Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Катик писав:
07 липня 2020, 01:43
Доброй ночи
Подскажите по РК к НН
Нн выписана 17.06 ,зарегистрирована
Но покупатель отказался брать товар,
Выписываю РК 29.06 ,с кодом 103
Отправляю покупателю корректировку
Но документ не прийнято
Попередження- рк мстить видьемну сумму пдв
Документ не может бути прийнятий-рядок 1 графа # з/п групи коригування мистить некоректне значения 0"
И так рядок 2
И так рядок 3 и т.д

Как это исправить?
Схоже, Ви не заповнили колонку "група коригування". Можете там проставити навіть 1, 2, 3, відповідно до № рядків.

Olia123
Оракул
Оракул
Повідомлень: 284
З нами з: 13 лютого 2014, 16:49
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Olia123 »

Добрый день. Просто хочу пожаловаться на всю эту ситуацию с блокировками, рисковостью и тд. Пару недель назад попали в рисковые по п.8. из-за конкретного поставщика. Подали Пояснення вместе с документами и пояснениями деятельности. Сегодня получили новое Рішення налоговой, что они врахували надані пояснення, но все равно по их мнению мы формируем налоговый кредит от рисковых предприятий-поставщиков.. и дальше новый уже список из предприятий, в котором наши перевозчики. Самое смешное, что с некоторыми из них мы работали только 1 раз, на смешные суммы 1-2тыс грн еще в прошлом году. Обзвонила их - все они попали в рисковые с марта-апреля-мая этого года. Это получается, что ты работаешь с контрагентом, все хорошо, он не в рисковых, он зарегистрировал налоговую накладную, ты включил ее в налоговый кредит, а через год его внесли в рисковые, а потом и тебя по цепочке... И все, описуй- неописуй деятельность, отсканируй хоть и все за весь период деятельности фирмы и прикрепи к поясненням, а итог один - никто из рисковых не выведет...

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Olia123 писав:
07 липня 2020, 12:45
Добрый день. Просто хочу пожаловаться на всю эту ситуацию с блокировками, рисковостью и тд.
Спойлер
Пару недель назад попали в рисковые по п.8. из-за конкретного поставщика. Подали Пояснення вместе с документами и пояснениями деятельности. Сегодня получили новое Рішення налоговой, что они врахували надані пояснення, но все равно по их мнению мы формируем налоговый кредит от рисковых предприятий-поставщиков.. и дальше новый уже список из предприятий, в котором наши перевозчики. Самое смешное, что с некоторыми из них мы работали только 1 раз, на смешные суммы 1-2тыс грн еще в прошлом году. Обзвонила их - все они попали в рисковые с марта-апреля-мая этого года. Это получается, что ты работаешь с контрагентом, все хорошо, он не в рисковых, он зарегистрировал налоговую накладную, ты включил ее в налоговый кредит, а через год его внесли в рисковые, а потом и тебя по цепочке... И все, описуй- неописуй деятельность, отсканируй хоть и все за весь период деятельности фирмы и прикрепи к поясненням, а итог один - никто из рисковых не выведет...
Як я вас розумію :(
А ще гірше стає від того - що вся та "прєлєсть" падає на плечі бухгалтера і просто руки починають опускатися....
Я 2 тижні збирала папірці на подачу для виведення з ризикових - тепер буду тільки чекати, але це відчуття втоми і наче один в полі воїн - лишається ((( А ще лежить купа заблочених пн - і зібрати доки всі по ним нереально, бо все має робити бухгалтер, виявляється...

