Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Юлія1704 писав:
15 липня 2021, 10:19
Добрый день! Подскажите, заблокирована нн на предоплату по строительному контракту. Окончание строительства не скоро. Я правильно понимаю, что разблокировать эту нн шансов мало?
Ну чому ж, будьте оптимістом.
Яка причина блокування?
Я б спершу забезпечила прийом таблиці платника пдв (!), а вже після прийому цього коду укт зед подавала б на розблокування. Поки розглядається таблиця підготувала б договір, щоб чітко були розписані умови оплати, договори з постачальниками (якщо такі є). А далі б вже у розблокувальних поясненнях вказала строки закінчення і що таблиця платника пдв на момент подання доків на розблокування прийнята.

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1430
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 560 разів

Повідомлення Симпа »

Nelli-Nelli писав:
15 липня 2021, 12:27
Юлія1704 писав:
15 липня 2021, 10:19
Добрый день! Подскажите, заблокирована нн на предоплату по строительному контракту. Окончание строительства не скоро. Я правильно понимаю, что разблокировать эту нн шансов мало?
Ну чому ж, будьте оптимістом.
Яка причина блокування?
Я б спершу забезпечила прийом таблиці платника пдв (!), а вже після прийому цього коду укт зед подавала б на розблокування. Поки розглядається таблиця підготувала б договір, щоб чітко були розписані умови оплати, договори з постачальниками (якщо такі є). А далі б вже у розблокувальних поясненнях вказала строки закінчення і що таблиця платника пдв на момент подання доків на розблокування прийнята.
Еще неплохо узнать, почему заблокировали - причину. И нужно общаться с кем-то из инспекторов ГНИ, а потом делать выводы..

Юлія1704
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 15 липня 2021, 10:10

Повідомлення Юлія1704 »

Симпа писав:
15 липня 2021, 12:56
Nelli-Nelli писав:
15 липня 2021, 12:27
Юлія1704 писав:
15 липня 2021, 10:19
Добрый день! Подскажите, заблокирована нн на предоплату по строительному контракту. Окончание строительства не скоро. Я правильно понимаю, что разблокировать эту нн шансов мало?
Ну чому ж, будьте оптимістом.
Яка причина блокування?
Я б спершу забезпечила прийом таблиці платника пдв (!), а вже після прийому цього коду укт зед подавала б на розблокування. Поки розглядається таблиця підготувала б договір, щоб чітко були розписані умови оплати, договори з постачальниками (якщо такі є). А далі б вже у розблокувальних поясненнях вказала строки закінчення і що таблиця платника пдв на момент подання доків на розблокування прийнята.
Еще неплохо узнать, почему заблокировали - причину. И нужно общаться с кем-то из инспекторов ГНИ, а потом делать выводы..
Да это все правильно, причина-этого кода нет в таблице. Раньше не блокировали-фирма маленькая, а тут сразу нн почти на миллион. подавать таблицу не вариант---фирма не сможет доказать возможность выполнения работ(без комментариев :) ), кроме подписанного контракта с условиями предоплаты-больше ничего. поэтому и хотела найти подтверждение тому , что я права--надо как то доказать владельцу, что это не я не хочу, а не могу (при его условиях).

Spok
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 643
З нами з: 16 вересня 2014, 22:10
Звідки: Маріуполь
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 428 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Spok »

Юлія1704 писав:
15 липня 2021, 10:19
Добрый день! Подскажите, заблокирована нн на предоплату по строительному контракту. Окончание строительства не скоро. Я правильно понимаю, что разблокировать эту нн шансов мало?
Из вашего сообщения не хватает данных о причине блокировки. Просто подаете на разблокировку, (таблица данных навряд ли пройдет) лишняя трата времени. Документы можно и в течении года подготовить и быстрее, тем более заказчик может быть на это очень мотивирован. Подтверждение для предоплаты будет договор и платежное поручение. Трудно им будет что-то возражать.

