Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Татьяна Т. писав:
21 листопада 2020, 10:12
Та же ситуация. Причем это второе повидомлення. По первому пришел отказ - мало документов. Скопировала его, добавила док-ов и отправила. 19.11.20 пришла такая, как Вам квитанция. Поделитесь решением проблемы. Спасибо.
Мені не зрозуміло. Ви відправили повідомлення на розблокування ПН і Вам прийшло рішення з відмовою в розблокуванні ? Тоді протягом 10 робочих днів (здається, недавно ухвалили зміни з 10 календарних на 10 робочих) Ви подаєте скаргу на рішення у вищий орган. Додаєте більше документів , а ще краще додзвонитись-таки до податкової і вияснить яких документів бракує, щоб їх добавити до скарги.
Чи Вам прийшло повідомлення що факту реєстрації нема? Тоді шукайте свою помилку у табличних даних повідомлення про розблокування .

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Татьяна Т. писав:
21 листопада 2020, 10:12
Та же ситуация. Причем это второе повидомлення. По первому пришел отказ - мало документов. Скопировала его, добавила док-ов и отправила. 19.11.20 пришла такая, как Вам квитанция. Поделитесь решением проблемы. Спасибо.
Повідомлення на одну заблоковану ПН можна подати лише один раз. Якщо Ви вже отримали відмову, то тепер можете подати лише "Скаргу" або/і звертатися до суду.

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

В мене є рішення про реєстрацію ПН/РК за рішенням комісії, в кабінеті бачу теж зареєстровано, а от в медку так і не прийшла квитанція і статус " реєстрація зупинена". Намагалась витяг зробити - теж не підтягується квитанція. Що ще можна зробити?

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Oska1302 писав:
24 листопада 2020, 10:55
В мене є рішення про реєстрацію ПН/РК за рішенням комісії, в кабінеті бачу теж зареєстровано, а от в медку так і не прийшла квитанція і статус " реєстрація зупинена". Намагалась витяг зробити - теж не підтягується квитанція. Що ще можна зробити?
ждать пока в медке появится

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Oska1302 писав:
24 листопада 2020, 10:55
В мене є рішення про реєстрацію ПН/РК за рішенням комісії, в кабінеті бачу теж зареєстровано, а от в медку так і не прийшла квитанція і статус " реєстрація зупинена". Намагалась витяг зробити - теж не підтягується квитанція. Що ще можна зробити?
Зробіть повторний витяг за дату відправки ПН на реєстрацію=дату блокування.

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

marina11 писав:
24 листопада 2020, 11:00
Oska1302 писав:
24 листопада 2020, 10:55
В мене є рішення про реєстрацію ПН/РК за рішенням комісії, в кабінеті бачу теж зареєстровано, а от в медку так і не прийшла квитанція і статус " реєстрація зупинена". Намагалась витяг зробити - теж не підтягується квитанція. Що ще можна зробити?
Зробіть повторний витяг за дату відправки ПН на реєстрацію=дату блокування.
так теж робила,у витягу є з реєстраційним номером, а квитанція так і не затягується, хоча галочку "імпорт з квитанцією" ставила. Зареєстровано комісією ще 9 листопада, думаю сама квитанція вже навряд дійде. Щось мені таке пригадується, що наче можна десь звертатись, щоб вислали квитанцію повторно, тільки не пам'ятаю куди саме звертатись.

kosilona1972
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 15 червня 2018, 12:56
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення kosilona1972 »

Добрый день, может , кто-то тоже столкнулся- мы производители, 3 года назад проходили разблокировку, все прошли, работали, как часы, в октябре все таблицы отменены, пробуем подавать по новой, не принимаются, налоговые блокируются. Если кто-то такое же имел- есть шанс получить таблицу принятой?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Oska1302 писав:
24 листопада 2020, 11:13
Щось мені таке пригадується, що наче можна десь звертатись, щоб вислали квитанцію повторно, тільки не пам'ятаю куди саме звертатись.
Гаряча лінія Вам в поміч :g_witch:

МираКарн
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 24 листопада 2020, 13:35

Повідомлення МираКарн »

Tasa писав:
27 липня 2020, 16:12
Колеги, підкажіть яким чином можна потрапити на прийом до кого-небуть щодо ризиковості у ДФС КИєва на Шолуденка ??
Це просто неможливе щось!?
Всі радять - хай директор їде, уточняє причини п.8 і що робить - випхала насилу - і толку нуль!
Йому тикнули черговий листочок-памятку "що робити, якщо реєстрацію податкової накладної/рк зупинено?" - і все...
Нікуди далі проходної навіть не пустили, бо нема прийому чи хто-зна що ще...
Люди, навчіть як потрапити до них "на ковер" ??
Доброго дня. В мене аналогічна ситуація з Вами. Теж нашій фірмі присвоїли п.т 8. Ви знайшли вихід? Поділіться будь-ласочка..

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

kosilona1972 писав:
24 листопада 2020, 12:45
Добрый день, может , кто-то тоже столкнулся- мы производители, 3 года назад проходили разблокировку, все прошли, работали, как часы, в октябре все таблицы отменены, пробуем подавать по новой, не принимаются, налоговые блокируются. Если кто-то такое же имел- есть шанс получить таблицу принятой?
В мене оптова торгівля. 3 роки назад в листопаді заблокували купу РК на зміну номеклатури, ми все розблокували. Потім не чіпали нас, а в жовтні 2020р. почали блокувати РК на зміну номеклатури з причиною, що такі коди відсутні в таблиці. В мене, взагалі-то, що прийшло, те й все продали в тому ж місяці, навіть залишків не буває, у всіх постачальників РК на зміну номеклатури зареєстровані, тобто коди, по яким мені блокують, на мене, так би мовити "зайшли". Зараз готую таблицю, хоча до того все реєструвалось без жодних проблем і без таблиці. Це в них, по ходу, якісь показові блокування :angry: , типу от як ми багато працюємо, так багато сумнівних операцій перевіряємо

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”