Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

СЭМ писав:
25 травня 2020, 17:28
В "перевищенні" сидить знятий ліміт по цій заблокованій ПН. Як тільки розблокують, ПН зареєструється за рахунок "перевищення".
Добрий день!
А після розблокування не потрібно знову відправляти податкову на реєстрацію? Я к проходить саме реєстрація після розброкування?
Дякую)
[/quote]
Ні, ви вже її відправили, вона знаходиться в ЄРПН але в заблокованих. Вам прийде рішення про розблокування і Пн зареєструється автоматично.

Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 837
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 444 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Енни »

Підскажіть нам заблокували пн (ризикова операція) зараз вияснила код заходив 10 знач. я показала покупцю тільки перших чотири чи можливо розблокувати таку пн? документи всі є.
можливо щось написати в пояснення (виявили типу помилку і т д.) чи подавати так як є?
можливо в когось була така ситуація?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Енни писав:
26 травня 2020, 13:52
Підскажіть нам заблокували пн (ризикова операція) зараз вияснила код заходив 10 знач. я показала покупцю тільки перших чотири чи можливо розблокувати таку пн? документи всі є.
можливо щось написати в пояснення (виявили типу помилку і т д.) чи подавати так як є?
можливо в когось була така ситуація?
Я мала одну таку ПН з помилковим кодом. До звичайного пакету документів дописала щось на зразок "у податковій накладній було помилково вказано код УКДЗЕД ХХХХХХХХХХ замість ОООООООО. Після реєстрації відповідної ПН помилку буде виправлено шляхом реєстрації РК до неї." І ПН, і наступний після неї РК зареєстрували.

Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 837
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 444 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Енни »

marina11 писав:
26 травня 2020, 15:59
Енни писав:
26 травня 2020, 13:52
Підскажіть нам заблокували пн (ризикова операція) зараз вияснила код заходив 10 знач. я показала покупцю тільки перших чотири чи можливо розблокувати таку пн? документи всі є.
можливо щось написати в пояснення (виявили типу помилку і т д.) чи подавати так як є?
можливо в когось була така ситуація?
Я мала одну таку ПН з помилковим кодом. До звичайного пакету документів дописала щось на зразок "у податковій накладній було помилково вказано код УКДЗЕД ХХХХХХХХХХ замість ОООООООО. Після реєстрації відповідної ПН помилку буде виправлено шляхом реєстрації РК до неї." І ПН, і наступний після неї РК зареєстрували.
Дякую Добра людино.
і вам розблокували? з таблицею подавали чи без?
А я все думаю гадаю . напишу так як і ви в кінці кінців бухгалтер теж має право на помилку....чи ні;)

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Енни писав:
26 травня 2020, 17:13

Дякую Добра людино.
і вам розблокували? з таблицею подавали чи без?
А я все думаю гадаю . напишу так як і ви в кінці кінців бухгалтер теж має право на помилку....чи ні;)
Так, розблокували і зареєстрували. І таблицю врахували. Але усе це було ще у 2017-у. Я була у найпершій хвилі. "Вхідну" ПН надавала з УКД, який потім вказувала у РК. Таблиця - самостійний документ. Тож можете подавати, можете ні.

Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 837
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 444 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Енни »

marina11 писав:
26 травня 2020, 17:20
Енни писав:
26 травня 2020, 17:13

Дякую Добра людино.
і вам розблокували? з таблицею подавали чи без?
А я все думаю гадаю . напишу так як і ви в кінці кінців бухгалтер теж має право на помилку....чи ні;)
Так, розблокували і зареєстрували. І таблицю врахували. Але усе це було ще у 2017-у. Я була у найпершій хвилі. "Вхідну" ПН надавала з УКД, який потім вказувала у РК. Таблиця - самостійний документ. Тож можете подавати, можете ні.
в 2017 був тільки початок .напевно простіше. а зараз непросто. ой незнаю,,,, вкажу сама так як ви, будь як буде.
правдв дир. буде підписувати поясненя узнає... прибє жах

*Marika*
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 01 червня 2017, 15:39
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення *Marika* »

Підкажіть, чи є в когось досвід розблокування податкових "пакетом"? Як до цього ставиться ДФС? Заблокували 10шт РК на Неплатника. ФОП закривав торгівельну точку (аптеку) і повернув нам весь непроданий товар за 2018-2020рік. Причина блокування - п.6 Критеріїв - повернення відбулося в термін, що перевищує 14 днів. :dash: Ось думаю, якщо я подам Одне пояснення з документами на всю цю ситуацію, такий варіант може пройти?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Енни писав:
26 травня 2020, 17:27

в 2017 був тільки початок .напевно простіше. а зараз непросто. ой незнаю,,,, вкажу сама так як ви, будь як буде.
правдв дир. буде підписувати поясненя узнає... прибє жах
:D :D :D :lol: :lol: :lol: Простіше..... Просто сформувати пакет - це був квест, іноді не одного дня... І жодних інструкцій, як це все взагалі робити... А так простіше. :)
Удачі.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

*Marika* писав:
26 травня 2020, 17:30
Підкажіть, чи є в когось досвід розблокування податкових "пакетом"? Як до цього ставиться ДФС? Заблокували 10шт РК на Неплатника. ФОП закривав торгівельну точку (аптеку) і повернув нам весь непроданий товар за 2018-2020рік. Причина блокування - п.6 Критеріїв - повернення відбулося в термін, що перевищує 14 днів. :dash: Ось думаю, якщо я подам Одне пояснення з документами на всю цю ситуацію, такий варіант може пройти?
Ні. До кожного заблокованого документа свій підтверджувальний "розблокувальний" пакет. Навіть якщо підтверджувальні документи у ньому абсолютно однакові.

Ирина эн
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 21 травня 2020, 11:47
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Ирина эн »

Может кто сталкивался. При подаче документов на заблокированную РК, нужна ТТН к возвратной накладной ? И если нужна, то кто ее должен выписывать если поставщик забирает возврат у покупателя своим транспортом, покупатель на свою возвратную накладную или поставщик потому что транспорт его?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”