Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
tyt_777
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 07 травня 2020, 11:06
Подякували: 1 раз

Повідомлення tyt_777 »

*Marika* писав:
26 травня 2020, 17:30
Підкажіть, чи є в когось досвід розблокування податкових "пакетом"? Як до цього ставиться ДФС? Заблокували 10шт РК на Неплатника. ФОП закривав торгівельну точку (аптеку) і повернув нам весь непроданий товар за 2018-2020рік. Причина блокування - п.6 Критеріїв - повернення відбулося в термін, що перевищує 14 днів. :dash: Ось думаю, якщо я подам Одне пояснення з документами на всю цю ситуацію, такий варіант може пройти?
У 2019 році подава пакетом на одного контрагента (в мене було 9 ПН) всі зареєстрували. Оскільки порядком прийняття рішень це передбачено "Платник податку має право подати письмові пояснення та копії документів до декількох податкових накладних / розрахунків коригування, якщо такі податкові накладні / розрахунки коригування складено на одного отримувача - платника податку за одним і тим самим договором або якщо в таких податкових накладних / розрахунках коригування відображено однотипні операції (з однаковими кодами товарів згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД) або кодами послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДКПП))."

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

tyt_777 писав:
28 травня 2020, 09:47


У 2019 році подава пакетом на одного контрагента (в мене було 9 ПН) всі зареєстрували. Оскільки порядком прийняття рішень це передбачено "Платник податку має право подати письмові пояснення та копії документів до декількох податкових накладних / розрахунків коригування, якщо такі податкові накладні / розрахунки коригування складено на одного отримувача - платника податку за одним і тим самим договором або якщо в таких податкових накладних / розрахунках коригування відображено однотипні операції (з однаковими кодами товарів згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД) або кодами послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДКПП))."
А можна детальніше. Незважаючи на "порядок" така можливість тривалий час була неможлива з суто технічних проблем (у повідомленні був 1 рядок,відповідно для 1-го документа). За які періоди були у Вас ПН? Чи великий перелік номенклатури? Що подавали у якості підвердних документів? Скільки додатків було у підсумковому пакеті?

Lasto4ka
Мастер
Мастер
Повідомлень: 55
З нами з: 04 серпня 2017, 23:59
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Lasto4ka »

Добрый день, уважаемые бухгалтеры, я опять с вами по вопросу блокировки НН :angry: . В 2017 году нас блокировали практически по всем нашим основным кодам УКТЗЭД, заблокировали около 400 НН. Со своей стороны мы все НН разблокировали вовремя, подали "Таблицу платника" со всеми кодами товара, который мы реализуем. Около 3 лет у нас ни одной заблокированной НН. И вот сегодня пришло счастье, заблокировали одну РК на покупателя на общую сумму 400 грн с НДС :evil: Причём, Налоговая накладная зарегистрирована вовремя с таким же кодом, а РК в блок?!. Есть квитанция 1: "Відповідно до п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України, реєстрація ПН/РК від 13.05.2020 №303 в Єдиному реєстрі податкових накладних зупинена. Сума компенсації вартості товару/послуги 7318, зазначеного у розрахунку коригування на
зменшення суми податкових зобов’язань, перевищує величину залишку такого товару (різниця обсягу придбання постачальника та
обсягу постачання отримувача такого товару/послуги), що відповідає п. 5 Критеріїв ризиковості здійснення операцій.
Пропонуємо надати пояснення та копії документів щодо підтвердження інформації, зазначеної в ПН/РК для розгляду питання прийняття рішення про реєстрацію/відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Додатково повідомляємо: показник "D"=.0000%, "P"=564720.17" Подскажите, плиз, что они от нас хотят??? Естественно доки на снятие разблокировки я подам, но хотелось бы понять причину блокировки, может кому-то уже приходило письмо счастья :help: Заранее вас благодарю) В 2017 году с вашей помощью разблокировала все налоговые, надеюсь на помощь по текущей заблокированной :help:

Анна)(
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 95
З нами з: 19 липня 2019, 08:31
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Анна)( »

Lasto4ka писав:
28 травня 2020, 13:44
Добрый день, уважаемые бухгалтеры, я опять с вами по вопросу блокировки НН :angry: . В 2017 году нас блокировали практически по всем нашим основным кодам УКТЗЭД, заблокировали около 400 НН. Со своей стороны мы все НН разблокировали вовремя, подали "Таблицу платника" со всеми кодами товара, который мы реализуем. Около 3 лет у нас ни одной заблокированной НН. И вот сегодня пришло счастье, заблокировали одну РК на покупателя на общую сумму 400 грн с НДС :evil: Причём, Налоговая накладная зарегистрирована вовремя с таким же кодом, а РК в блок?!. Есть квитанция 1: "Відповідно до п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України, реєстрація ПН/РК від 13.05.2020 №303 в Єдиному реєстрі податкових накладних зупинена. Сума компенсації вартості товару/послуги 7318, зазначеного у розрахунку коригування на
зменшення суми податкових зобов’язань, перевищує величину залишку такого товару (різниця обсягу придбання постачальника та
обсягу постачання отримувача такого товару/послуги), що відповідає п. 5 Критеріїв ризиковості здійснення операцій.
Пропонуємо надати пояснення та копії документів щодо підтвердження інформації, зазначеної в ПН/РК для розгляду питання прийняття рішення про реєстрацію/відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Додатково повідомляємо: показник "D"=.0000%, "P"=564720.17" Подскажите, плиз, что они от нас хотят??? Естественно доки на снятие разблокировки я подам, но хотелось бы понять причину блокировки, может кому-то уже приходило письмо счастья :help: Заранее вас благодарю) В 2017 году с вашей помощью разблокировала все налоговые, надеюсь на помощь по текущей заблокированной :help:
Доброго дня. така ж ситуація. заблоковна мінусова РК з такою ж причиною. Будемо подавати на розблокування(

