Директор за сумісництвом

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13649
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14113 разів
Подякували: 27887 разів

Повідомлення Яков »

Вам надо разобраться и изложить свой вопрос по-новому. Мне кажется, что Вы путаете понятия "совмещение" и "совместительство"
Работник не может быть принят на работу просто "по совмещению"
якщо за сумісництвом працівник може працювати як на одному, так і на різних підприємствах, то за суміщенням — лише на одному підприємстві.
Зображення

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Світ1лана писав:
27 липня 2021, 21:45
Добрый вечер! Подскажите, пожалуйста, как поступить, чтоб было меньше проблем (понимаю, что делаю не вовремя и возможны последствия, но хотелось бы их поменьше). Ситуация в следующем: работник принят по совмещению на предприятие (без трудовой) и есть основное место работы, на другом предприятии. С основного места работы он уволен 31.05.2021 г. Будет принят или переведен с совмещения на основное с 01.06.2021г. (сразу не сделали приказ о принятии на основное место, вместо совмещения, не сдавали форму в налоговую о принятии работника). Можно ли сделать какой-то приказ о переводе с совмещения на основное место работы задним числом? Если увольнять с совмещения и принимать на постоянку будет наверное штраф за не сданную форму в налоговую (нужно за день до приема на работу сдавать отчет). Может я ошибаюсь за отчет? Я не кадровик, не представляю как правильно выйти из ситуации. Буду благодарна за помощь.
Нижче буде моя порада (!) чіпляться до суміщення чи сумісництва не буду, здається, зрозуміла.
нічого не робіть заднім числом в цьому випадку. не казав, трудову не приносив і не зобов'язаний був з 1.06.21, наказу про звільнення теж не приносив, бо 31.05.21 роботодавець ще не зобов'язаний був видавати на руки. Тут головне щоб трудову Ви не замарали прийняттям 01.06!
почитайте
https://i.factor.ua/journals/nibu/2020/ ... 11930.html
в ідеалі звільнить із сумісника останнім днем місяця і прийняти осн.працівником першим днем місяця, але у нас 1 серпня вихідний.
я б звільнила, приміром, 28, прицьому виплатила всі розрахункові, 29-м прийняла осн.і подала повідомлення в податкову про прийняття.
Думаю, кошти на компенсаційні виплати за невідгуляну відпустку Ви знайдете, якщо не жалко було 320 тис. за НЕповідомлення податківців в строк про прийняття на роботу). якщо вже виплачували кошти як основному, то провела преміями (за інтенсивну роботу), табель, звичайно, переписать прийдеться; в об'єднаній звітності за 2 квартал він "буде" сумісник
ну і звичайно ж ЗАЯВИ з працівника датовані 28-м числом. "Коли написав, тоді й звільнили й прийняли" (!)
і да, я теж не кадровик)

Світ1лана
ПрофиПрофи
Повідомлень: 38
З нами з: 13 квітня 2021, 11:18
Подякували: 4 рази

Повідомлення Світ1лана »

Яков писав:
27 липня 2021, 22:20
Вам надо разобраться и изложить свой вопрос по-новому. Мне кажется, что Вы путаете понятия "совмещение" и "совместительство"
Работник не может быть принят на работу просто "по совмещению"
якщо за сумісництвом працівник може працювати як на одному, так і на різних підприємствах, то за суміщенням — лише на одному підприємстві.
Доброго ранку, можливо, я не так висловилась, вибачаюсь. За сумісництвом працював робітник, пока за основним місцем не звільнили. При прийнятті за сумісництвом повідомлення в податкову здавали.

Світ1лана
ПрофиПрофи
Повідомлень: 38
З нами з: 13 квітня 2021, 11:18
Подякували: 4 рази

Повідомлення Світ1лана »

