УВАГА ВСІМ КОРИСТУВАЧАМ НЕВІДКЛАДНОЇ ДОПОМОГИ!!!!!

Питання, гарячі настільки, що немає часу шукати відповідь
IrinkaSvetl
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3240
З нами з: 24 березня 2011, 04:30
Дякував (ла): 1696 разів
Подякували: 3006 разів

Повідомлення IrinkaSvetl »

Ув. ПОЛЬЗОВАТЕЛИ! Задавая вопрос,
постарайтесь максимально информативно, полно, доступно и понятно описать вашу проблему.
Мы не ясновидящие, читать мысли на расстоянии не умеем, и в игру "Угадай слово" тоже не играем!
Правильно поставленный вопрос - залог правильного ответа!

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Даруйте, але всі теми про проводки та інші БАЗОВІ занння бухгалтерії і податкового обліку будуть переноситися без будь якого попередження!
Придбання модему - ну дуууже термінове питання, це при тому, що є купа тем про це. Подивіться, була тема про виписку ПН, автор зразу сказала - знаю, є тем багато, але висять мені над головою, допоможіть, допомогли, зразу написала - переносьте!
Читаються ВСІ теми! Якщо тема пішла вниз - піднімайте, я теж так роблю, коли питання важливе але нетермінове. БУДЬ ЛАСКА, НЕ ЗАСМІЧУЙТЕ 911!!!

IrinkaSvetl
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3240
З нами з: 24 березня 2011, 04:30
Дякував (ла): 1696 разів
Подякували: 3006 разів

Повідомлення IrinkaSvetl »

Форум Бухгалтер 911 - професійний форум бухгалтерів.
Люди, які тут спілкуються, завжди раді поділитися з колегами знаннями, завжди радо вступають у дискусію, у якій народжується істина
Ми цінуємо свої знання і свій час і тому для економі часу Адміністрацією форуму були запроваджені ПРАВИЛА, які обов'язкові до виконання:


1. Ввічливість на форумі - обов"язкова! Тут ніхто і нікому нічим не зобов"язаний.

2. Перед тим, як створити нову тему, спробуйте пошукати подібну по ключових словах у функціїї ПОШУК. Як правило, ваша проблема - не унікальна і, цілком ймовірно, що уже обговорювалася раніше. Тільки після того, як переконаєтесь, що подібна тема не обговорювалася - створюйте нову

3. Cтворення загальних тем типу Допоможіть, Хелп, СОС і Караул - ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!

4. Запитання формулюйте чітко: правильно поставлене питання дозволить скоріше вирішити вашу проблему..

5. Обов'язково дотримуємося класифікації тем. Нові теми створюємо строго в профільному розділі та підрозділі. Тема, яка створена не в тому розділі, та якщо вона не відповідає Правилам форуму - видаляється

6. При появі теми з уже існуючими питаннями форумчани мають право самі виносити попередження, або підказувати де шукати "істину". Замість відповіді на питання пишемо "Ваша тема не відповідае Правилам форуму", "Скористайтеся функцією Пошук", "Попередження за повтор теми" і т.п.

7..Після певної кількості Публічних попереджень від Редатора порушник вноситься в чорний список з подальшим застосуванням Санкцій відповідно до 4. Правил форуму.

Yanika
Оракул
Оракул
Повідомлень: 201
З нами з: 08 липня 2011, 04:54
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Yanika »

На тему: "Неотложная бух.помощь". Я разместила вопрос, который меня срочно интересовал. У меня не было времени скурпулезно изучать соответствующий раздел, когда у тебя налоговики над душой стоят и тебе надо что-то решить. Когда у тебя декларация не сдана и т.д. Мне посоветовали прочесть раздел по проверкам и тему закрыли. Я ответ на вопрос не получила прочитав соответствующий раздел. В чем смысл раздела "Неотложная бух.помощь" ? Я бы разместила свой вопрос в соответствующем разделе, а не обращалась за неотложной помощью. Я так понимаю, что сюда люди пишут, если вопрос надо решить срочно и уже "горит"...

