Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Uhteeva92 писав:
09 листопада 2020, 10:37
доброго дня. підскажіть будь ласка, що робити? ФОП, заблокували податкові накладні в яких зображено надання послуг "шиномонтажні роботи". причина у відмові реєстрації - немає в таблиці даних платника податку такого коду дкпп. думаю, ок, здам таблицю даних платника податку. приходить рішення - неврахування. причина - виявлення невідповідності наявним у платника основним засобам. знайшла крайню особу, вона мені повідомила, що таблиця не буде прийнята, оскільки у ФОП немає найманих робітників. :o я говорю, вони нам не потрібні. ФОП з цією роботою справляється самостійно. а вона відповідає, та не може такого бути. наймайте працівника і тоді прийметься ваша таблиця. що робити? здавати таблицю кожного разу без змін в надії, що колись приймуть? чи зразу починати готувати скаргу?
Моє бачення вирішення ситуації : здати 20-опп; знайти осіб, яких можна працевлаштувати за сумісництвом умовно, годин на 2-4 в день (це обов’язково щоб єсв сплачувати з нарахованої суми та скористатись пільгою по ПДФО) та здати таблицю про працевлаштування , хоча б 2-х осіб; після прийняття всіх позитивних рішень звільните за власним бажанням . Розумію , трохи накладне та забарне. Але, може, в когось із форумчан буде інша думка.

Uhteeva92
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 17 листопада 2016, 19:44
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Uhteeva92 »

дякую вам за відповідь.
але ж з іншої сторони у них немає законних підстав не приймати тільки тому що немає найманих працівників? хіба якась норма чи закон зобов’язує це робити?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Uhteeva92 писав:
09 листопада 2020, 11:07
дякую вам за відповідь.
але ж з іншої сторони у них немає законних підстав не приймати тільки тому що немає найманих працівників? хіба якась норма чи закон зобов’язує це робити?
викладала в іншій темі критерії для блокування, повторюсь https://news.dtkt.ua/taxation/pdv/60250
ваше право оскаржувати і відстоювати свої права в суді.

Лилия В.
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 21 липня 2020, 13:04
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Лилия В. »

Всім доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, чи можна повторно подати пояснення для розблокування ПН, якщо вже пояснення подавалось та було відмовлено у реєстрації через неповний (на думку податкової) пакет документів? вперше зіткнулась з блокуванням і ніде не можу знайти ні заборони повторного подання, ні інформацію про таку можливість.. :?

Dolanny
Оракул
Оракул
Повідомлень: 238
З нами з: 12 серпня 2015, 11:49
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 144 рази

Повідомлення Dolanny »

Ні. Далі протягом 10 календарних днів з набуття чинності рішення комісії ви можете лише подати скаргу на рішення комісії. Почитайте форум

Лилия В.
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 21 липня 2020, 13:04
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Лилия В. »

Dolanny писав:
09 листопада 2020, 14:41
Ні. Далі протягом 10 календарних днів з набуття чинності рішення комісії ви можете лише подати скаргу на рішення комісії. Почитайте форум
Дякую. Виходить, якщо відмовлять і там, то спробувати повторно зареєструвати податкову тією ж датою? я ж не можу податкову не реєструвати - кошти надійшли, товар відвантажено :dash: якщо знову зупинять - більш досконало скласти пояснення та документи? У нас взагалі проблема - навіть дозвонитись нікуди неможливо - відповіли, що з відділу залишилось тільки два працівника і консультацій не надають - нікому(((

Dolanny
Оракул
Оракул
Повідомлень: 238
З нами з: 12 серпня 2015, 11:49
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 144 рази

Повідомлення Dolanny »

Якщо відмовлять і там, то оскаржувати в судовому порядку.
Варіант зареєструвати іншу накладну тією ж датою може не спрацювати. Спочатку з'ясуйте, чи не віднесли ваше підприємство до ризикових. Якщо так, то поки ви його не виведете з цього реєстру, велика імовірноість, що всі ПН будуть блокуватися.
Почитайте форум, тут дуже багато про це писали, і нормативні документи.
Востаннє редагувалось 09 листопада 2020, 18:31 користувачем Dolanny, всього редагувалось 1 раз.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Лилия В. писав:
09 листопада 2020, 15:21
Dolanny писав:
09 листопада 2020, 14:41
Ні. Далі протягом 10 календарних днів з набуття чинності рішення комісії ви можете лише подати скаргу на рішення комісії. Почитайте форум
Дякую. Виходить, якщо відмовлять і там, то спробувати повторно зареєструвати податкову тією ж датою? я ж не можу податкову не реєструвати - кошти надійшли, товар відвантажено :dash: якщо знову зупинять - більш досконало скласти пояснення та документи? У нас взагалі проблема - навіть дозвонитись нікуди неможливо - відповіли, що з відділу залишилось тільки два працівника і консультацій не надають - нікому(((
Треба додзвонитись. Вони скажуть яких документів їм бракувало. Тоді відправляйте скаргу+Всі документи.

Dolanny
Оракул
Оракул
Повідомлень: 238
З нами з: 12 серпня 2015, 11:49
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 144 рази

Повідомлення Dolanny »

Їхні зауваження не завжди логічні. Якщо дійсно можна додати конкретний документ, до звісно його необхідно додати і окремо це підкреслити. В іншому випадку у Скарзі можна пояснити, що документи, які були надані, повністю підтверджують господарську операцію. Скаргу ви подаєте вже у іншу інстанцію.
У мене було, що на регіональному рівні відмовили через відсутність одного документа, я його додала до скарги, а у задоволенні скарги відмовили через відсутність іншого. Істину знайти дуже важко.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Uhteeva92 писав:
09 листопада 2020, 11:07
дякую вам за відповідь.
але ж з іншої сторони у них немає законних підстав не приймати тільки тому що немає найманих працівників? хіба якась норма чи закон зобов’язує це робити?
Як казав наш юрист, логіки не шукайте, виходьте з того, що є.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”