Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
ИринаОД31
Мастер
Мастер
Повідомлень: 69
З нами з: 24 липня 2017, 20:03
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення ИринаОД31 »

olivia@ писав:
03 квітня 2020, 17:12
Добрый день. Кому-то разблокировали РК по п. 5 Критериев рисковости операций? Какие документы подавали? Ума не приложу чем я могу объяснить недостаток товара на складе у покупателя :dash:
у меня была блокировка РК по п.5, выше все написала

olivia@
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 05 грудня 2018, 14:00
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення olivia@ »

ИринаОД31 писав:
06 квітня 2020, 19:43
olivia@ писав:
03 квітня 2020, 17:12
Добрый день. Кому-то разблокировали РК по п. 5 Критериев рисковости операций? Какие документы подавали? Ума не приложу чем я могу объяснить недостаток товара на складе у покупателя :dash:
у меня была блокировка РК по п.5, выше все написала
Да, я читала, но я не производитель, у меня оптовая торговля, коды УКТВЭД одинаковые на входе и на выходе, так что в таблице нет смысла. И у меня этих самых остатков полно, их не хватает именно у покупателя, который вернул мне товар. Все что я могу предоставить так это доки, подтверждающие покупку данного товара у производителя и продажу своему покупателю плюс возвратная накладная от него, но боюсь этого будет мало(

ИринаОД31
Мастер
Мастер
Повідомлень: 69
З нами з: 24 липня 2017, 20:03
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення ИринаОД31 »

olivia@ писав:
07 квітня 2020, 09:15
ИринаОД31 писав:
06 квітня 2020, 19:43
olivia@ писав:
03 квітня 2020, 17:12
Добрый день. Кому-то разблокировали РК по п. 5 Критериев рисковости операций? Какие документы подавали? Ума не приложу чем я могу объяснить недостаток товара на складе у покупателя :dash:
у меня была блокировка РК по п.5, выше все написала
Да, я читала, но я не производитель, у меня оптовая торговля, коды УКТВЭД одинаковые на входе и на выходе, так что в таблице нет смысла. И у меня этих самых остатков полно, их не хватает именно у покупателя, который вернул мне товар. Все что я могу предоставить так это доки, подтверждающие покупку данного товара у производителя и продажу своему покупателю плюс возвратная накладная от него, но боюсь этого будет мало(
именно так и делайте, плюс обязательно приложите доки по транспорту, как поставили как вернули (я бы приложила). у меня же ситуация такая же, налоговая ж не видит что это был возврат предоплаты, они считали что не совпадают остатки и все. хотя налоговая = корректировка, каким образом у покупателя не хватает остатка?)

olivia@
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 05 грудня 2018, 14:00
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення olivia@ »

ИринаОД31 писав:
07 квітня 2020, 09:28
каким образом у покупателя не хватает остатка?)
Цитата из журнала НИБУ №17
"Здесь речь идет об уменьшающем РК, составленном на получателя — плательщика НДС. Если сумма уменьшения НО по такому РК окажется больше разницы между объемами приобретения у поставщика товаров/услуг и объемами поставки (согласно зарегистрированным НН/РК с 01.01.2017 г.), осуществленных получателем конкретного товара/услуги, этот РК заблокируют.

Попасть под этот критерий проще простого. Ведь тут сравниваются чистый объем приобретения (без увеличивающего коэффициента, как в первом критерии) и объем поставки конкретного товара/услуги.

Допустим, плательщик приобрел определенный товар у поставщика на сумму 100 тыс. грн. Часть товара (на сумму 80 тыс. грн) он продал за 110 тыс. грн. А остаток (на сумму 20 тыс. грн) вернул поставщику. В таком случае уменьшающий РК, составленный поставщиком этого товара, будет заблокирован на основании указанного критерия. И именно поставщику придется заниматься его разблокировкой."

Но это в моем случае, а в вашем то что им не понравилось?

ИринаОД31
Мастер
Мастер
Повідомлень: 69
З нами з: 24 липня 2017, 20:03
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення ИринаОД31 »

что у меня случилось - не знаю, плюс у меня положительная налоговая история, все коэфф в порядке. буду смотреть дальше, как будет происходить регистрация.

