Коригування ПН (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Nushanusha
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 01 березня 2014, 10:08

Повідомлення Nushanusha »

Зрозуміло, дякую Вам величезне за відповідь)

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Nushanusha писав:
02 грудня 2021, 12:13
РК Зупинений
Відправляйте на розблокування, прикріпляйте всі документи під ці операціі, договір, рахунок, п/доручення, лист на повернення та своє п/доручення.
В поясненні так і пишіть, що товар під операцію не придбавався та не відвантажувався. В описах я добавляла з якими постачальниками у нас заключені договори.

Nushanusha
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 01 березня 2014, 10:08

Повідомлення Nushanusha »

Дякую Вам, а скажіть скільки часу взагалі займає розблокування?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Nushanusha писав:
03 грудня 2021, 10:13
Дякую Вам, а скажіть скільки часу взагалі займає розблокування?
Термін розгляду - 5 робочих днів, отримаєте у вхідних відповідь або про реєстрацію, або про відмову. Мені реєстрували такі рк.

Світ1лана
ПрофиПрофи
Повідомлень: 38
З нами з: 13 квітня 2021, 11:18
Подякували: 4 рази

Повідомлення Світ1лана »

Добрый вечер! Подскажите, пожалуйста, в октябре нам выписали НН, мы соответсвенно поставили товар дальше и также в октябре выписали НН. И сегодня я увидела, что 26.11 была выписана РК к НН за октябрь. Код причины 104, НДС не менялся (ошибка кода УКТ ЗЕД). Как мне теперь быть? Я так понимаю, что мне тоже нужно выписать РК к НН, только не знаю как это правильно сделать и есть ли сроки регистрации РК, штрафы? Я начала читать про РК, но не увидела в какие сроки это правильно делать. Нужно ли включать РК и мою и Поставщика в декларацию по НДС и за какой месяц? Буду благодарна за любую помощь.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Світ1лана писав:
05 грудня 2021, 21:26
Добрый вечер! Подскажите, пожалуйста, в октябре нам выписали НН, мы соответсвенно поставили товар дальше и также в октябре выписали НН. И сегодня я увидела, что 26.11 была выписана РК к НН за октябрь. Код причины 104, НДС не менялся (ошибка кода УКТ ЗЕД). Как мне теперь быть? Я так понимаю, что мне тоже нужно выписать РК к НН, только не знаю как это правильно сделать и есть ли сроки регистрации РК, штрафы? Я начала читать про РК, но не увидела в какие сроки это правильно делать. Нужно ли включать РК и мою и Поставщика в декларацию по НДС и за какой месяц? Буду благодарна за любую помощь.
Виходимо з того, що правильно виписана ПН, зареєстрована вчасно дає право на ПК (правильна дата, контрагент, товар, кількість, ціна, суми) і код укт зед Ви поставили той, що видав постачальник.Зміна коду укт зед відноситься до несумової помилки, отже, виправляється датою виявлення помилки, якщо Ви не імпортер . Рк складаються поточною датою виявлення помилки( БЗ 101.16 лист від 17.03.2020 номер 1116/6/99-00-07-03-02-06/ІПК. тому можете свою нульовку виписати зручною для Вас датою, але не раніше, ніж рк Вашим постачальником. В ідеалі б виписати датою відвантаження товару, якщо строки реєстраціі не пройшли (це вже на майбутнє) Та і штрафів не буде, рк ж нульовий і ні в яку звітність не включається.
https://i.factor.ua/ukr/journals/buh911 ... 108151.amp

Світ1лана
ПрофиПрофи
Повідомлень: 38
З нами з: 13 квітня 2021, 11:18
Подякували: 4 рази

Повідомлення Світ1лана »

Nelli-Nelli писав:
05 грудня 2021, 22:08
Світ1лана писав:
05 грудня 2021, 21:26
Добрый вечер! Подскажите, пожалуйста, в октябре нам выписали НН, мы соответсвенно поставили товар дальше и также в октябре выписали НН. И сегодня я увидела, что 26.11 была выписана РК к НН за октябрь. Код причины 104, НДС не менялся (ошибка кода УКТ ЗЕД). Как мне теперь быть? Я так понимаю, что мне тоже нужно выписать РК к НН, только не знаю как это правильно сделать и есть ли сроки регистрации РК, штрафы? Я начала читать про РК, но не увидела в какие сроки это правильно делать. Нужно ли включать РК и мою и Поставщика в декларацию по НДС и за какой месяц? Буду благодарна за любую помощь.
Виходимо з того, що правильно виписана ПН, зареєстрована вчасно дає право на ПК (правильна дата, контрагент, товар, кількість, ціна, суми) і код укт зед Ви поставили той, що видав постачальник.Зміна коду укт зед відноситься до несумової помилки, отже, виправляється датою виявлення помилки, якщо Ви не імпортер . Рк складаються поточною датою виявлення помилки( БЗ 101.16 лист від 17.03.2020 номер 1116/6/99-00-07-03-02-06/ІПК. тому можете свою нульовку виписати зручною для Вас датою, але не раніше, ніж рк Вашим постачальником. В ідеалі б виписати датою відвантаження товару, якщо строки реєстраціі не пройшли (це вже на майбутнє) Та і штрафів не буде, рк ж нульовий і ні в яку звітність не включається.
https://i.factor.ua/ukr/journals/buh911 ... 108151.amp
Дуже дякую за допомогу, отже виписую РК будь-якою датою (але не раніше дати РК постачальника), та не включаю до податкових декларацій, бо податок не змінювався. Правильно я зрозуміла?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Світ1лана писав:
06 грудня 2021, 09:34

Дуже дякую за допомогу, отже виписую РК будь-якою датою (але не раніше дати РК постачальника), та не включаю до податкових декларацій, бо податок не змінювався. Правильно я зрозуміла?
так

Alisa17
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 22 квітня 2020, 12:56
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Alisa17 »

Уважаемые бухгалтера, помогите в ситуации.
Были ошибочно зарегистрированы налоговые накладные по Z-отчетам, с учётом акцизного сбора.
То есть, составлена ошибочная накладная

Товар 1х104,17 = итого без ндс 104,17; ндс 20,83; всего 125,00

должно быть:
Товар 1х100,00 = итого без ндс 100,00; ндс 20,00; всего 120,00 грн.
акциз 5 грн в налоговой накладной не отображается.

Как правильней будет, составить только кор-ки на изменение цены? или полностью снимать и регить правильные?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Alisa17 писав:
08 грудня 2021, 15:19
Уважаемые бухгалтера, помогите в ситуации.
Спойлер
Были ошибочно зарегистрированы налоговые накладные по Z-отчетам, с учётом акцизного сбора.
То есть, составлена ошибочная накладная

Товар 1х104,17 = итого без ндс 104,17; ндс 20,83; всего 125,00

должно быть:
Товар 1х100,00 = итого без ндс 100,00; ндс 20,00; всего 120,00 грн.
акциз 5 грн в налоговой накладной не отображается.
Как правильней будет, составить только кор-ки на изменение цены? или полностью снимать и регить правильные?
Я б коригувала через зміну ціни.
Це ж кінцевий замовник, там ще й на блок можна попасти при повному мінусі пн, якщо пройшло 14 днів з дня операціі

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”