Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Al_na
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 107
З нами з: 03 квітня 2018, 14:09
Звідки: м. Бровари
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 62 рази

Повідомлення Al_na »

Почитайте порядок. Есть 2 ответа на таблицу: один дает обласная дпс, а второй дпс Украины, если не согласна, тоесть у них есть информация (но по факту ничего нет), они ставят отметку почему отказ. В область можно дозвонится и узнать конкретную причину отказа. С комиссией Украины контакта нет совсем. Так все продумано, с целью чтоб денежные потоки и в казну и не в казну регулировались сверху.
На все про все уйдет около 2-2,5 месяцев: это жалоба и ответ и повторная отправка таблицы. Но гарантий нет, что после жалобы примут таблицу. У меня были контрагенты руководство которых решало эти вопросы в часном порядке. Но это уже у тех кому влепили п.8.

Al_na
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 107
З нами з: 03 квітня 2018, 14:09
Звідки: м. Бровари
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 62 рази

Повідомлення Al_na »

При непринятой таблице мне разблокировали все налоговые. 1.Позвоните в область и узнайте как по их мнению что не так и что Вам делать с заблокированными, в Киевской области есть очень добросовестная девочка, которая старается ответить, 2. налоговые отправляйте на регистрацию в течении 5 дней после выписки, так у Вас будет возможность их оперативно разблокировать и конрагенту включить в декларацию. К сожалению очень многие в такой ситуации, я думаю большинство клиентов войдет в ваше положение.

ylia1111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 540
З нами з: 17 червня 2015, 08:48
Дякував (ла): 227 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення ylia1111 »

А есть смысл отправить еще одну таблицу ?....

Al_na
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 107
З нами з: 03 квітня 2018, 14:09
Звідки: м. Бровари
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 62 рази

Повідомлення Al_na »

Я отправляла штук 7... каждый раз одно и тоже(

vbfgrt
Мастер
Мастер
Повідомлень: 53
З нами з: 21 серпня 2017, 15:12
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення vbfgrt »

Добрый день, нам пришло решение налоговой с п.8, и заблокировали все налоговые, перечитала 100 стр ветки и поняла, что директору нужно договариваться. Кто может еще что-то подсказать как выходили из ситуации напишите в личные . Буду готовить докуметы и Прошу образец как написать " Повідомлення про подання інформації таплатника податку критеріям ризиковості" и пояснення к разблокировки нн. Раньше не блокировали нн , опыта в этом направлении не имею.

Yuliaso
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 528
З нами з: 18 жовтня 2013, 14:14
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 21 раз

Повідомлення Yuliaso »

Добрый день! Наш Покупатель вернул товар в январе 2021г. В январе 2021г.мы составили и отправил на регистрацию отрицательний РК, конечно же ГФС его заблокировала. Доки на разблокировку подали, ждем. Вопрос такой: в Деке по НДС за Январь 2021 я отображаю уменьшающий РК к моим налоговым обязательствам пока РК еще не разблокирован? Или только после разблокировки РК могу уменьшить свои обязательства уже в Февральской деке, верно?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Yuliaso писав:
15 лютого 2021, 15:56
Добрый день! Наш Покупатель вернул товар в январе 2021г. В январе 2021г.мы составили и отправил на регистрацию отрицательний РК, конечно же ГФС его заблокировала. Доки на разблокировку подали, ждем. Вопрос такой: в Деке по НДС за Январь 2021 я отображаю уменьшающий РК к моим налоговым обязательствам пока РК еще не разблокирован? Или только после разблокировки РК могу уменьшить свои обязательства уже в Февральской деке, верно?
Зобов’язання знімаєте в місяці розблокування (якщо розблокують не в строки, передбачені для місячної реєстрації)
ПК знімається місяцем виписки РК

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Добрий день. Допоможіть з консультацією про розблокування ПН. Останній раз розблоковувала в червні 2017 році. ПН виписана на послуги 49.41. Прийшло ось таке повідомленняДОКУМЕНТ ПРИЙНЯТО. РЕЄСТРАЦІЯ ЗУПИНЕНА. Відповідно до п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України, реєстрація ПН/РК від 01.02.2021 №1 в Єдиному реєстрі податкових накладних зупинена. Коди УКТЗЕД/ДКПП товару/послуг 49.41.19-00.00, , відсутні в таблиці даних платника податку на додану вартість, як товари/послуги, що на постійній основі постачаються (виготовляються), та їх обсяг постачання дорівнює або перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає п. 1 Критеріїв ризиковості здійснення операцій. Пропонуємо надати пояснення та копії документів щодо підтвердження інформації, зазначеної в ПН/РК для розгляду питання прийняття рішення про реєстрацію/відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Додатково повідомляємо: показник "D"=9.3847%, "P"=0
Що робити ? Буду вдячна за поради.

tanyska
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 02 січня 2018, 14:34
Подякували: 1 раз

Повідомлення tanyska »

Доброго дня. Колеги прошу пряснити трішки ситуацію, а то голова обертом вже....
Отже, ПН було виписано 01.04.2020 року, відповідно, її реєстрація повинна була відбутись до 30.04.2020року, проте на реєстрацію її відправлено не було, оскільки: 1)Підприємство знаходиться в ризикових (п.8 Критеріїв) 2)штрафні санкції на період карантину за несвоєчасну реєстрацію не застосовуються.
Оскільки підприємство не виведене з ризикових, а ПН необхідно реєструвати, то її реєстрація автоматично буде зупинена.
На даний момент дія карантину продовжена до 30.04.2021 року, тобто штрафні санкції не застосовуються.
Якщо я відправлю ПН 30.04.2021 року, реєстрація її буде зупинена. Наступний крок, подача Пояснення на розблокування ПН, яке подається протягом "протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов’язання, відображеного в податковій накладній / розрахунку коригуванн".
Отже я вже не буду мати можливості подати пояснення, вірно?
Які Ваші поради? Як бути в даній ситуації?
Заздалегідь вдячна за відповіді.

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 301
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 100 разів

Повідомлення STO Iryna »

Діна 1977 писав:
16 лютого 2021, 13:46
Добрий день. Допоможіть з консультацією про розблокування ПН. Останній раз розблоковувала в червні 2017 році. ПН виписана на послуги 49.41. Прийшло ось таке повідомленняДОКУМЕНТ ПРИЙНЯТО. РЕЄСТРАЦІЯ ЗУПИНЕНА. Відповідно до п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України, реєстрація ПН/РК від 01.02.2021 №1 в Єдиному реєстрі податкових накладних зупинена. Коди УКТЗЕД/ДКПП товару/послуг 49.41.19-00.00, , відсутні в таблиці даних платника податку на додану вартість, як товари/послуги, що на постійній основі постачаються (виготовляються), та їх обсяг постачання дорівнює або перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає п. 1 Критеріїв ризиковості здійснення операцій. Пропонуємо надати пояснення та копії документів щодо підтвердження інформації, зазначеної в ПН/РК для розгляду питання прийняття рішення про реєстрацію/відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Додатково повідомляємо: показник "D"=9.3847%, "P"=0
Що робити ? Буду вдячна за поради.
Вам нужно подать таблицу по коду 49,41, и пакеты документов на разблокировку НН

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”