Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Соня Лютиковна
ПрофиПрофи
Повідомлень: 45
З нами з: 02 червня 2020, 09:39
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Соня Лютиковна »

Olutsia писав:
09 червня 2020, 10:07
ні, пояснення одне, але більш розширене .
Дуже дякую, просто вперше пишу скаргу... :cry: і виникають практичні запитання, вдячна, що відповідаєте!
Ще трошки хотіла уточнити: у поясненні до скарги, я тоді можу просто вказати, що всі основні первинні документи було подано в достотній кількості, а регіональна комісія їх неправомірно неврахувала.
Чи краще вказати, що подавала такі документи на розгляд регіональної комісії, які не врахували, тому пояснюю наступне і надаю наступні документи (раніше подані та нові)

Olutsia
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 17 травня 2016, 15:02
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Olutsia »

раджу звернутися до юриста, щоб не втрачати час. пояснення має бути не менш ніж на 3 сторінки.

cosmicgirl
Мастер
Мастер
Повідомлень: 66
З нами з: 26 липня 2012, 06:59
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 18 разів

Повідомлення cosmicgirl »

в мене вчетверте відхилили таблицю платника ПДВ. причина:
Виявленні невідповідності визначених платником податку в таблиці даних видів діяльності наявним у платника податку основним засобам
я в шоці. фірма маленька, основних засобів небагато, але всі вони використвуються у діяльності. як це може бути, що вони не відповідають. хто це вирішує чим нам користуватися?! :angry: це вже якийсь дибілізм.
може подати таблиці ще раз без вказання основних засобів?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

cosmicgirl писав:
09 червня 2020, 11:52
в мене вчетверте відхилили таблицю платника ПДВ. причина:
Виявленні невідповідності визначених платником податку в таблиці даних видів діяльності наявним у платника податку основним засобам
я в шоці. фірма маленька, основних засобів небагато, але всі вони використвуються у діяльності. як це може бути, що вони не відповідають. хто це вирішує чим нам користуватися?! :angry: це вже якийсь дибілізм.
може подати таблиці ще раз без вказання основних засобів?
Таблицю можна подавати скільки хош. А 20-опп здавали? Якась оренда, може є? Я розмито все писала в поясненнях, щоб не прискіпались . Маєм ОС, про що здано 20-опп, відповідно навчений персонал...

Iratish
ПрофиПрофи
Повідомлень: 38
З нами з: 22 червня 2018, 10:08
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 26 разів

Повідомлення Iratish »

Lika_27 писав:
04 червня 2020, 10:41
Доброе утро! Кто-то на форуме интересовался, что делать с заблокированной ошибочной НН,так вот! Вчера позвонил инспектор с налоговой и объяснил, что ее в любом случае надо разблокировать а потом подавать корректировку :( А кстати, ее обязательно надо показать в декларации!!!
Это бред, не ведитесь!!!! Вы на реальную операцию пачку документов соберете, и то не факт что вам разблочат. А на ошибочную - какие документы собираетесь подавать??? Кроме того разблокировка нн - это право платильщика, а не обязанность. Также согласно ст. 44.1 ПКУ платильщикам запрещается формирование показателей налоговой отчетности, на основании данных, не подтвержденных документами. А если вы отобразите данную ошибочную нн в декларации - просто лишитесь лимита, без какого либо шанса на разблокировку!

cosmicgirl
Мастер
Мастер
Повідомлень: 66
З нами з: 26 липня 2012, 06:59
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 18 разів

Повідомлення cosmicgirl »

Nelli-Nelli писав:
09 червня 2020, 12:38
cosmicgirl писав:
09 червня 2020, 11:52
в мене вчетверте відхилили таблицю платника ПДВ. причина:
Виявленні невідповідності визначених платником податку в таблиці даних видів діяльності наявним у платника податку основним засобам
я в шоці. фірма маленька, основних засобів небагато, але всі вони використвуються у діяльності. як це може бути, що вони не відповідають. хто це вирішує чим нам користуватися?! :angry: це вже якийсь дибілізм.
може подати таблиці ще раз без вказання основних засобів?
Таблицю можна подавати скільки хош. А 20-опп здавали? Якась оренда, може є? Я розмито все писала в поясненнях, щоб не прискіпались . Маєм ОС, про що здано 20-опп, відповідно навчений персонал...
20-опп подавали лише на приміщення. на основні не подавали. лише у поясненні вказала.

tyss
Оракул
Оракул
Повідомлень: 276
З нами з: 12 серпня 2013, 19:34
Дякував (ла): 107 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення tyss »

Здравствуйте! подскажите, пояснительную копировать в Повідомнення в графу Пояснення или отдельным файлом?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

tyss писав:
09 червня 2020, 17:18
Здравствуйте! подскажите, пояснительную копировать в Повідомнення в графу Пояснення или отдельным файлом?
В графу пояснення багато не впишеш , там обмежена кількість знаків. Я додатком прикріпляла.

ju
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 03 лютого 2012, 14:12
Дякував (ла): 47 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення ju »

У меня не принято повідолення, пишут: Виявлені помилки/зауваження:
Документ не може бути прийнятий - документ в електронному
вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через
відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено
цілісність пакету).
Я сколько указала в повідоленні столько и прикрепила документов и проверку они прошли в медке, что за бред вообще?
У кого такое было?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

ju писав:
10 червня 2020, 09:00
У меня не принято повідолення, пишут: Виявлені помилки/зауваження:
Документ не може бути прийнятий - документ в електронному
вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через
відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено
цілісність пакету).
Я сколько указала в повідоленні столько и прикрепила документов и проверку они прошли в медке, что за бред вообще?
У кого такое было?
Буває. Серверний глюк. Зазвичай така відмова приходить швидко. Можете скопіювати цей же пакет і відправити.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”