УВАГА ВСІМ КОРИСТУВАЧАМ НЕВІДКЛАДНОЇ ДОПОМОГИ!!!!!

Питання, гарячі настільки, що немає часу шукати відповідь
Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1292 рази
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Романтика писав:Я предлагаю удалить всю 4-ю страницу раздела: вопросы "висят" уже неделю, они либо уже не актульны либо автор нашел ответ в другом месте, а "убрать" за собой забыл.
перенести в существующие темы можно эти вопросы, уж если мы договариваемся, что без прямого указания автора тема не удаляется.

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3605
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1918 разів

Повідомлення cometa »

Evelina писав:
Романтика писав:Я предлагаю удалить всю 4-ю страницу раздела: вопросы "висят" уже неделю, они либо уже не актульны либо автор нашел ответ в другом месте, а "убрать" за собой забыл.
перенести в существующие темы можно эти вопросы, уж если мы договариваемся, что без прямого указания автора тема не удаляется.
Я тоже считаю, что без согласия автора тему удалять не стоит. мало ли , что у человека за проблемы и он не заходил. Переносить из НЕОТЛОЖКИ - это да.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Моя думка:
1. на терміновість - - два дні!
2.минуло два дні - переносимо тему ( я взагалі не прихильник видалення тем)
3.Образи хай кожен залишає при собі: ми ж не ображаємося за теми дублі і за теми,які можна спаокійно обговорити в існуючих темах , і за те, що дехто собі дозволяє зауваження типу: нічого собі швидка допомога, мені вже 15 хв.не дають відповідь!

Елена1504
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 198
З нами з: 05 березня 2012, 05:46
Дякував (ла): 486 разів
Подякували: 192 рази

Повідомлення Елена1504 »

Ир4ик писав:
Романтика писав:
Evelina писав:2. http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst1 ... 2500-.aspx хоть и неоднократно об этом писали, но считаю тему полезной, перенести, не закрывать.может не перенести, а удалить, но все сообщения перенести в существующую тему по данному вопросу?
Я за.
И я за.
Я за

IrinkaSvetl
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3240
З нами з: 24 березня 2011, 04:30
Дякував (ла): 1696 разів
Подякували: 3006 разів

Повідомлення IrinkaSvetl »

оляля писав:Моя думка:
1. на терміновість - - два дні!
2.минуло два дні - переносимо тему ( я взагалі не прихильник видалення тем)
3.Образи хай кожен залишає при собі: ми ж не ображаємося за теми дублі і за теми,які можна спаокійно обговорити в існуючих темах , і за те, що дехто собі дозволяє зауваження типу: нічого собі швидка допомога, мені вже 15 хв.не дають відповідь!
Швидка допомога також іноді більше години їде, так що... якщо ображаються - то їхні проблеми, на форумі ніхто нікому ничого й нічим не зобов'язаний... з/пл за це редактори не отримують, все на добровільних засадах..
.
Мах 2 дні й допобачення по тематичним підрозділам.. якщо тема нещодавно обговорювалась - ссилка на діючу тему й питання й допобачення... вибачайте, але треба ж мати совість й розум, а не піддаватися паніці й кричати зразу "ДОПОМОЖІТЬ, ой людоньки рятуйте"... й питання формулювати максимально інформативно, щоб інщі користувачі форуму не сиділи не ламали голову "а що людина хоче спитати?" й не витягували по півслова.... не знаєте основ бухгалтерії - йдіть вчитися, читайте книжки, закони, стандарти бухобліку...

Розумію, що іноді доводиться стикатися з чимось новим (податками, законами, порядками) й виникає багато запитань... але, треба перед тим як кричати, про свою проблему просто сісти глянути, що там люди пишуть, хто вже з таким стикався, як вирішував проблему й т.д
В свій час дуже хороша людина вигалада функцію "Пошук", використовуючи її можна вирішити 90% питань, і не важливо на форумі чи в мережі інтернет, головне ШУКАТИ й хотіти самому розібратися й виришити питання, а не повісити на інших...

Не чекайте, що на форумі вам все розжують та покладуть до рота... тут вам покажуть напрямок в якому рухатися, чи підкажуть де помилка, все інше саменькі, вам за це гроші платять на роботі)))
Той хто хоче знати, то вчить та пізнає, питає й каже "Спасибі" тим хто допомагає, а не плює обговорюючи потім "прийшов на форум, мені бухгалтерські клуші все порахували, розсказали... можна відпочивати"
Бухгалтерія - це постійна робота над собою та своїми знаннями...
(пробачте... накипіло)

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Итак, на 15:04 11.05.2012 в "Неотложке" - 57 тем. Большинство из которых уже потеряли актуальность. Напомните мне, пожалуйста, автор темы может перемещать свою тему или нет?

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

та ні .... тільки ми
я зараз не можу, вечерком займуся,БЕЗЖАЛІСНО'!!!!!!

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

Ой, девочки, не смешите меня, вы и "БЕЗЖАЛІСНО'!!!!!!"- понятия несовместные )))
Хотя ситуация стоит именно такого вмешательства.

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3605
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1918 разів

Повідомлення cometa »

Я тоже посмеялась. Оля, посмотрите сколько людей (из тех чьи вопросы висят в неотложной помощи),, написали здесь свои предложения. Их волнует только свой вопрос (и то не уверена) А мы здесь копья ломаем, что делать , как быть. Как решили, так и будет.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

О ні, я таки зберуся в купку, виключу милую зайку. включу жуткую стерву і викорчовувати, викорчовувати,викорчовувати!!!!!!!

Закрито

Повернутись до “911 - Невідкладна бухгалтерська допомога”