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 305
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 101 раз

Повідомлення STO Iryna »

Юлія1704 писав:
15 липня 2021, 10:19
Добрый день! Подскажите, заблокирована нн на предоплату по строительному контракту. Окончание строительства не скоро. Я правильно понимаю, что разблокировать эту нн шансов мало?
Я на предоплату не подавала, но почему не попробовать вам. Прикрепите еще документы по покупке материалов, для вашего процесса строительства, возможно есть какие акты подрядчиков о выполнении какой-то части работ и все это с платежками и договорами, и я бы в описании наверное прям выделила сноской пункт из договора о предоплате, а сделала акцент на том что эта нн выписана на предоплату.
У нас когда первые нн блокировали повально тоже боялась подавать документы. Сейчас меня даже скарга не пугает, пишу и пишу. Злит только что приходится тратить уйму времени на бесполезное занятие. вам пожелаю удачу, в этом "стихийном лихе"

natali90
Мастер
Мастер
Повідомлень: 55
З нами з: 11 березня 2021, 14:09
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення natali90 »

Доброго дня!!!!!Всіх зі св‘ятом :work:
А тепер по суті, підкажіть будь-ласка, як краще бути зупинили реєстрацію податкової накладної на суму ПДВ 100 тис., 20 липня декларація по ПДВ. Розблокувати не встигнуть. Сума ліміту для реєстрації залишилась на цю накладну. Питання показувати мені цю накладну у звіті чи ні ????

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Nelli-Nelli писав:
15 липня 2021, 12:27
Юлія1704 писав:
15 липня 2021, 10:19
Добрый день! Подскажите, заблокирована нн на предоплату по строительному контракту. Окончание строительства не скоро. Я правильно понимаю, что разблокировать эту нн шансов мало?
Ну чому ж, будьте оптимістом.
Яка причина блокування?
Я б спершу забезпечила прийом таблиці платника пдв (!), а вже після прийому цього коду укт зед подавала б на розблокування. Поки розглядається таблиця підготувала б договір, щоб чітко були розписані умови оплати, договори з постачальниками (якщо такі є). А далі б вже у розблокувальних поясненнях вказала строки закінчення і що таблиця платника пдв на момент подання доків на розблокування прийнята.
така ж сама ситуація. Чотири роки не блокували, а тут на тобі подаруночок на свято :(
до таблиці платника потрібно якісь документи додавати і пояснення?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

natali90 писав:
16 липня 2021, 09:19
Доброго дня!!!!!Всіх зі св‘ятом :work:
А тепер по суті, підкажіть будь-ласка, як краще бути зупинили реєстрацію податкової накладної на суму ПДВ 100 тис., 20 липня декларація по ПДВ. Розблокувати не встигнуть. Сума ліміту для реєстрації залишилась на цю накладну. Питання показувати мені цю накладну у звіті чи ні ????
Вирішувати Вам. Ви ж розумієте, що рано чи пізно її таки доведеться відображати. Зі штрафами і пенями. Була порада, досить дієва, не відображати у декларації заблоковані ПН зобов'язань+ПН кредиту на відповідні суми, щоб після подання уточнюючої не було ПДВ до сплати...

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 305
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 101 раз

Повідомлення STO Iryna »

natali90 писав:
16 липня 2021, 09:19
Доброго дня!!!!!Всіх зі св‘ятом :work:
А тепер по суті, підкажіть будь-ласка, як краще бути зупинили реєстрацію податкової накладної на суму ПДВ 100 тис., 20 липня декларація по ПДВ. Розблокувати не встигнуть. Сума ліміту для реєстрації залишилась на цю накладну. Питання показувати мені цю накладну у звіті чи ні ????
когда вы сдадите декларацию с этой блокированной, у вас лимит спишется в сумму перевищення, а когда разблокируете перевищення снимется. А если не будете показывать в декларации, то при регистрации надо будет уточненку подавать, еще и штарф 3%. Мне кажется нет смысла ее скрывать, вы же все равно лимит под нее планировали

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

відправила таблицю і отримала кв.2 - прийнято до розгляду. Треба чекати на кв.3 з результатами розгляду?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”