Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Кошик22
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 04 листопада 2022, 15:41
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Кошик22 »

pryha08 писав:
22 листопада 2022, 09:35
Кошик22 писав:
06 листопада 2022, 17:16
pryha08 писав:
04 листопада 2022, 20:05
Доброго вечора!
Поділюся своєю радістю, прийняли таблицю з першого разу.
Честно, для мене неочікувано, бо я не волшебнік, я только учусь)
А що Ви подавали разом з таблицею?
Все: 20опп,ОСВ 10,26,201,штатное расписание, наказ про призначення директора, договори з основними контрагентами, опис
Дякую.
Написала лист. Все описала про діяльність. Таблицю прийняли.

Demetra
Мастер
Мастер
Повідомлень: 59
З нами з: 27 квітня 2021, 17:06
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення Demetra »

@Лиса писав:
21 листопада 2022, 20:15
Добрий вечір))) підскажіть будь ласка, як через кабінет подати Запит на публічну інформацію, сьогодні аудитор порекомендував зробити такий запит, щоб дізнатися причини блокуванння податкових накладних
Добрий день, підкажіть,а що сами ви пишете в цьому запиті? "Яка причина блокування накладних?" чи що? Вони ж скажуть, що все вказано в квитанціях.

@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

Demetra писав:
22 листопада 2022, 15:13
@Лиса писав:
21 листопада 2022, 20:15
Добрий вечір))) підскажіть будь ласка, як через кабінет подати Запит на публічну інформацію, сьогодні аудитор порекомендував зробити такий запит, щоб дізнатися причини блокуванння податкових накладних
Добрий день, підкажіть,а що сами ви пишете в цьому запиті? "Яка причина блокування накладних?" чи що? Вони ж скажуть, що все вказано в квитанціях.
вони так кажуть, але подаєш пояснення, а пояснення не приймають, бо виявляється причина друга нам невідома. Аудитор порекомендував зробити цей запит, ми написали " Просимо надати інформацію щодо підстав у ДПС для блокування податкових накладних підприємства" можливо підприємство спрацювало з ризиковим підприємством і тепер така біда, а може ще щось :?

Demetra
Мастер
Мастер
Повідомлень: 59
З нами з: 27 квітня 2021, 17:06
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення Demetra »

@Лиса писав:
22 листопада 2022, 16:31
Demetra писав:
22 листопада 2022, 15:13
@Лиса писав:
21 листопада 2022, 20:15
Добрий вечір))) підскажіть будь ласка, як через кабінет подати Запит на публічну інформацію, сьогодні аудитор порекомендував зробити такий запит, щоб дізнатися причини блокуванння податкових накладних
Добрий день, підкажіть,а що сами ви пишете в цьому запиті? "Яка причина блокування накладних?" чи що? Вони ж скажуть, що все вказано в квитанціях.
вони так кажуть, але подаєш пояснення, а пояснення не приймають, бо виявляється причина друга нам невідома. Аудитор порекомендував зробити цей запит, ми написали " Просимо надати інформацію щодо підстав у ДПС для блокування податкових накладних підприємства" можливо підприємство спрацювало з ризиковим підприємством і тепер така біда, а може ще щось :?
Може, мені так у них спитати чого вони Таблицю не приймають? А то пишуть свою відписку про невідповідність ОС, не знаю що їм подавати вже :unknown:

AlisKRZ
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 06 лютого 2022, 22:38
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення AlisKRZ »

@Лиса писав:
22 листопада 2022, 16:31
Demetra писав:
22 листопада 2022, 15:13
@Лиса писав:
21 листопада 2022, 20:15
Добрий вечір))) підскажіть будь ласка, як через кабінет подати Запит на публічну інформацію, сьогодні аудитор порекомендував зробити такий запит, щоб дізнатися причини блокуванння податкових накладних
Добрий день, підкажіть,а що сами ви пишете в цьому запиті? "Яка причина блокування накладних?" чи що? Вони ж скажуть, що все вказано в квитанціях.
вони так кажуть, але подаєш пояснення, а пояснення не приймають, бо виявляється причина друга нам невідома. Аудитор порекомендував зробити цей запит, ми написали " Просимо надати інформацію щодо підстав у ДПС для блокування податкових накладних підприємства" можливо підприємство спрацювало з ризиковим підприємством і тепер така біда, а може ще щось :?
Мы делали такой запрос - ответ нам так и не дали. Киев.

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Вопрос к тем, кто подавал Таблицу. Приходит ли сейчас квитанция № 2 о том, что она не засчитана автоматически и будет рассмотрена комиссией? Пришла только квитанция № 1, и я думаю, стоит ли мне подать таблицу повторно?

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4137
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 667 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

КамЛ писав:
23 листопада 2022, 09:10
Вопрос к тем, кто подавал Таблицу. Приходит ли сейчас квитанция № 2 о том, что она не засчитана автоматически и будет рассмотрена комиссией? Пришла только квитанция № 1, и я думаю, стоит ли мне подать таблицу повторно?
приходит, подождите, в кабинете еще посмотрите, там быстрее есть квитанция, пока ничего не подавайте

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Маруся10 писав:
23 листопада 2022, 09:22
КамЛ писав:
23 листопада 2022, 09:10
Вопрос к тем, кто подавал Таблицу. Приходит ли сейчас квитанция № 2 о том, что она не засчитана автоматически и будет рассмотрена комиссией? Пришла только квитанция № 1, и я думаю, стоит ли мне подать таблицу повторно?
приходит, подождите, в кабинете еще посмотрите, там быстрее есть квитанция, пока ничего не подавайте
Подавала вчера. Сразу пришла № 1. В кабинете нет. В "Перегляде звитности" в кабинете висит сама таблица с додатками в статусе "Дозволено тильки перегляд, отримано по е-мейл", но второй квитанции так и нет. Вот сижу и думаю...
Востаннє редагувалось 23 листопада 2022, 09:33 користувачем КамЛ, всього редагувалось 1 раз.

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4137
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 667 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

КамЛ писав:
23 листопада 2022, 09:31
Маруся10 писав:
23 листопада 2022, 09:22
КамЛ писав:
23 листопада 2022, 09:10
Вопрос к тем, кто подавал Таблицу. Приходит ли сейчас квитанция № 2 о том, что она не засчитана автоматически и будет рассмотрена комиссией? Пришла только квитанция № 1, и я думаю, стоит ли мне подать таблицу повторно?
приходит, подождите, в кабинете еще посмотрите, там быстрее есть квитанция, пока ничего не подавайте
Подавала вчера. Сразу пришла № 1. В кабинете нет. Вот сижу и думаю...
ну это вы очень прям спешите, как минимуму 5 дней ждать квитанцию 2

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Маруся10 писав:
23 листопада 2022, 09:32
ну это вы очень прям спешите, как минимуму 5 дней ждать квитанцию 2
Перед этим подавала в конце октября: пришла и первая и вторая с формулировкой "принята к рассмотрению комиссией", а через 5 дней пришел, как положено, результат рассмотрения.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”