Moka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 295
З нами з: 13 листопада 2017, 18:53
Дякував (ла): 150 разів
Подякували: 209 разів

Повідомлення Moka »

Подскажите, плиз: получили сегодня решение комиссии о не регистрации ПН (причину эти отморозки указали, что не предоставили доки подтверждающие отгрузку товара, но все доки подтверждающие поставку на самом деле мы предоставили). Теперь планируем подать скаргу. Вопрос: что указывать в скарге в разделе "інформація про причини нездоги платника ПДВ з рішенніям..."? Хотелось бы им здесь, кроме нецензурной лексики, написать какие-то ссылки на нормы закона. Есть у кого-то опыт, поделитесь, пожалуйста

Dolanny
Оракул
Оракул
Повідомлень: 238
З нами з: 12 серпня 2015, 11:49
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 144 рази

Повідомлення Dolanny »

Из опыта просящий тон более эффективный, чем пребовательный)))


ТОВ не згодна з рішенням комісії, оскільки в Поясненні № від р. детально описана правомірність складання податкової накладної на передплату від покупця та увесь ланцюг господарської операції від придбання до реалізації товару «», яка вже відбулася на момент подання Пояснення. Також первинними документами підтверджено, що обсяги постачання товару дорівнюють величині обсягу придбання товару , а саме т.


У зв’язку з чим просимо:
1. Скасувати рішення № від р. про відмову у реєстрації податкової накладної № від р.
2. Зареєструвати в ЄРПН податкову накладну №від р.
Востаннє редагувалось 08 квітня 2020, 18:58 користувачем Dolanny, всього редагувалось 1 раз.

ЮліяМосіна
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 15 червня 2019, 05:58
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ЮліяМосіна »

Доброго вечора. Я бухгалтер - початківець. ФГ виростило і продало пшеницю, але зареєструвати ПН не можемо - призупинено реєстрацію. А саме, з повідомлення:
"ДОКУМЕНТ ПРИЙНЯТО. РЕЄСТРАЦІЯ ЗУПИНЕНА.
Відповідно до п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України,
реєстрація ПН/РК від 01.04.2020 №3 в Єдиному реєстрі податкових
накладних зупинена. Коди УКТЗЕД/ДКПП товару/послуг 1001, ,
відсутні в таблиці даних платника податку на додану вартість, як
товари/послуги, що на постійній основі постачаються
(виготовляються), та їх обсяг постачання дорівнює або перевищує
величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та
обсягу його постачання, що відповідає п. 1 Критеріїв ризиковості
здійснення операцій. Пропонуємо надати пояснення та копії
документів щодо підтвердження інформації, зазначеної в ПН/РК для
розгляду питання прийняття рішення про реєстрацію/відмову в
реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному
реєстрі податкових накладних. Додатково повідомляємо: показник
"D"=46.9873%, "P"=0"

Які мої дії, що робити, допоможіть - підскажіть!!! В податковій сказали читати постанову...
В мене паніка! Дякую!

podolyanochka2017
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 08 квітня 2020, 19:58
Подякували: 11 разів

Повідомлення podolyanochka2017 »

Борюсь з тією ж проблемою. Спершу потрібно подати Таблицю даних платника ПДВ - J1312303, де зазначити вид діяльності за КВЕД, коди УКТЗЕД придбаних товарів/послуг,коди УКТЗЕД товарів/послуг, які ми постачаємо. Податкова має її врахувати. У мене врахували, проте зареєструвати податкові так і не дали. Тепер готую Повідомлення J1314901.Можу поділитися статтею на електронку.

podolyanochka2017
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 08 квітня 2020, 19:58
Подякували: 11 разів

Повідомлення podolyanochka2017 »

Таблиця даних платника ПДВ - J1312303 + документ довільного формату J1360102. Прикріпити можна кілька документів, але у мене в такому разі Таблиця не приймалася. Я подала Таблицю з одним додатком - врахована через 5 днів, проте ПН все одно не дають зареєструвати без Повідомлення.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”