Nelli-Nelli писав:
27 липня 2021, 22:23
Світ1лана писав:
27 липня 2021, 21:45
Добрый вечер! Подскажите, пожалуйста, как поступить, чтоб было меньше проблем (понимаю, что делаю не вовремя и возможны последствия, но хотелось бы их поменьше). Ситуация в следующем: работник принят по совмещению на предприятие (без трудовой) и есть основное место работы, на другом предприятии. С основного места работы он уволен 31.05.2021 г. Будет принят или переведен с совмещения на основное с 01.06.2021г. (сразу не сделали приказ о принятии на основное место, вместо совмещения, не сдавали форму в налоговую о принятии работника). Можно ли сделать какой-то приказ о переводе с совмещения на основное место работы задним числом? Если увольнять с совмещения и принимать на постоянку будет наверное штраф за не сданную форму в налоговую (нужно за день до приема на работу сдавать отчет). Может я ошибаюсь за отчет? Я не кадровик, не представляю как правильно выйти из ситуации. Буду благодарна за помощь.
Нижче буде моя порада (!) чіпляться до суміщення чи сумісництва не буду, здається, зрозуміла.
нічого не робіть заднім числом в цьому випадку. не казав, трудову не приносив і не зобов'язаний був з 1.06.21, наказу про звільнення теж не приносив, бо 31.05.21 роботодавець ще не зобов'язаний був видавати на руки. Тут головне щоб трудову Ви не замарали прийняттям 01.06!
почитайте
https://i.factor.ua/journals/nibu/2020/ ... 11930.html
в ідеалі звільнить із сумісника останнім днем місяця і прийняти осн.працівником першим днем місяця, але у нас 1 серпня вихідний.
я б звільнила, приміром, 28, прицьому виплатила всі розрахункові, 29-м прийняла осн.і подала повідомлення в податкову про прийняття.
Думаю, кошти на компенсаційні виплати за невідгуляну відпустку Ви знайдете, якщо не жалко було 320 тис. за НЕповідомлення податківців в строк про прийняття на роботу). якщо вже виплачували кошти як основному, то провела преміями (за інтенсивну роботу), табель, звичайно, переписать прийдеться; в об'єднаній звітності за 2 квартал він "буде" сумісник
ну і звичайно ж ЗАЯВИ з працівника датовані 28-м числом. "Коли написав, тоді й звільнили й прийняли" (!)
і да, я теж не кадровик)
Дякую за розуміння, виникло таке питання, до 31 травня включно підприємство перераховувало ЄСВ за працівника не з мінімальної з/пл, а з нарахованої (тобто він працював декілька годин, від фактично відпрацьовоного часу), тому що за основним місцем роботи за нього платило підприємство ЄСВ 1320 грн в повному обсязі. Якщо, ми не знали (він не сказал, що звільнився) підприємтво повинно сплачувати ЄСВ в повному обсязі. Доречі ЄСВ сплачено за червень правильно 1320 грн. Річь в тому, що все зроблено правильно (податок ЄСВ), просто працівника не звільняли з сумісництва (тільки в думках), час минає, та якось його треба переводити на постійне місто роботи. Тому виникло питання чи можна наказ про переведення зробити від 01.06.21р.? Тому що повідомлень до податової більш не подавали на цього працівника. Переводом здається менш дій робити, якщо так можно. Можна в його трудовій зробити запис про прийняття на ТОВ... за сумісництвом, потім про переведення на постійне місто роботи, та все це після запису про звільнення з основоного місця роботи 31.05.2021р. ???

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Світ1лана писав:
28 липня 2021, 09:43

Код: Виділити все

Дякую за розуміння, виникло таке питання, до 31 травня включно підприємство перераховувало ЄСВ за працівника не з мінімальної з/пл, а з нарахованої (тобто він працював декілька годин, від фактично відпрацьовоного часу), тому що за основним місцем роботи за нього платило підприємство ЄСВ 1320 грн в повному обсязі. Якщо, ми не знали (він не сказал, що звільнився) підприємтво повинно сплачувати ЄСВ в повному обсязі. Доречі ЄСВ сплачено за червень правильно 1320 грн. Річь в тому, що все зроблено правильно (податок ЄСВ), просто працівника не звільняли з сумісництва (тільки в думках), час минає, та якось його треба переводити на постійне місто роботи.  Тому виникло питання чи можна наказ про переведення зробити від 01.06.21р.? Тому що повідомлень до податової більш не подавали на цього працівника. Переводом здається менш дій робити, якщо так можно. Можна в його трудовій зробити запис про прийняття  на ТОВ... за сумісництвом, потім про переведення на постійне місто роботи, та все це після запису про звільнення з основоного місця роботи 31.05.2021р. ???
я Вам надала посилання на те, що в обов язок працівника не входить повідомляти п\во про звільнення, як і п\во не зобовязане це відслідковувати. розписала як Я ОСОБИСТО вийшла б із цієї ситуаціі зараз.
а ви вже вирішуєте самі як Вам поступити
повідомлення 1.06 ВИ ЗОБОВ ЯЗАНІ БУЛИ ПОДАТИ навіть із переведенням, бо змінюється сумісник із поданим типом 2 на тип 1-основний.
Я не бачила пояснень про відміну штрафу 320 тис. за неподання повідомлення про прийняття в період карантину.
Чим Вам мій варіант не подобається? із преміями за період червень-липень та компенсацією працівнику при звільненні? працівник Вам ще й спасибі скаже, якщо відпусток не відгуляв)
після 10.06 ВИ ВЗАГАЛІ НЕ ЗОБОВ ЯЗАНІ РОБИТИ ЗАПИСИ В ТРУДОВІЙ, змінилось законодавство (тільки по проханню працівника)
Але, можливо, колеги підкажуть інший вихід.

