Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Al_na
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 107
З нами з: 03 квітня 2018, 14:09
Звідки: м. Бровари
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 62 рази

Повідомлення Al_na »

https://i.factor.ua/journals/buh911/201 ... 33672.html

http://vobu.ua/rus/analytics/news/item/ ... tsii-z-pdv

Если НН заблокировали (кода не хватает т.к. поставщик свою еще н зарегистрировал), то я жду регистрации поставщика и выписываю повторно под другим номером и регистрирую.
Где-то читала, что в произвольной форме необходимо подать письмо в налоговую, что такая-то заблокированная не включена в декларацию т.к. выписана повторно.
Я ничего не отправляла. Звонков от инспектора с просьбами включить не было, писем тоже тьфу-тьфу. Лимит заблокированные не съедают и в сумму перевищення не идут.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Olia123 писав:
07 липня 2020, 12:45
Добрый день. Просто хочу пожаловаться на всю эту ситуацию с блокировками, рисковостью и тд. Пару недель назад попали в рисковые по п.8. из-за конкретного поставщика. Подали Пояснення вместе с документами и пояснениями деятельности. Сегодня получили новое Рішення налоговой, что они врахували надані пояснення, но все равно по их мнению мы формируем налоговый кредит от рисковых предприятий-поставщиков..
Спойлер
и дальше новый уже список из предприятий, в котором наши перевозчики. Самое смешное, что с некоторыми из них мы работали только 1 раз, на смешные суммы 1-2тыс грн еще в прошлом году. Обзвонила их - все они попали в рисковые с марта-апреля-мая этого года. Это получается, что ты работаешь с контрагентом, все хорошо, он не в рисковых, он зарегистрировал налоговую накладную, ты включил ее в налоговый кредит, а через год его внесли в рисковые, а потом и тебя по цепочке... И все, описуй- неописуй деятельность, отсканируй хоть и все за весь период деятельности фирмы и прикрепи к поясненням, а итог один - никто из рисковых не выведет...
Теж сиджу у шоці - відмова, п.8 все одно - тільки розширили перелік постачальників з ризиковістю у яких ми купуємо товар...
Реально - шо робити ? У мене вже просто нема ніяких сил - місяць кошмару і далі буде.... :( :(

ЗІ Люди, що робити ? Правда - хто як думає ?
У мене купа податкових червень-липень - так і висять , заблокували перші 40шт - і досі не можу зібрати доки всі на пояснення(((

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Tasa писав:
14 липня 2020, 18:07
Теж сиджу у шоці - відмова, п.8 все одно - тільки розширили перелік постачальників з ризиковістю у яких ми купуємо товар...
Реально - шо робити ? У мене вже просто нема ніяких сил - місяць кошмару і далі буде.... :( :(

ЗІ Люди, що робити ? Правда - хто як думає ?
У мене купа податкових червень-липень - так і висять , заблокували перші 40шт - і досі не можу зібрати доки всі на пояснення(((
Там, здається, без директора не обійтись...

І ще в тему - newsone тільки що - нове керівництво податкової ефективно працює та збільшили надходження від ПДВ . Я трохи з дивану не впала!
Востаннє редагувалось 15 липня 2020, 18:22 користувачем Nelli-Nelli, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Nelli-Nelli писав:
14 липня 2020, 21:04
Спойлер
Tasa писав:
14 липня 2020, 18:07
Теж сиджу у шоці - відмова, п.8 все одно - тільки розширили перелік постачальників з ризиковістю у яких ми купуємо товар...
Реально - шо робити ? У мене вже просто нема ніяких сил - місяць кошмару і далі буде.... :( :(

ЗІ Люди, що робити ? Правда - хто як думає ?
У мене купа податкових червень-липень - так і висять , заблокували перші 40шт - і досі не можу зібрати доки всі на пояснення(((
Там, здається, без директора не обійтись...
Попалось на очі в фейсбук « Доброго дня, колеги! Підприємство поставили в ризикові по п.8. Директор з'їздив у податкову, і там йому порадили поповнити наш ПДВшний рахунок на суму по галузевому коефіцієнту податкового навантаження і тоді можливо (можливо!) в нас з'явиться шанс, що комісія зніме нас з ризикових. Є такі, в кого була така ситуація і який результат, якщо заплатити ці кошти?» це Київ . І це до того, що без директора не обійтись. Але відповіді позитивної не було на цей пост :( просто обговорення.
І ще в тему - newsone тільки що - нове керівництво податкової ефективно працює та збільшили надходження від ПДВ . Я трохи з дивану не впала!
Дійсно ж ефективно - бюджет наповнюють , молодці просто :(
А робота стала, з таким розкладом - до безкінечності можна знімати ПК по ризикових постачальниках... толку все одно не буде

