Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Helen-gold
Оракул
Оракул
Повідомлень: 224
З нами з: 11 квітня 2011, 16:16
Дякував (ла): 123 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Helen-gold »

Tasa писав:
08 липня 2020, 17:17
Helen-gold писав:
08 липня 2020, 16:33
Спойлер
Tasa писав:
08 липня 2020, 16:25


1. Так, я вказувала з мінусом
2. Постаратися розписати все якомога детальніше... чому ви її помилково виписали ? от так і напишіть )
ЗІ а чому вона у вас була зареєстрована ?

У додатках прикріпіть тоді вірну - і ту що помилкова - щоб було видно що йде дублювання операції...
ну дивіться по ходу що там у вас ще є, вам видніше...
Дякую. я про правильну та помилкову все детально прописала ( з датою реєстрації та номером), Вказала що помилково вказала не того отримувача.
Вказала:За рекомендацією податкових органів у разі складання розрахунку коригування до помилкової(зайвої) податкової накладної платник податків може подавати лише письмові пояснення. Тому документи не надаються в зв’язку з відсутністю операції.
Це для того щоб не надавати документів. Бо боюсь захочуть виписку банківську, видаткову на правильного контрагента та інше.
Спробуйте, але думаю захочуть ) на жаль хочуть те, що наче і ніяким боком...
Того і боюсь. Дякую

Наталия Чепурна
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 09 липня 2020, 09:16

Повідомлення Наталия Чепурна »

Доброго дня! Підкажіть, хто знає!
Подаю пояснення для розблокування нульового коригування (зміна номенклатури). В обсяг постачання та ПДВ я "0" повинна вказати?

Helen-gold
Оракул
Оракул
Повідомлень: 224
З нами з: 11 квітня 2011, 16:16
Дякував (ла): 123 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Helen-gold »

Повідомлення прийняте . є друга квитанція. Де далі дивитись статус обробки чи просто чекати реєстрації?

Лиственница
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 183
З нами з: 29 вересня 2015, 10:18
Дякував (ла): 122 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Лиственница »

Helen-gold писав:
09 липня 2020, 12:22
Повідомлення прийняте . є друга квитанція. Де далі дивитись статус обробки чи просто чекати реєстрації?
Протягом 5 робочих днів розглянуть та надішлють рішення про реєстрацію/не реєстрацію.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Наталия Чепурна писав:
09 липня 2020, 09:18
Доброго дня! Підкажіть, хто знає!
Подаю пояснення для розблокування нульового коригування (зміна номенклатури). В обсяг постачання та ПДВ я "0" повинна вказати?
Так точно як в коригуванні

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Так, колеги, інфу яку читала раніше - підтвердилась, щодо Таблиці даних платника...
Якщо "впаяли" п.8 ризиковий платник- 100-пудово не врахують.

lyda13
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 17 квітня 2019, 17:04
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення lyda13 »

Доброго дня.
Підкажіть,будь ласка, якщо подали таблицю ПДВ і документи на розблокування.По таблиці прийшла кв.2,де вказано інформацію таблиці не враховано автоматично через невиконання вимог ч.1 абз.3 п.18 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної.Таблицю прийнято до розгляну.А в електроному кабінеті статус звіта :історія подання,вважається неподаним,напр.оформлені документи,виддалений звіт.Що робити??Потрібно повторно подавати таблицю чи вона все таки ще 5 днів розглядаєть??

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

lyda13 писав:
10 липня 2020, 13:52
Доброго дня.
Підкажіть,будь ласка, якщо подали таблицю ПДВ і документи на розблокування.По таблиці прийшла кв.2,де вказано інформацію таблиці не враховано автоматично через невиконання вимог ч.1 абз.3 п.18 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної.Таблицю прийнято до розгляну.А в електроному кабінеті статус звіта :історія подання,вважається неподаним,напр.оформлені документи,виддалений звіт.Що робити??Потрібно повторно подавати таблицю чи вона все таки ще 5 днів розглядаєть??
Так, 5рд
Я подала 01.07 - рішення прийшло 9.07 - але дата в ньому 8.07
Неврахували (((

lyda13
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 17 квітня 2019, 17:04
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення lyda13 »

Tasa писав:
10 липня 2020, 14:20
lyda13 писав:
10 липня 2020, 13:52
Доброго дня.
Підкажіть,будь ласка, якщо подали таблицю ПДВ і документи на розблокування.По таблиці прийшла кв.2,де вказано інформацію таблиці не враховано автоматично через невиконання вимог ч.1 абз.3 п.18 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної.Таблицю прийнято до розгляну.А в електроному кабінеті статус звіта :історія подання,вважається неподаним,напр.оформлені документи,виддалений звіт.Що робити??Потрібно повторно подавати таблицю чи вона все таки ще 5 днів розглядаєть??
Так, 5рд
Я подала 01.07 - рішення прийшло 9.07 - але дата в ньому 8.07
Неврахували (((
Дякую)а то побачила в електроному кабінеті те що вважається неподаним,думала ще раз потрібно подавати.
Добре тоді чекаю

АленаИгоревна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 181
З нами з: 20 січня 2015, 17:27
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 49 разів

Повідомлення АленаИгоревна »

І знову я з вами, шановні колеги :mocking:
Перші 10 податкових розблокували за рішенням регіональної комісії (Всі послуги однакові в мене), надихнувшись я відіслала ще на 10 податкових Повідомлення. Все одно типово було. І зараз прийшли рішення про неприйняття, причина: "Надання платником податку копій документів, складених з порушенням законодавства: ____.______ "
Хто знає що це значить? Я сканувала документі з оригіналів у кольоровому зображенні. Може потрібно було копіювати та завіряти підписом з печаткою, але ж на перші 10 питань не було в ДФС(.
І 10 календарних днів для подання Скарги, це якщо рішення 13.07, це буде по 23.07 або по 22.07?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”