Коригування ПН (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
h-f
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 22 квітня 2021, 10:21
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення h-f »

Чи можна в одному рк скоригувати і ціну і код уктзед чи це мають бути 2 рк?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18767
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2040 разів
Подякували: 10329 разів

Повідомлення Popen »

Nelli-Nelli писав:
13 травня 2021, 20:47
h-f писав:
13 травня 2021, 19:51
А якщо робиться рк(2) до ПН в якій був рк (1),то групи коригування будуть продовжуватись типу 25-25,26-26 чи знову кожна група буде починатися з 1-1,2-2...?
Група коригування починатиметься з 1 . А от нумерація рядків вже буде з врахуванням РК 1.
А какой вид имеет НН с учетом РК1 (и всех последующих), можно лицезреть, если скачать соотв. НН (в формате .xls) в Кабинете (ЕРПН)...

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Popen писав:
14 травня 2021, 06:56
Nelli-Nelli писав:
13 травня 2021, 20:47
h-f писав:
13 травня 2021, 19:51
А якщо робиться рк(2) до ПН в якій був рк (1),то групи коригування будуть продовжуватись типу 25-25,26-26 чи знову кожна група буде починатися з 1-1,2-2...?
Група коригування починатиметься з 1 . А от нумерація рядків вже буде з врахуванням РК 1.
А какой вид имеет НН с учетом РК1 (и всех последующих), можно лицезреть, если скачать соотв. НН (в формате .xls) в Кабинете (ЕРПН)...
Вже ПН коригувалась та є один РК. Тепер потрібно зробити знову коригування тієї ПН.
Що тут незрозумілого ? :g_crazy:
Головне що Вопрошант кнопочку «дякую» нажав. :D

Virgo
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 29 жовтня 2013, 16:04
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення Virgo »

Добрый день! Помогите разобраться. В начале апреля выписана ПН на неплательщика, который впоследствии оказался плательщиком. Об этом я узнала 13 мая, сделала РК (с кодом 103) от 13 мая и зарегистрировала. Таким обр. у меня аннулировалась неправильная ПН. Сегодня отправила на рег. правильную ПН на плательщика апрельской датой (как в неправильной ПН). То есть у меня ПН неправильная и РК к ней в разных периодах, с опозданием регистрации....

В электронном кабинете вижу сумму "відхилення".

Позвонила на горячую линию, зачитала она мне какое-то правило или рекомендацию... суть такова, что РК, выписанные при исправлении помилок в ІПН, можно рег. и в следующем месяце, главное, чтобы неправильная ПН была зарегистрирована ... сказали, в декларацию за апрель не включать РК и новую, правильную ПН, но включить неправильную ПН... :o

Если честно, не совсем поняла ее, почему был дан такой совет, она объяснять не стала и положила трубку. Себе думаю - а что же будет с суммой відхилення? как не показывать правильную ПН и РК?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Virgo писав:
14 травня 2021, 12:41
Спойлер
Добрый день! Помогите разобраться. В начале апреля выписана ПН на неплательщика, который впоследствии оказался плательщиком. Об этом я узнала 13 мая, сделала РК (с кодом 103) от 13 мая и зарегистрировала. Таким обр. у меня аннулировалась неправильная ПН. Сегодня отправила на рег. правильную ПН на плательщика апрельской датой (как в неправильной ПН). То есть у меня ПН неправильная и РК к ней в разных периодах, с опозданием регистрации....

В электронном кабинете вижу сумму "відхилення".

Позвонила на горячую линию, зачитала она мне какое-то правило или рекомендацию... суть такова, что РК, выписанные при исправлении помилок в ІПН, можно рег. и в следующем месяце, главное, чтобы неправильная ПН была зарегистрирована ... сказали, в декларацию за апрель не включать РК и новую, правильную ПН, но включить неправильную ПН... :o
Если честно, не совсем поняла ее, почему был дан такой совет, она объяснять не стала и положила трубку. Себе думаю - а что же будет с суммой відхилення? как не показывать правильную ПН и РК?
Суми у вас хоч невеликі ?
Потрібно було робити РК 30.04 - тоді було б все гуд... але вже нічого не вдієш
Єдиний спосіб щоб не було відхилення і перевищення у витягу - показувати у деці квітня обидві ПН (і неправильну і правильну) - а РК показувати у травні

ЗІ вкотре кажу - не шукайте логіку у алгоритмах податківців - отак вони настроїли свою @овбану систему і все
Хоча правильно - не показувати помилкову пн і Рк до неї....

