является основанием для регистрации новой КУРО, поэтому, рано или поздно, нужно будет выбрать другое место для хранения.

Касаемо записей в Разделе № 1 на основании данных Z-отчётов - да, это нарушение порядка ведения КУРО и если других поводов для штрафа нет, вполне правомерно могут влепить 850 грн.

Можно избежать штрафа, аннулировав страницы:

"13. Зіпсовані аркуші книги ОРО та такі, на яких зроблено більше 5 виправлень, слід перекреслити по діагоналі з обох боків, зробити на них напис "Анульовано", проставити дату анулювання, засвідчити підписом відповідальної особи суб'єкта господарювання або суб'єкта господарювання - фізичної особи - підприємця. Усі дані з анульованого аркуша переносяться на новий аркуш книги ОРО, номер якого проставляється на анульованому аркуші"

INSPECTOR GADGET
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 914
З нами з: 23 жовтня 2013, 12:26
Дякував (ла): 144 рази
Подякували: 732 рази

Повідомлення INSPECTOR GADGET »

иван1 писав:
23 серпня 2020, 08:48
Vladvik писав:
03 серпня 2020, 15:36
Да, все верно.

Тема интереная и полезная.
Но вопрос «Клеим-не клеим, куда клеим, как храним ежедневные Зет отчеты с 1.08.2020 г НЕ ОСВЕЩЕН «.

Штраф 850 гривен за неправильное ведение книги КУРО «пришьют»?

Вопрос : «Что ВЫ и INSPECTOR GADGET думаете об этом?»
то, что я думаю по этому поводу высказать не могу, ибо форум модерируется :D
замечу только, что в издании «Офіційний вісник України»  N 55 (17.07.2020) опубликован НАКАЗ
Минфина от 23.06.2020 N 317 Зареєстрованним в Минюсте 07 липня 2020 р. за N 635/34918.
по моему скромному мнению наказ расставляет точки над Ё.
наказом внесены изменения и дополнения в порядки, регулирующие регистрацию, применение РРО, ПРРО, КУРО и РК, опломбирование РРО прочее.
цитирую порядок регистрации и применения КУРО в новейшей редакции:
"6. Використання книги ОРО, зареєстрованої на РРО, передбачає:
наявність книги ОРО на місці проведення розрахунків, де встановлено РРО;
у разі виходу з ладу РРО чи відключення електроенергії - здійснення записів за обліком розрахункових квитанцій.
Суб'єкт господарювання має забезпечити збереження щоденних фіскальних звітних чеків (щоденних Z-звітів) в паперовій та/або електронній формі протягом строку, визначеного пунктом 44.3 статті 44 Кодексу.
Збереження суб’єктом господарювання щоденних фіскальних звітних чеків (щоденних Z-звітів) в паперовій та/або електронній формі здійснюється у будь-який зручний та не заборонений чинним законодавством спосіб.
При цьому спосіб збереження суб’єктом господарювання щоденних фіскальних звітних чеків (щоденних Z-звітів) в паперовій та/або електронній формі має забезпечити (у тому числі під час проведення перевірки) можливість візуального перегляду такого Z-звіту для підтвердження факту оприбуткування готівки та повноти обліку здійснених розрахункових операцій.
Дані наданих для перегляду Z-звітів в паперовій та/або електронній формі мають співпадати з даними електронних копій таких Z-звітів, що містяться у фіскальній пам’яті РРО та/або на фіскальному сервері контролюючого органу.";
есть только одно маленькое но.
предполагаю, что они утвердили новую форму КОРО для РРО, в которой не будет места для подклейки этих самых чеков.
возможно тут я ошибаюсь.

и да - я не исключаю, что некоторые картавые проверяльченки будут разводить проверяемых на штраф "за подклеивание зет-отчетов в КОРО" (за подклеивание, Карл!!!).
не ведитесь на эту хуцпу и посылайте их по известному русскому адресу!

у меня есть полный текст приказа Минфина от 23.06.2020 N 317, но как его выложить на форум я не знаю....
на сайте ВР все висит еще в старой редакции - админы или в отпуске или прощелкали.

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”