Продажа продукции ниже с/б

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Яга
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 28 травня 2020, 06:51

Повідомлення Яга »

Доброго времени суток. По теме НДС при продаже ниже себестоимости. Подскажите кто сталкивался. Купили товар у ФОП без НДС. Отгрузили плательщику НДС. Через 3 месяца товар вернули. Рыночная цена на товар стала ниже. Продать хотя бы в ноль не получится. Нужно ли доначислять НДС на разницу между ценой закупки и продажи, если изначально товар куплен без НДС?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

продали авто нижче залишкової вартості. Різниця 219000грн. Я виписую ПН на себе на 219000+20%, правильно?
І в номенклатурі повинна вказувати назву авто і "продаж нижче мін.бази"?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Ребекка писав:
25 лютого 2021, 09:40
продали авто нижче залишкової вартості. Різниця 219000грн. Я виписую ПН на себе на 219000+20%, правильно?
І в номенклатурі повинна вказувати назву авто і "продаж нижче мін.бази"?
все вірно, тип причини невидачі покупцю -15. Авто і в дужках (перевищення бази оподаткування, визначеної відповідно до статей 188 і 189 Податкового Кодексу України, над фактичною ціною постачання)
Ви ж вирахували амортизаційні відрахування?
Це я так, нагадати :oops: може, забулись...

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Яга писав:
28 травня 2020, 07:27
Доброго времени суток. По теме НДС при продаже ниже себестоимости. Подскажите кто сталкивался. Купили товар у ФОП без НДС. Отгрузили плательщику НДС. Через 3 месяца товар вернули. Рыночная цена на товар стала ниже. Продать хотя бы в ноль не получится. Нужно ли доначислять НДС на разницу между ценой закупки и продажи, если изначально товар куплен без НДС?
Донараховувати не потрібно, якщо товар придбаний без ПДВ

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”