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Virgo писав:
14 травня 2021, 12:41
Добрый день! Помогите разобраться. В начале апреля выписана ПН на неплательщика, который впоследствии оказался плательщиком. Об этом я узнала 13 мая, сделала РК (с кодом 103) от 13 мая и зарегистрировала. Таким обр. у меня аннулировалась неправильная ПН. Сегодня отправила на рег. правильную ПН на плательщика апрельской датой (как в неправильной ПН). То есть у меня ПН неправильная и РК к ней в разных периодах, с опозданием регистрации....

В электронном кабинете вижу сумму "відхилення".

Позвонила на горячую линию, зачитала она мне какое-то правило или рекомендацию... суть такова, что РК, выписанные при исправлении помилок в ІПН, можно рег. и в следующем месяце, главное, чтобы неправильная ПН была зарегистрирована ... сказали, в декларацию за апрель не включать РК и новую, правильную ПН, но включить неправильную ПН... :o

Если честно, не совсем поняла ее, почему был дан такой совет, она объяснять не стала и положила трубку. Себе думаю - а что же будет с суммой відхилення? как не показывать правильную ПН и РК?
Ви ж ще не здавались за квітень. дата виписки неправильної ПН до 15-го квітня? а зареєстрований РК на мінус 13-го травня? якщо так, то
Правильну Вам консультацію надали. Показуєте обидві ПН і правильну і неправильну у квітневій декларації. А зменшуєте ПЗ вже у травні, бо зареєстрований за граничною датою, дозволеною для реєстрації.
і ніяких відхилень у Вас не буде.

Virgo
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 29 жовтня 2013, 16:04
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення Virgo »

Девочки, спасибо за отклик... я пока дозвонилась в Гол.управл. ДПС в Києві, где дали разъяснение точно такое же, как и вы мне написали, да и сама я понимала (побаивалась УР, штрафов и пр.)
Именно так и надо поступать - обе НН показываем в апреле, РК - мае! Все суммы выровняются, единственная неприятность - удвоенная оплата ПДВ в апреле. В моем случае, сумма небольшая (5000 пдв), но директор в захваті не буде :(

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Virgo писав:
14 травня 2021, 13:16
Девочки, спасибо за отклик... я пока дозвонилась в Гол.управл. ДПС в Києві, где дали разъяснение точно такое же, как и вы мне написали, да и сама я понимала (побаивалась УР, штрафов и пр.)
Именно так и надо поступать - обе НН показываем в апреле, РК - мае! Все суммы выровняются, единственная неприятность - удвоенная оплата ПДВ в апреле. В моем случае, сумма небольшая (5000 пдв), но директор в захваті не буде :(
:g_haha: ...Якби я все директору розжовувала, вже б давно сиділа на сайті РАБОТА.ЮА :g_crazy:
іноді корисно і не договорити 8-)

Virgo
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 29 жовтня 2013, 16:04
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення Virgo »

Nelli-Nelli писав:
14 травня 2021, 13:19

:g_haha: ...Якби я все директору розжовувала, вже б давно сиділа на сайті РАБОТА.ЮА :g_crazy:
В том-то и дело, что всегда сам подсчитывает (хотя бы примерно) сумму к оплате ндс и если видит несоответствие со своими расчетами, начинается допрос с пристрастием... начинаешь разъяснять, ничего не понимает, но гнет свою линию, итог - все вокруг сволочи :mocking:

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Virgo писав:
14 травня 2021, 13:16
Спойлер
Девочки, спасибо за отклик... я пока дозвонилась в Гол.управл. ДПС в Києві, где дали разъяснение точно такое же, как и вы мне написали, да и сама я понимала (побаивалась УР, штрафов и пр.)
Именно так и надо поступать - обе НН показываем в апреле, РК - мае! Все суммы выровняются, единственная неприятность - удвоенная оплата ПДВ в апреле. В моем случае, сумма небольшая (5000 пдв), но директор в захваті не буде :(
Саме більше бісить що це аж ніяк неправильно и :evil:

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”