Податкова накладна бюджетним організацям

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
OksBuh
Мастер
Мастер
Повідомлень: 64
З нами з: 04 липня 2012, 12:57
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення OksBuh »

Добрый день!
Столкнулась впервые с бюджетными средствами.
Разбираюсь
Оплата от покупателя (по 187.7) = НН (кассовый метод)
а что с моим НК, тоже кассовый метод? Подскажите, может у кого-то была проверка?
Нашла консультацию
Як зазначено в листі Державної фіскальної служби України від 17.03.2016 р. № 5887/6/99-99-19-03-02-15, таблицю 4 додатка 7 до декларації з ПДВ заповнюють не лише платники ПДВ, які застосовують касовий метод, визначений п. 187.10 ПКУ, а й ті, хто застосовують цей метод згідно з іншими нормами ПКУ.

P/S/ наше пред-е, обычный плательщик НДС
или лучше "нарушить" 187.7 и включить по отгрузке (большая сумма#wall# ,)?

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

OksBuh писав:Добрый день!
Столкнулась впервые с бюджетными средствами.
Разбираюсь
Оплата от покупателя (по 187.7) = НН (кассовый метод)
а что с моим НК, тоже кассовый метод? Подскажите, может у кого-то была проверка?
Нашла консультацию
Як зазначено в листі Державної фіскальної служби України від 17.03.2016 р. № 5887/6/99-99-19-03-02-15, таблицю 4 додатка 7 до декларації з ПДВ заповнюють не лише платники ПДВ, які застосовують касовий метод, визначений п. 187.10 ПКУ, а й ті, хто застосовують цей метод згідно з іншими нормами ПКУ.

P/S/ наше пред-е, обычный плательщик НДС
или лучше "нарушить" 187.7 и включить по отгрузке (большая сумма#wall# ,)?
Ничего не поняла. Вы покупали у кого? У Вас покупал бюджетник, с ним понятно, им выписываете по оплате, все верно

OksBuh
Мастер
Мастер
Повідомлень: 64
З нами з: 04 липня 2012, 12:57
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення OksBuh »

Мы продавец, отгрузка и оплата - разные периоды.
Имею право свой НК под эту отгрузку взять как обычно по первому событию?
или зеркально ждать когда будет НО, тогда и НК? кто сталкивался?

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

OksBuh писав:Мы продавец, отгрузка и оплата - разные периоды.
Имею право свой НК под эту отгрузку взять как обычно по первому событию?
или зеркально ждать когда будет НО, тогда и НК? кто сталкивался?
НК берете как только получили НН (по оплате или отгрузке, что первое), а вот НО по оплате, с бюджетниками так

Vitamink@
Гуру
Гуру
Повідомлень: 74
З нами з: 13 квітня 2016, 09:37
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Vitamink@ »

Добрый день, Покупатель - Коммунальное предприятие плательщик НДС. Но по договору подряда деньги нам зашли со счета 3544 (спец.фонд бюджета я так понимаю). Вопрос: Я должна зарегить НН на это предприятие по дате оплаты? Как плательщику? или как неплательщику. Немного запуталась.

vika23
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 662
З нами з: 19 січня 2017, 10:23
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 332 рази

Повідомлення vika23 »

Vitamink@ писав:Добрый день, Покупатель - Коммунальное предприятие плательщик НДС. Но по договору подряда деньги нам зашли со счета 3544 (спец.фонд бюджета я так понимаю). Вопрос: Я должна зарегить НН на это предприятие по дате оплаты? Как плательщику? или как неплательщику. Немного запуталась.
У листі від 25.10.11 р. № 4261/6/15-3415-04 ДПСУ роз'яснила: підтвердженням того, що товари/послуги оплачуються за рахунок бюджетних коштів, є наявність у договорі на постачання товарів/послуг умови, що оплата за поставленими товарами/послугами здійснюється з відповідного рахунку Державного казначейства України.
https://buhgalter911.com/news/news-59641.html
У нас есть контрагент-бюджетник и он Плательщик НДС.

Vitamink@
Гуру
Гуру
Повідомлень: 74
З нами з: 13 квітня 2016, 09:37
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Vitamink@ »

vika23 писав:
Vitamink@ писав:Добрый день, Покупатель - Коммунальное предприятие плательщик НДС. Но по договору подряда деньги нам зашли со счета 3544 (спец.фонд бюджета я так понимаю). Вопрос: Я должна зарегить НН на это предприятие по дате оплаты? Как плательщику? или как неплательщику. Немного запуталась.
У листі від 25.10.11 р. № 4261/6/15-3415-04 ДПСУ роз'яснила: підтвердженням того, що товари/послуги оплачуються за рахунок бюджетних коштів, є наявність у договорі на постачання товарів/послуг умови, що оплата за поставленими товарами/послугами здійснюється з відповідного рахунку Державного казначейства України.
https://buhgalter911.com/news/news-59641.html
У нас есть контрагент-бюджетник и он Плательщик НДС.
Не спорю есть. В договоре прописано "Обовязки замовника: реєструвати фінансові зобовязання по оформленим актам в органі Державної казначейської служби України по місту обслуговування надавати до вказаного органу платіжні доручення для проведення оплати при наявності коштів на рахунку "Замовника". Хоча в кінці договору реквізити сторін рахунок вказаний 2600.

Вопрос: Я должна зарегить НН на это предприятие по дате оплаты?

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

Vitamink@ писав:деньги нам зашли со счета 3544
Vitamink@ писав:Вопрос: Я должна зарегить НН на это предприятие по дате оплаты?
Да.

Vitamink@
Гуру
Гуру
Повідомлень: 74
З нами з: 13 квітня 2016, 09:37
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Vitamink@ »

Спасибо, большое всем кто отозвался.

иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

мы юр.лицо плательщики НДС оплатили за услуги Гос.предприятию на казначейский счет 15.11.17 , они выписали мне НН 15.11.17 , а акт 10.11.17, я могу эту НН включить в НК?

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”