Olia123
Оракул
Оракул
Повідомлень: 284
З нами з: 13 лютого 2014, 16:49
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Olia123 »

Tasa писав:
07 липня 2020, 13:04
Olia123 писав:
07 липня 2020, 12:45
Добрый день. Просто хочу пожаловаться на всю эту ситуацию с блокировками, рисковостью и тд.
Спойлер
Пару недель назад попали в рисковые по п.8. из-за конкретного поставщика. Подали Пояснення вместе с документами и пояснениями деятельности. Сегодня получили новое Рішення налоговой, что они врахували надані пояснення, но все равно по их мнению мы формируем налоговый кредит от рисковых предприятий-поставщиков.. и дальше новый уже список из предприятий, в котором наши перевозчики. Самое смешное, что с некоторыми из них мы работали только 1 раз, на смешные суммы 1-2тыс грн еще в прошлом году. Обзвонила их - все они попали в рисковые с марта-апреля-мая этого года. Это получается, что ты работаешь с контрагентом, все хорошо, он не в рисковых, он зарегистрировал налоговую накладную, ты включил ее в налоговый кредит, а через год его внесли в рисковые, а потом и тебя по цепочке... И все, описуй- неописуй деятельность, отсканируй хоть и все за весь период деятельности фирмы и прикрепи к поясненням, а итог один - никто из рисковых не выведет...
Як я вас розумію :(
А ще гірше стає від того - що вся та "прєлєсть" падає на плечі бухгалтера і просто руки починають опускатися....
Я 2 тижні збирала папірці на подачу для виведення з ризикових - тепер буду тільки чекати, але це відчуття втоми і наче один в полі воїн - лишається ((( А ще лежить купа заблочених пн - і зібрати доки всі по ним нереально, бо все має робити бухгалтер, виявляється...
Так, і все це розгрібати бухгалтеру... А тут ще квартальні звіти. І сім"я, на яку повинен лишатися час і емоції. А ще відпустка, в яку хочеться піти літом, не так для себе, як для дитини. Це все, звичайно, переживеться і забудеться. Але щось саме сьогодні просто хочеться взяти і змінити професію. От я наприклад, ніколи не бачила купи семінарів, журналів, форумів, сайтів, груп для, скажімо, економістів. У них все ясно й зрозуміло і думаю, живеться їм трохи легше, ніж бухгалтерам...

natatol
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 08 липня 2011, 13:09
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення natatol »

Я поспешила. Послала пояснення на аванс без видатковой 30.06.2020.Вчера 06.07.2020 - пришел отказ - ненадані первинні докумени, які не підкреслено. Видаткова вже є. Можна її до скарги підкрипити. податкова від 04.06.2020 крітерій 1 на передплату. Послала податкову 26.06. с тех пор не могу прийти в себя. Сколько будет продолжаться этот ужас. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

natatol писав:
07 липня 2020, 14:09
Я поспешила. Послала пояснення на аванс без видатковой 30.06.2020.Вчера 06.07.2020 - пришел отказ - ненадані первинні докумени, які не
Спойлер
підкреслено. Видаткова вже є. Можна її до скарги підкрипити. податкова від 04.06.2020 крітерій 1 на передплату. Послала податкову 26.06. с тех пор не могу прийти в себя. Сколько будет продолжаться этот ужас. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
У мене цей жах вже з 18.06... Безпрєдєл якийсь....
Перша подія - оплата і все одно надавай х@р зна що... Цензурних слів нема, це факт

Helen-gold
Оракул
Оракул
Повідомлень: 224
З нами з: 11 квітня 2011, 16:16
Дякував (ла): 123 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Helen-gold »

Попав на блокування розрахунок коригування до помилкової накладної.
Підкажіть будь-ласка:
1. В повідомлені обсяг постачання та сума пдв я вказую від'ємні значення (з мінусом)?
2.На блокування попали по п.5Критеріїв, чи треба щось додатково писати в поясненнях. Я прописала,що було помилково зареєстровано ПН та для скасування її складено РК.Написала, що документи не надаютья в зв'язку з відсутністю операції.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Helen-gold писав:
08 липня 2020, 16:08
Попав на блокування розрахунок коригування до помилкової накладної.
Підкажіть будь-ласка:
1. В повідомлені обсяг постачання та сума пдв я вказую від'ємні значення (з мінусом)?
2.На блокування попали по п.5Критеріїв, чи треба щось додатково писати в поясненнях. Я прописала,що було помилково зареєстровано ПН та для скасування її складено РК.Написала, що документи не надаютья в зв'язку з відсутністю операції.
1. Так, я вказувала з мінусом
2. Постаратися розписати все якомога детальніше... чому ви її помилково виписали ? от так і напишіть )
ЗІ а чому вона у вас була зареєстрована ?