Світ1лана
ПрофиПрофи
Повідомлень: 38
З нами з: 13 квітня 2021, 11:18
Подякували: 4 рази

Повідомлення Світ1лана »

Дуже дякую за допомогу, напевно так і треба зробити. Можливо я одразу важливу інформацію не написала, цей робітник - директор ТОВ. Якщо його звільники та прийняти не треба буде робити якісь зміни ще у Реєстратора в ЦНАП? Міняти інформацію в уставних документах? Тому я думала переводом просто зробити це. Да, з серпня, бо треба здати повідомлення в податкову. Дякую ще раз за допомогу. До мене, як до жерафи, доходить все не відразу. Все взаємопов'язано.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Світ1лана писав:
28 липня 2021, 14:48
Дуже дякую за допомогу, напевно так і треба зробити. Можливо я одразу важливу інформацію не написала, цей робітник - директор ТОВ. Якщо його звільники та прийняти не треба буде робити якісь зміни ще у Реєстратора в ЦНАП? Міняти інформацію в уставних документах? Тому я думала переводом просто зробити це. Да, з серпня, бо треба здати повідомлення в податкову. Дякую ще раз за допомогу. До мене, як до жерафи, доходить все не відразу. Все взаємопов'язано.
нічого страшного, що директор.
я звільняла із сумісника і приймала так директора. ключі не міняли, він же як був директором, так і стане)
тільки зберіться з думками, щоб сьогодні звільнили,а назавтра прийняли з повідомленням.
у мене виникло питання, Ви доплачували ЄСВ цьому працівнику до мінімалки чи нараховували з/плату в повному обсязі? якщо друге, то сам Бог велів "преміювати" директора за інтенсивну працю :g_haha:

Аватар користувача
Nepogoda
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 868
З нами з: 02 вересня 2018, 09:55
Звідки: Odessa
Дякував (ла): 284 рази
Подякували: 409 разів

Повідомлення Nepogoda »

Світ1лана писав:
28 липня 2021, 14:48
Дуже дякую за допомогу, напевно так і треба зробити. Можливо я одразу важливу інформацію не написала, цей робітник - директор ТОВ. Якщо його звільники та прийняти не треба буде робити якісь зміни ще у Реєстратора в ЦНАП? Міняти інформацію в уставних документах? Тому я думала переводом просто зробити це. Да, з серпня, бо треба здати повідомлення в податкову. Дякую ще раз за допомогу. До мене, як до жерафи, доходить все не відразу. Все взаємопов'язано.
Была в практике ситуация, когда работника надо было перевести на одной и той же должности из "внешнего совместителя" на "основное место работы". Возникла проблема, что сотрудник отказался писать заявление на увольнение и прием по причине, что он терял право на отпуск в том году, выплаты на оздоровление и т.п. Консультировалась по этому вопросу с юристом центра занятости. Он порекомендовал провести это наказом о переводе, ссылаясь на ст.32 п.1 КЗпП. Так и сделали, никаких проблем с налоговой по этому вопросу не возникло. В отчете по ЕСВ в табл.5 отразили дату перевода по наказу.

Аватар користувача
Irina777
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1376
З нами з: 08 квітня 2013, 03:25
Дякував (ла): 1776 разів
Подякували: 1087 разів

Повідомлення Irina777 »

Світ1лана писав:
28 липня 2021, 14:48
Дуже дякую за допомогу, напевно так і треба зробити. Можливо я одразу важливу інформацію не написала, цей робітник - директор ТОВ. Якщо його звільники та прийняти не треба буде робити якісь зміни ще у Реєстратора в ЦНАП? Міняти інформацію в уставних документах? Тому я думала переводом просто зробити це. Да, з серпня, бо треба здати повідомлення в податкову. Дякую ще раз за допомогу. До мене, як до жерафи, доходить все не відразу. Все взаємопов'язано.
Я делала перевод. Пост 13 июл 2021, 11:03 viewtopic.php?f=49&t=1830&start=890

Світ1лана
ПрофиПрофи
Повідомлень: 38
З нами з: 13 квітня 2021, 11:18
Подякували: 4 рази

Повідомлення Світ1лана »

Спасибо большое всем за советы!!! Очень благодарна за помощь. Я почему то склоняюсь к приказу о переводе на постоянное, но с августа (как мне советовали выше), т.к. узнала, что в налоговую нужно сдавать уведомление, т.к. будут изменения ("с трудовой книжкой", ранее сдавали "без трудовой книжки"). Еще звонила Регистраторам, они сказали, что у них никаких изменений вносить не нужно (переживала за это), сказали - это наши внутренние изменения. Перечислять буду ЕСВ с минималки, как положено (выплачиваем от фактически отработанного времени, неполная занятость). Читала об этом, и не могу понять почему многие человека увольняют, а потом принимают на постоянное, если можно приказ о переводе сделать? Переводом же проще? Может я чего то не понимаю? Спасибо всем за участие и советы, очень пригодились!

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”