Inata
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 14 липня 2020, 22:43

Повідомлення Inata »

marina11 писав:
04 червня 2020, 08:12
Tasa писав:
03 червня 2020, 16:19
Дівчатоньки і хлопчики, хто не жадіна :-) поділіться зразком Пояснень до Повідомлення на розблокування...
Сиджу 2-й день - і вірите, ваще ніяк не йде :cry:
Тільки думки стягнеш докупи - треба щось термінове робить, і так щоразу...
Ще б коротенько про профіль діяльності, так як пояснення по різних профілях ну дуже різні. Торгівля піде?
Поделитесь, пожалуйста, и со мной образцом пояснения :help: :help: :help: ...первый раз столкнулась с блокировкой

ЗорянаК
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 139
З нами з: 06 вересня 2015, 11:02
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення ЗорянаК »

TASA!
Теж сиджу у шоці - відмова, п.8 все одно - тільки розширили перелік постачальників з ризиковістю у яких ми купуємо товар...

Підкажіть, будь ласка, а де в електронному кабінеті побачити цей перелік постачальників з ризиковістю?
і як узнать галузеве навантаження по ПДВ?
із особистої історії- по п. 8 -подали 3 рази всі можливі і неможливі документи по п. 8 і розблокуванню ПН- всюди відмова. Є інсайдерська інфо-п.8 не зніматимуть рік, щоб втратили 365 днів для включення ПН контрагентів в декларацію (тобто скористались коштами на казначейському рахунку)

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

ЗорянаК писав:
15 липня 2020, 14:40
TASA!
Теж сиджу у шоці - відмова, п.8 все одно - тільки розширили перелік постачальників з ризиковістю у яких ми купуємо товар...

Підкажіть, будь ласка, а де в електронному кабінеті побачити цей перелік постачальників з ризиковістю?
і як узнать галузеве навантаження по ПДВ?
із особистої історії- по п. 8 -подали 3 рази всі можливі і неможливі документи по п. 8 і розблокуванню ПН- всюди відмова. Є інсайдерська інфо-п.8 не зніматимуть рік, щоб втратили 365 днів для включення ПН контрагентів в декларацію (тобто скористались коштами на казначейському рахунку)
Не беріть до уваги те галузеве навантаження . То було обговорення однієї ситуації в Києві , з глазу-на-Глаз одному директору особисто сказали . До слова було, що повинен вже директор особисто вирішувати.

АленаИгоревна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 181
З нами з: 20 січня 2015, 17:27
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 49 разів

Повідомлення АленаИгоревна »

АленаИгоревна писав:
13 липня 2020, 17:10
І знову я з вами, шановні колеги :mocking:
Перші 10 податкових розблокували за рішенням регіональної комісії (Всі послуги однакові в мене), надихнувшись я відіслала ще на 10 податкових Повідомлення. Все одно типово було. І зараз прийшли рішення про неприйняття, причина: "Надання платником податку копій документів, складених з порушенням законодавства: ____.______ "
Хто знає що це значить? Я сканувала документі з оригіналів у кольоровому зображенні. Може потрібно було копіювати та завіряти підписом з печаткою, але ж на перші 10 питань не було в ДФС(.
І 10 календарних днів для подання Скарги, це якщо рішення 13.07, це буде по 23.07 або по 22.07?
Щось не розумію 10 календарних чи робочих днів на подачу скарги? Допоможіть будь-ласка.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

АленаИгоревна писав:
15 липня 2020, 15:32
Спойлер
АленаИгоревна писав:
13 липня 2020, 17:10
І знову я з вами, шановні колеги :mocking:
Перші 10 податкових розблокували за рішенням регіональної комісії (Всі послуги однакові в мене), надихнувшись я відіслала ще на 10 податкових Повідомлення. Все одно типово було. І зараз прийшли рішення про неприйняття, причина: "Надання платником податку копій документів, складених з порушенням законодавства: ____.______ "
Хто знає що це значить? Я сканувала документі з оригіналів у кольоровому зображенні. Може потрібно було копіювати та завіряти підписом з печаткою, але ж на перші 10 питань не було в ДФС(.
І 10 календарних днів для подання Скарги, це якщо рішення 13.07, це буде по 23.07 або по 22.07?
Щось не розумію 10 календарних чи робочих днів на подачу скарги? Допоможіть будь-ласка.
По 23.07

lyda13
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 17 квітня 2019, 17:04
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення lyda13 »

Доброго дня!
Підкажіть,будь ласкаю,у разі якщо накладну за 20.06 розблокують 17.07,будуть штрафні санкції за невчасно зареєстровану ПН і як вірно включити в декларацію,як звичайну ПН чи показувати в додатку 5 таб.1.1??

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”