Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
ИринаОД31
Мастер
Мастер
Повідомлень: 69
З нами з: 24 липня 2017, 20:03
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення ИринаОД31 »

marina11 писав:
irina2101 писав:Добрый день! Подскажите еще раз для тех, кто в танке, если мы не производители, а купил-продал, стоит таблицу подать для "запобигання" блокировки или это имеет смысл только для производителей.
Спеціально для тих, хто "у танку". Ми купи-продай. Щомісячні обсяги близько 1 200 000 грн. Після суцільного блоку за 2-гу половину червня і врахування "Таблиці" жодна ПН РК не були заблоковані.

у меня торговля, подавала таблицы по 2м кодам, таблицы приняты - но эти коды по прежнему блокируют, соответственно больше не подаю такие таблицы. блокировка продолжается то больше то меньше налоговых

b_u_h_11
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 04 грудня 2017, 09:39
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення b_u_h_11 »

marina11 писав:
b_u_h_11 писав:
Скрытый текст
marina11 писав: Станьте на самому додатку і прогляньте його властивості.#curtsey#

Якщо дивиться в списку документів, то нічого не видно. А якщо зайти в середину додатка, то внизу відображається квитанція 1, така як до таблиці. Буду надіяться що все ж таки додаток відправився разом з нею.
А у властивостях стоїть просто "вірний"
Він у списку звітів розміщений, як самостійний документ, чи по стрілочці приєднаний до "таблиці"?
Як самостійний документ, хоча окремо підписати не давало, писало, що привязаний до таблиці. А ті додатки, що до повідомлення, то по стілочці приєднані.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

b_u_h_11 писав:
marina11 писав:
b_u_h_11 писав:
Скрытый текст

Якщо дивиться в списку документів, то нічого не видно. А якщо зайти в середину додатка, то внизу відображається квитанція 1, така як до таблиці. Буду надіяться що все ж таки додаток відправився разом з нею.
А у властивостях стоїть просто "вірний"
Він у списку звітів розміщений, як самостійний документ, чи по стрілочці приєднаний до "таблиці"?
Як самостійний документ, хоча окремо підписати не давало, писало, що привязаний до таблиці. А ті додатки, що до повідомлення, то по стілочці приєднані.
Щось Ви зробили не так. Але тепер Вам необхідно дочекатися розгляду цієї таблиці. Її, швидше за все, не врахують. Тоді можна буде повторити спробу.

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

marina11 писав:
irina2101 писав:
marina11 писав:Спеціально для тих, хто "у танку". Ми купи-продай. Щомісячні обсяги близько 1 200 000 грн. Після суцільного блоку за 2-гу половину червня і врахування "Таблиці" жодна ПН РК не були заблоковані.
Дякую та поздоровляю!#smile3#
А пояснення до таблиці додавали?
Так, і вже 3 місяці найбільше пишу про його необхідність.
а Вы в этой табличке указывали только первые 4 цифры кода или все 10 как в налоговой??? мы тоже купи продай, оч часто в товаре совпадает первые 4 цифры, а потом идут разные в зависимости от товара, думаю как ее подать, мониторят же только первые 4 цифры

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Dfcbkbcf писав:
Скрытый текст
marina11 писав:
irina2101 писав: Дякую та поздоровляю!#smile3#
А пояснення до таблиці додавали?
Так, і вже 3 місяці найбільше пишу про його необхідність.
а Вы в этой табличке указывали только первые 4 цифры кода или все 10 как в налоговой??? мы тоже купи продай, оч часто в товыаре совпадает первые 4 цифры, а потом идут разные в зависимости от товара, думаю как ее подать, мониторят же только первые 4 цифры
Перші 4 цифри.

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

marina11 писав:
Dfcbkbcf писав:
Скрытый текст
marina11 писав: Так, і вже 3 місяці найбільше пишу про його необхідність.
а Вы в этой табличке указывали только первые 4 цифры кода или все 10 как в налоговой??? мы тоже купи продай, оч часто в товыаре совпадает первые 4 цифры, а потом идут разные в зависимости от товара, думаю как ее подать, мониторят же только первые 4 цифры
Перші 4 цифри.
пояснение так же писали или только табличку???
я просто чего так спрашиваю, в свое время я подала 3 таблички (с августа по сентябрь, потом бросила эту затею) в разных варьиациях , не одну не приняли, но налоговые по уведомлениям разблокировали и больше нас не блокировали 600000 переходили ес-но, хочу обратно ее подать

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Dfcbkbcf писав:
marina11 писав:
Dfcbkbcf писав:
Скрытый текст
а Вы в этой табличке указывали только первые 4 цифры кода или все 10 как в налоговой??? мы тоже купи продай, оч часто в товыаре совпадает первые 4 цифры, а потом идут разные в зависимости от товара, думаю как ее подать, мониторят же только первые 4 цифры
Перші 4 цифри.
пояснение так же писали или только табличку???
я просто чего так спрашиваю, в свое время я подала 3 таблички (с августа по сентябрь, потом бросила эту затею) в разных варьиациях , не одну не приняли, но налоговые по уведомлениям разблокировали и больше нас не блокировали 600000 переходили ес-но, хочу обратно ее подать
А почитати. Хоча б цю сторінку?#wink#
Пояснення додавала, і вже 3 місяці найбільше на форумі пишу про їх необхідність.#curtsey#

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

marina11 писав:
Скрытый текст
Dfcbkbcf писав:
marina11 писав: Перші 4 цифри.
пояснение так же писали или только табличку???
я просто чего так спрашиваю, в свое время я подала 3 таблички (с августа по сентябрь, потом бросила эту затею) в разных варьиациях , не одну не приняли, но налоговые по уведомлениям разблокировали и больше нас не блокировали 600000 переходили ес-но, хочу обратно ее подать
А почитати. Хоча б цю сторінку?#wink#
Пояснення додавала, і вже 3 місяці найбільше на форумі пишу про їх необхідність.#curtsey#
та читала я беглом всю эту страничку, когда время есть, дело в том что я пояснення тоже писала и все равно с табличками пролетела#blush# , думаю может обратно попробовать

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Dfcbkbcf писав: та читала я беглом всю эту страничку, когда время есть, дело в том что я пояснення тоже писала и все равно с табличками пролетела#blush# , думаю может обратно попробовать
Подайте, конечно. Чем черт не шутит? У меня, вот, с 12-го раза приняли. А подавала все разы одно и то же пояснение к таблице

Nataly2017
ПрофиПрофи
Повідомлень: 46
З нами з: 13 липня 2017, 08:00
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення Nataly2017 »

Вопрос от новичка!

Если мы производители к повідомленню для разблокировки я договора, приходные накладные, счета поставщиков комплектующих для своего производства прикладываю?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”