Реєстрація податкових накладних в ЄРПН (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Сентябрьская
Мастер
Мастер
Повідомлень: 61
З нами з: 18 липня 2018, 10:52
Дякував (ла): 38 разів

Повідомлення Сентябрьская »

Підкажіть новачку, будь ласка, бо реєструю податкові накладні перший раз. На електронний рахунок поклала кошти для сплати ПДВ в сумі різниці між ПДВ мого постачальника товару і мого покупця. Далі намагалась зареєструвати податкові накладні, які я виписала своєму покупцеві. Але вони мені повернулися, так як не вистачає коштів на електронному рахунку. Тобто, я повинна зачекати коли мій постачальник зареєструє податкові накладні виписані мені, щоб мої податкові зареєструвалися? (для того щоб я сплатила лиш різницю між кредитом і зобовязанням, а не всю суму ПДВ проданого мною товару)

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Сентябрьская писав:
29 квітня 2020, 15:06
Підкажіть новачку, будь ласка, бо реєструю податкові накладні перший раз. На електронний рахунок поклала кошти для сплати ПДВ в сумі різниці між ПДВ мого постачальника товару і мого покупця. Далі намагалась зареєструвати податкові накладні, які я виписала своєму покупцеві. Але вони мені повернулися, так як не вистачає коштів на електронному рахунку. Тобто, я повинна зачекати коли мій постачальник зареєструє податкові накладні виписані мені, щоб мої податкові зареєструвалися? (для того щоб я сплатила лиш різницю між кредитом і зобовязанням, а не всю суму ПДВ проданого мною товару)
У Вас повинен ліміт на електронному рахунку дорівнювати сумі ПДВ , яка виписана в Вашій податковій накладній яку Вам потрібно зареєструвати. Можна подивитись в електронному кабінеті якої суми у Вас не хватає. Заходите в СЕА ПДВ- реєстр операцій- там в таблиці є колонка сума ліміту.

Сентябрьская
Мастер
Мастер
Повідомлень: 61
З нами з: 18 липня 2018, 10:52
Дякував (ла): 38 разів

Повідомлення Сентябрьская »

але ж податкова зніме з мого електронного рахунку, тільки сумму різниці ПДВ отриманих податкових накладних і виписаних, а мені класти на електронний рахунок всю сумму ПДв мною виписаних ПН?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Сентябрьская писав:
29 квітня 2020, 15:30
але ж податкова зніме з мого електронного рахунку, тільки сумму різниці ПДВ отриманих податкових накладних і виписаних, а мені класти на електронний рахунок всю сумму ПДв мною виписаних ПН?
Податкова зніме ту суму, яку Ви задекларуєте у своїй декларації. І вона у Вас має дорівнювати різниці ПДВ отриманих і виписаних накладних. А може і не дорівнювати.

Сентябрьская
Мастер
Мастер
Повідомлень: 61
З нами з: 18 липня 2018, 10:52
Дякував (ла): 38 разів

Повідомлення Сентябрьская »

але ж не хочеться класти всю суму, для того щоб вона просто потім лежала на електронному рахунку, просто вилив коштів з обороту. Хотілося покласти лиш ту різницю яку зніме податкова, це ж меньша сума набагато. Як це можлииво?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Сентябрьская писав:
29 квітня 2020, 15:42
але ж не хочеться класти всю суму, для того щоб вона просто потім лежала на електронному рахунку, просто вилив коштів з обороту. Хотілося покласти лиш ту різницю яку зніме податкова, це ж меньша сума набагато. Як це можлииво?
Ми всі цей вилив коштів пережили в часи введення СЕА ПДВ і блокування ПН. Сплачуйте внесок і вступайте до наших рядів :beer:
дзвоніть постачальникам і просіть зареєструвати ваші податкові в першу чергу. Іноді дзвоню і просто питаю перспективи реєстрації моїх ПН, щоб знати як далі бути. В іншому випадку просто перераховуєте кошти на електронний рахунок, щоб збільшити ліміт.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Сентябрьская писав:
29 квітня 2020, 15:42
але ж не хочеться класти всю суму, для того щоб вона просто потім лежала на електронному рахунку, просто вилив коштів з обороту. Хотілося покласти лиш ту різницю яку зніме податкова, це ж меньша сума набагато. Як це можлииво?
Перевіряєте реєстраційний ліміт. Просите постачальників щоб зареєстрували Вам ПН, а якщо будете гарно просити, то Вам і на перед пореєструють, ну, або не пореєструють. Хтось же повинен поповнити ел.рахунок живими коштами, якщо Ви не хочете класти. Тоді взагалі не прийдеться поповнювати ел.рахунок до дати сплати зобовязань по ПДВ.

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Сентябрьская писав:
29 квітня 2020, 15:42
але ж не хочеться класти всю суму, для того щоб вона просто потім лежала на електронному рахунку, просто вилив коштів з обороту. Хотілося покласти лиш ту різницю яку зніме податкова, це ж меньша сума набагато. Як це можлииво?
Якщо Ви знаєте, що Ваші постачальники зареєструють на Вас пн, то можете зачекати і оплатити різницю. Але завтра останній день І я б Вам не радила затягувати, бо в податковій як останній день то майже завжди якась профілактика. Суму яку Ви оплатите трохи більше чим Вам потрібно не пропаде, буде як оплата ПДВ за результатами декларації чи за квітень , чи за травень.

Юлия11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 599
З нами з: 22 липня 2011, 11:10
Дякував (ла): 435 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення Юлия11 »

marina11 писав:
29 квітня 2020, 14:52
Юлия11 писав:
29 квітня 2020, 14:33
marina11 писав:
29 квітня 2020, 12:35
Дякую Вам. Не сьогодні рееструю, т. я. подали таблицю платника ПДВ, прийшло рішення додаток 6, що таблицю враховано, але квитанція 2 до таблиці так і не прийшла досі. Надіюся, що крайній термін завтра по квитанції 2, що вона прийде. Переживаю, що сьогодні подам на реєстрацію, а податкову накладну заблокують. В березні по реалізації іншої продукції нам заблокували (критерій 1 і відсутність таблиці).
Ви у електронному кабінеті працюєте? Спробуйте знайти свій додаток 6 там і надсилайте ПН на реєстрацію. Або, принаймні, завтра зранку, щоб пролтягом дня отримати інформацію про реєстрацію/нереєстрацію.
Працюю в Медку. Додаток 6 в ел. кабінеті платника в перегляді звітності не знаходжу, на жаль. Він є тільки в Медку (прийнятий). Моніторю квитанцію 2 і в Медку і в Ел. кабінеті (в кабінеті там, де видно квитанції 2 на різні звіти, що ми подавали в податкову)- немає...
Перегляньте у Кабінеті розділ "Листування з ДПС", "Вхідні документи". І я не певна, що 2-га квитанція на таблицю взагалі надходить. Мою враховували ще у 2017-му році.
[/quote]
Дуже дякую Вам

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

Коллеги, нужна консультация!
Покупатель не доплатил 0,01 грн. от общей суммы платежа. НН была выписана на сумму оплаты, естественно количество с кучей цифр после запятой. На сумму НДС 1 коп. не доплаты не повлияла. Нужно ли составлять НН на 0,01 грн. при отгрузке? Знаю сумма смешная, но с этим НДС не знаешь где соломку стелить :cry:
Спасибо!

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”