И.О.
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2304
З нами з: 23 листопада 2010, 03:40
Дякував (ла): 13964 рази
Подякували: 2289 разів

Повідомлення И.О. »

Yanika писав:На тему: "Неотложная бух.помощь". Я разместила вопрос, который меня срочно интересовал. У меня не было времени скурпулезно изучать соответствующий раздел, когда у тебя налоговики над душой стоят и тебе надо что-то решить. Когда у тебя декларация не сдана и т.д. Мне посоветовали прочесть раздел по проверкам и тему закрыли. Я ответ на вопрос не получила прочитав соответствующий раздел. В чем смысл раздела "Неотложная бух.помощь" ? Я бы разместила свой вопрос в соответствующем разделе, а не обращалась за неотложной помощью. Я так понимаю, что сюда люди пишут, если вопрос надо решить срочно и уже "горит"...
Не могу понять, чем Вы недовольны? Вам на Ваш вопрос ответили, исходя из той информации, которую Вы написали в своем вопросе. Ответ был вполне исчерпывающий. При чем ответили Вам в течение 5 минут.

инина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 980
З нами з: 31 січня 2012, 08:36
Дякував (ла): 461 раз
Подякували: 520 разів

Повідомлення инина »

Yanika писав:На тему: "Неотложная бух.помощь". Я разместила вопрос, который меня срочно интересовал. У меня не было времени скурпулезно изучать соответствующий раздел, когда у тебя налоговики над душой стоят и тебе надо что-то решить. Когда у тебя декларация не сдана и т.д. Мне посоветовали прочесть раздел по проверкам и тему закрыли. Я ответ на вопрос не получила прочитав соответствующий раздел. В чем смысл раздела "Неотложная бух.помощь" ? Я бы разместила свой вопрос в соответствующем разделе, а не обращалась за неотложной помощью. Я так понимаю, что сюда люди пишут, если вопрос надо решить срочно и уже "горит"...
Из любого правила есть исключения.
Но по себе знаю- что поиск нужного вопроса и просмотр/ бегло/ по нужному разделу
займет максим 5-10 мин. Зато у вас уже что- то прояснится
и вопрос может быть более конкретным и точным и соотв можно быстрее получить ответ


оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

http://pidruchniki.ws/1652020536913/buh ... perevirtsi

Думаю, це посилання буде доречним для всіх.
Далі: Для того, щоб отримати правильну відповідь на запитання - сформулюйте запитання правильно.
якщо б Ви пояснили:
1.Перевірка документальна чи камеральна
2.Був письмовий запит чи усний?
3. Які саме документи вимагають?
думаю Вам би відповіли детально.
Щодо 911. Це дійсно невідкладна допомога. АЛЕ: створена на громадських засадах, тут немає працівника, який сидить і відслідковує термінові запитання і дає на них термінові відповіді. Тому вже як пощастить: чи є людина на форумі, яка готова дати Вам зараз відповідь. Особисто я роблю так: задаю питання в 911 ( оскільки ми знаємо, що сайт найбільш відвідуваний); паралельно з цим шукаю відповідь в інших місцях. Як правило, поки є відповідь тут, я уже шось знаходжу і можу зробити висновки. І ще. Наше співтовариство - велике і професіональне. Але не панацея. і давайте не будемо один одного звинувачувати у безсердечності чи ще чомусь такому. Ніхто нікому нічого не зобов"язаний, усі відповіді даються виключно з власних добрих міркувань формучан

Yanika
Оракул
Оракул
Повідомлень: 201
З нами з: 08 липня 2011, 04:54
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Yanika »

Я забила в поисковике, судорожно искала, потом набрала в разделе помощь вопрос. Я согласна, что не очень внятно получилось. Я не против перемещения темы. Я не пойму зачем ее заблокировали.
Я весь вечер потом на разных бух.форумах искала ответы, но так и не нашла. В основном пишут про ничтожные сделки и налоговую милицию.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Щиро сподіваюся, що Ви отримали відповідь на своє питання .Якщо ні - давайте я відкрию тему і інцидент будемо вважати вичерпаним.

Yanika
Оракул
Оракул
Повідомлень: 201
З нами з: 08 липня 2011, 04:54
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Yanika »

оляля писав:Щиро сподіваюся, що Ви отримали відповідь на своє питання .Якщо ні - давайте я відкрию тему і інцидент будемо вважати вичерпаним.
Я вопрос задала не с целью предъявить претензию. Просто хотелось знать почему так, чтобы в дальнейшем знать куда "бежать"... или в соответствующий раздел или в "неотложную помощь".
Ответ на вопрос не нашла, но уже сделала, то что сделала по совету нашего юриста (пусть он теперь отвечает).
А тему разблокировать можно, у меня "по ходу" проверкам ни конца ни края (еще не закончилась и я не уверена, что новой не будет- продление и т.д.). И если будут возникать вопросы я буду туда писать, чтобы не плодить темы.

Закрито

Повернутись до “911 - Невідкладна бухгалтерська допомога”