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Хто знає, якщо в таблицю платника вліпила весь код УКТ ЗЕД - 10 знаків. Не прийметься до розгляду?
І щось я випала із теми, таблицю можна подавати безліч разів? Чи відмова - і капець :hi: ?

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Nelli-Nelli писав:
28 травня 2020, 18:24
Хто знає, якщо в таблицю платника вліпила весь код УКТ ЗЕД - 10 знаків. Не прийметься до розгляду?
І щось я випала із теми, таблицю можна подавати безліч разів? Чи відмова - і капець :hi: ?
Безліч.

sky1
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 27 травня 2020, 23:58
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення sky1 »

допоможіть будь ласка! скиньте зразочок кто як писав опис підприємства для таблиці, щоб її прийняли! Будьласочка)

cosmicgirl
Мастер
Мастер
Повідомлень: 66
З нами з: 26 липня 2012, 06:59
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 18 разів

Повідомлення cosmicgirl »

sky1 писав:
28 травня 2020, 23:57
допоможіть будь ласка! скиньте зразочок кто як писав опис підприємства для таблиці, щоб її прийняли! Будьласочка)
на сторінці 434 є приклад

cosmicgirl
Мастер
Мастер
Повідомлень: 66
З нами з: 26 липня 2012, 06:59
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 18 разів

Повідомлення cosmicgirl »

в мене не приймають таблицю. вже двічі подавала з поясненням. розписала на дві сторінки все про підприємство. приходить рішення про неприйняття таблиці з посиланням на п.14 Порядку 1165.
дивлюсь цей пункт
14. Таблиця даних платника податку подається з поясненням, в якому зазначається вид
діяльності, з посиланням на податкову та іншу звітність платника податку.
так я надала пояснення. що не так? :stars: це якийсь жах.
в кого була така ж біда? допоможіть, будь ласка. може треба позвонити у податкову і запитати?

SAAT
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 29 березня 2018, 16:32
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 38 разів

Повідомлення SAAT »

Lasto4ka писав:
28 травня 2020, 13:44
Добрый день, уважаемые бухгалтеры, я опять с вами по вопросу блокировки НН :angry: . В 2017 году нас блокировали практически по всем нашим основным кодам УКТЗЭД, заблокировали около 400 НН. Со своей стороны мы все НН разблокировали вовремя, подали "Таблицу платника" со всеми кодами товара, который мы реализуем. Около 3 лет у нас ни одной заблокированной НН. И вот сегодня пришло счастье, заблокировали одну РК на покупателя на общую сумму 400 грн с НДС :evil: Причём, Налоговая накладная зарегистрирована вовремя с таким же кодом, а РК в блок?!. Есть квитанция 1: "Відповідно до п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України, реєстрація ПН/РК від 13.05.2020 №303 в Єдиному реєстрі податкових накладних зупинена. Сума компенсації вартості товару/послуги 7318, зазначеного у розрахунку коригування на
зменшення суми податкових зобов’язань, перевищує величину залишку такого товару (різниця обсягу придбання постачальника та
обсягу постачання отримувача такого товару/послуги), що відповідає п. 5 Критеріїв ризиковості здійснення операцій.
Пропонуємо надати пояснення та копії документів щодо підтвердження інформації, зазначеної в ПН/РК для розгляду питання прийняття рішення про реєстрацію/відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Додатково повідомляємо: показник "D"=.0000%, "P"=564720.17" Подскажите, плиз, что они от нас хотят??? Естественно доки на снятие разблокировки я подам, но хотелось бы понять причину блокировки, может кому-то уже приходило письмо счастья :help: Заранее вас благодарю) В 2017 году с вашей помощью разблокировала все налоговые, надеюсь на помощь по текущей заблокированной :help:
Попробую ответить про причину блокировки...
п. 5 блокирует сейчас очень много РК. Суть этого пункта такая (пример)- Ваш покупатель купил у Вашего предприятия 100 шт. товара с кодом УКТЗЕД 7318 по цене 1000 грн. б/НДС. Итого на 100000 грн. б/НДС. Потом он продал 1 шт. этого товара (естественно не в убыток себе) за 1500,00 грн. б/НДС. А после этого решил вернуть Вам 99 шт. обратно на общую сумму 99000,00 грн. б/НДС. Так вот, такая корректировка заблокируется, т.к. 100000,00-1500,00 = 98500,00 грн., что меньше, чем 99000,00 грн.
Вам остается просто подать документы для разблокировки РК. Логики нет, это просто очередной механизм пополнения бюджета. :evil:

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”