Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
АленаИгоревна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 181
З нами з: 20 січня 2015, 17:27
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 49 разів

Повідомлення АленаИгоревна »

Спойлер
Nelli-Nelli писав:
21 липня 2021, 13:42
marina11 писав:
21 липня 2021, 10:29
АленаИгоревна писав:
21 липня 2021, 10:21
Мені в котрий раз приходить на таблицю рішення про неврахування, "не відповідає п.14 Порядку зупинення реєстрації .....", що під цим вони розуміють хтось знає?
"14. Таблиця даних платника податку подається з поясненням, в якому зазначається вид діяльності, з посиланням на податкову та іншу звітність платника податку."
Ви саму таблицю подаєте, чи з поясненнями? Може їм мало?
Це про таблицю платника пдв? З кодами укт зед, що постачаються на постійній основі?
Я завжди подавала тільки з поясненням на 1 листок. Ніяких додатків не завантажувала. Приймались всі
[/quote]
Так, про цю, в мене послуги транспортні, подала з вхідними кодами на паливо та запчастини. Надала спочатку тільки договори с постачальниками та замовниками та звітність, пояснення.
Автоматично прийняли, через 4 години скасували.
А потім вже і первинні документи з оплатами подавала, а головне у нас дохід меньше 1млн на рік, показники Р та D хороші, і чого причепились до нас незрозуміло.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Nelli-Nelli писав:
21 липня 2021, 13:38
Ребекка писав:
21 липня 2021, 09:21

я не панікую, а директор у відчаї: замовник за горло держить і гроші не дає, а постачальники в борг не будуть працювати :(
відправила повідомлення на заблоковані 2 ПН по 200тис. Є ще одна до 15.07, мабуть теж треба відправляти та розблоковувать, щоб до кінця місяця якщо пощастить зареєструвать
Може ми не про одне і те ж)
Я про таблицю платника пдв тільки по кодам укт зед, що поставляються на постійній основі - термін розгляду 5 робочих днів.
Таблиця на розблокування з підтвердженням реальності операціі - термін розгляду 7 робочих днів.
я і таблицю подала, і повідомлення. Наче читала, що повідомлення теж розглядають 5 днів :?

natali90
Мастер
Мастер
Повідомлень: 55
З нами з: 11 березня 2021, 14:09
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення natali90 »

natali90 писав:
16 липня 2021, 09:19
Доброго дня!!!!!Всіх зі св‘ятом :work:
А тепер по суті, підкажіть будь-ласка, як краще бути зупинили реєстрацію податкової накладної на суму ПДВ 100 тис., 20 липня декларація по ПДВ. Розблокувати не встигнуть. Сума ліміту для реєстрації залишилась на цю накладну. Питання показувати мені цю накладну у звіті чи ні ????
Зареєстрували, доречі через 2 дні після подачі Пояснення :hurray: :hurray: :hurray:

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

natali90 писав:
22 липня 2021, 09:47
natali90 писав:
16 липня 2021, 09:19
Доброго дня!!!!!Всіх зі св‘ятом :work:
А тепер по суті, підкажіть будь-ласка, як краще бути зупинили реєстрацію податкової накладної на суму ПДВ 100 тис., 20 липня декларація по ПДВ. Розблокувати не встигнуть. Сума ліміту для реєстрації залишилась на цю накладну. Питання показувати мені цю накладну у звіті чи ні ????
Зареєстрували, доречі через 2 дні після подачі Пояснення :hurray: :hurray: :hurray:
вітаю! А з якого Ви міста?

collectormails
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 27 лютого 2015, 11:56
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення collectormails »

После подачи декларации НДС с задекларированной заблокированной налоговой списался лимит (Реєстрація перевищення ПЗ над сумою податку) :evil: Если после подачи документов на комиссию налоговую разблокируют, то лимит второй раз не спишется? :stars:

Dolanny
Оракул
Оракул
Повідомлень: 238
З нами з: 12 серпня 2015, 11:49
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 144 рази

Повідомлення Dolanny »

collectormails писав:
22 липня 2021, 14:07
После подачи декларации НДС с задекларированной заблокированной налоговой списался лимит (Реєстрація перевищення ПЗ над сумою податку) :evil: Если после подачи документов на комиссию налоговую разблокируют, то лимит второй раз не спишется? :stars:
Реєстрація податкової накладної буде здійснена за рахунок цієї суми превищення

novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

Оптовая торговля, заблокировали НН, подали сначала таблицу с описанием деятельности( из основных только склад в аренде), через 4 дня пришла квитанция о принятии таблицы, УРА, НО через два дня еще одна квитанция о непринятии той же таблицы с причиной: несоответствие указанных видов деятельности "наявным" у плательщика основным средствам. Первую квитанцию подписал Рябець, вторую Осовалюк

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 301
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 100 разів

Повідомлення STO Iryna »

novichok писав:
23 липня 2021, 12:14
Оптовая торговля, заблокировали НН, подали сначала таблицу с описанием деятельности( из основных только склад в аренде), через 4 дня пришла квитанция о принятии таблицы, УРА, НО через два дня еще одна квитанция о непринятии той же таблицы с причиной: несоответствие указанных видов деятельности "наявным" у плательщика основным средствам. Первую квитанцию подписал Рябець, вторую Осовалюк
это частая практика у них сейчас. у вас целых 2 дня продержалась, мне через 5 часов прислали

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

якщо я подала таблицю 19.07, то відповідь повинні отримати 26.07, а повідомлення 20.07 - 29.07? День подання не враховується?

novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

Ребекка писав:
26 липня 2021, 09:15
якщо я подала таблицю 19.07, то відповідь повинні отримати 26.07, а повідомлення 20.07 - 29.07? День подання не враховується?
Таблица ушла 23.07,, прием таблицы 23.07 через два часа, теперь 29-30 ждем решение о врахуванни/неврахуванни( и еще потом вдруг передумают),день подачи считают

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”