У додатках прикріпіть тоді вірну - і ту що помилкова - щоб було видно що йде дублювання операції...
ну дивіться по ходу що там у вас ще є, вам видніше...

Helen-gold
Оракул
Оракул
Повідомлень: 224
З нами з: 11 квітня 2011, 16:16
Дякував (ла): 123 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Helen-gold »

Tasa писав:
08 липня 2020, 16:25
Helen-gold писав:
08 липня 2020, 16:08
Попав на блокування розрахунок коригування до помилкової накладної.
Підкажіть будь-ласка:
1. В повідомлені обсяг постачання та сума пдв я вказую від'ємні значення (з мінусом)?
2.На блокування попали по п.5Критеріїв, чи треба щось додатково писати в поясненнях. Я прописала,що було помилково зареєстровано ПН та для скасування її складено РК.Написала, що документи не надаютья в зв'язку з відсутністю операції.
1. Так, я вказувала з мінусом
2. Постаратися розписати все якомога детальніше... чому ви її помилково виписали ? от так і напишіть )
ЗІ а чому вона у вас була зареєстрована ?

У додатках прикріпіть тоді вірну - і ту що помилкова - щоб було видно що йде дублювання операції...
ну дивіться по ходу що там у вас ще є, вам видніше...
Дякую. я про правильну та помилкову все детально прописала ( з датою реєстрації та номером), Вказала що помилково вказала не того отримувача.
Вказала:За рекомендацією податкових органів у разі складання розрахунку коригування до помилкової(зайвої) податкової накладної платник податків може подавати лише письмові пояснення. Тому документи не надаються в зв’язку з відсутністю операції.
Це для того щоб не надавати документів. Бо боюсь захочуть виписку банківську, видаткову на правильного контрагента та інше.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Helen-gold писав:
08 липня 2020, 16:33
Спойлер
Tasa писав:
08 липня 2020, 16:25
Helen-gold писав:
08 липня 2020, 16:08
Попав на блокування розрахунок коригування до помилкової накладної.
Підкажіть будь-ласка:
1. В повідомлені обсяг постачання та сума пдв я вказую від'ємні значення (з мінусом)?
2.На блокування попали по п.5Критеріїв, чи треба щось додатково писати в поясненнях. Я прописала,що було помилково зареєстровано ПН та для скасування її складено РК.Написала, що документи не надаютья в зв'язку з відсутністю операції.
1. Так, я вказувала з мінусом
2. Постаратися розписати все якомога детальніше... чому ви її помилково виписали ? от так і напишіть )
ЗІ а чому вона у вас була зареєстрована ?

У додатках прикріпіть тоді вірну - і ту що помилкова - щоб було видно що йде дублювання операції...
ну дивіться по ходу що там у вас ще є, вам видніше...
Дякую. я про правильну та помилкову все детально прописала ( з датою реєстрації та номером), Вказала що помилково вказала не того отримувача.
Вказала:За рекомендацією податкових органів у разі складання розрахунку коригування до помилкової(зайвої) податкової накладної платник податків може подавати лише письмові пояснення. Тому документи не надаються в зв’язку з відсутністю операції.
Це для того щоб не надавати документів. Бо боюсь захочуть виписку банківську, видаткову на правильного контрагента та інше.
Спробуйте, але думаю захочуть ) на жаль хочуть те, що наче і ніяким боком...

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”