Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
тожебухгалтер
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 03 вересня 2018, 16:34
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 40 разів

Повідомлення тожебухгалтер »

nolga писав:
01 липня 2020, 13:01
nolga писав:
26 червня 2020, 11:17
Здравствуйте, подскажите, заблокировали РК на возврат товара п. 7 Критеріїв ризиковості здійснення операцій. Какие документы нужно подавать для разблокировки.
Добрый день, может кто сталкивался, подскажите, пожалуйста.
точно п.7? Их там вроде всего 6

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8488
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6471 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

тожебухгалтер писав:
03 липня 2020, 16:29
Спойлер
nolga писав:
01 липня 2020, 13:01
nolga писав:
26 червня 2020, 11:17
Здравствуйте, подскажите, заблокировали РК на возврат товара п. 7 Критеріїв ризиковості здійснення операцій. Какие документы нужно подавать для разблокировки.
Добрый день, может кто сталкивался, подскажите, пожалуйста.
точно п.7? Их там вроде всего 6
та вже 8))

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8488
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6471 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Колеги, попрошу тут - хто може поділитися зразком пояснення на розблокування - по оплаті і по відвантаженню виписана податкова...
І Скаргу теж би ....
vip.tacha@gmail.com

З мене могорич)
Буду дуже вдячна, бо мозок закипає і нічого нікуди не рухається (((

тожебухгалтер
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 03 вересня 2018, 16:34
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 40 разів

Повідомлення тожебухгалтер »

Tasa писав:
03 липня 2020, 17:02
тожебухгалтер писав:
03 липня 2020, 16:29
Спойлер
nolga писав:
01 липня 2020, 13:01

Добрый день, может кто сталкивался, подскажите, пожалуйста.
точно п.7? Их там вроде всего 6
та вже 8))
аа, так тоді це не ризиковість операциї, а ризиковість платника. Треба точно з'ясувати що у nolga

tania.tetyana28@gmail.com
Гуру
Гуру
Повідомлень: 77
З нами з: 18 квітня 2019, 14:31
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення tania.tetyana28@gmail.com »

тожебухгалтер писав:
03 липня 2020, 16:26
tania.tetyana28@gmail.com писав:
01 липня 2020, 19:16
Доброго дня. Блокують накладні з кодом 49.41. 20-ОПП подано, таблицю подавала вже декілька раз і завжди відмова в прийнятті, причина: виявлення невідповідності визначених платником податку в таблиці даних видів діяльності наявним у платника податку основним засобам.. Що ще їм треба подати???? копії тех. паспортів, договори купівлі продажу, оренди на трансп. засоби подала, штатний, накази,ліцензії,опис діяльності. Може хтось щось підкаже. Вказую вхідні коди уктзед, це пальне, оренда, ремонтні роботи, а потім вже в колонці 4 - свій код 49.41.Що не так???
оборотно-сальдову відомість по рах.10 не подавали? може допоможе
Ні не подавала, дякую за підказку, попробую подати. З цими таблицями і блоком вже реально заг....ли(((( Вказали б чітко ще їм ще треба

lyda13
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 17 квітня 2019, 17:04
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення lyda13 »

Доброго дня!
Якщо хтось має можливість вислати на електронку пояснення до таблиці і до розблокування(бажано на послуги,але така ситуація що будь що підійде),не безкоштовно.Замовник погрожує не заключенням наступного договору і потрібно все швидко зробити.буду дуже вдячна,напишіть на цю електронку.
kovalanya2014@gmail.com

lyda13
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 17 квітня 2019, 17:04
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення lyda13 »

cosmicgirl писав:
03 липня 2020, 10:02
Luda04 писав:
02 липня 2020, 22:51
Можете будь ласка допомогти.Вперше блокування ПН(Ми буд.організація,ПН потрібно виписати по авансу.
Я правильно розумію для початку протрібно подати таблицю платника податку(де вказати код будівництва і матеріали останні які закупили),а потім повідомлення на розблокування?Якщо є тільки договір,виписка,ліцензія цього замало?Якщо в когось є зразок повідомлення,поділіться будь ласочка lyudmila13041995@gmail.com
в мене ремонтні послуги і також блокують податкові накладні через відсутність таблиці.
подаю таблицю, але в мене її не приймають.
у таблиці податківці хочут бачити приміщення, склади, всі основні, кількість працівників, як фірма працює з замовниками, як з постачальниками, ТТНки на матеріали і т.п.

якщо заблокували податкову накладну на аванс, краще подавати повідомлення тоді, коли буде весь пакет документів, а саме акти виконаних робіт, банківськи виписки про оплати, списання матеріалів і т.п.
якщо просто подати договір, рахунок на сплату и виписку банку на авансовий платіж, скоріше за все буде відмова.

в мене також заблокували податкову накладну на авансовий платіж. чекаю коли роботи будуть виконані, підпишемо всі акти, списання матеріалів, і тільки тоді подам на розблокування. а поки замовник наш без податкового кредиту залишається. дуже не задоволений. :(
Які документи потрібно подавати для підтвердження залишків,можна оборотку з 1С чи М-14?

natatol
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 08 липня 2011, 13:09
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення natatol »

Как в деке показаывать заблокарованную накладную?
Если заблокировали первый раз. Следующие тоже будут блокировать, если не разблокирую первую?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8488
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6471 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Tasa писав:
03 липня 2020, 17:21
Колеги, попрошу тут - хто може поділитися зразком пояснення на розблокування - по оплаті і по відвантаженню виписана податкова...
І Скаргу теж би ....
vip.tacha@gmail.com
Спойлер
З мене могорич)
Буду дуже вдячна, бо мозок закипає і нічого нікуди не рухається (((
Колеги, хелп...
Нікуди поки навіть зрушить неможу...

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8488
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6471 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Tasa писав:
06 липня 2020, 09:01
Спойлер
Tasa писав:
03 липня 2020, 17:21
Колеги, попрошу тут - хто може поділитися зразком пояснення на розблокування - по оплаті і по відвантаженню виписана податкова...
І Скаргу теж би ....
vip.tacha@gmail.com
Спойлер
З мене могорич)
Буду дуже вдячна, бо мозок закипає і нічого нікуди не рухається (((
Колеги, хелп... Нікуди поки навіть зрушить неможу...
Щось тут у темі занадто тихо...
Колеги, тоді підкажіть який пакет стандартно ви подаєте на розблокування ПН ?
Наприклад якщо пн виписана була по передоплаті - чи треба подавати копії ВН/актів...
І щодо Пояснень - пишете чітко по ПН чи трохи більше розписуєте і щодо самого п-ва інфу...

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”