Не регистрируются налоговые накладные

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Milanna
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 14 вересня 2014, 11:56
Дякував (ла): 280 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Milanna »

Дело не в недостатке лимита

O'Rybka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 99 разів

Повідомлення O'Rybka »

Я отримувала сьогодні інформацію через запити на наявний ліміт, на отримані накладні через програму Медок. Можна ще через Сонату. Витяги прийшли миттєво і на ліміт, і на накладні, які зареєстровані в ЄРПН від постачальників. Звичайно, це якщо є доступ до таких програм. А якщо тільки ел.кабінет, то, нажаль, ніяк.

O'Rybka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 99 разів

Повідомлення O'Rybka »

Почав працювати реєстр операцій в електронному кабінеті.

Светлана Анатольевна Ш.
Мастер
Мастер
Повідомлень: 64
З нами з: 11 грудня 2018, 15:36
Дякував (ла): 26 разів

Повідомлення Светлана Анатольевна Ш. »

Подскажите, пожалуйста, кто-то как бы вы поступили.

У меня с утра не регистрируются через эл. кабинет. Вроде там реестр операций уже заработал, но, например, показник D и P и дальше показывают ахинею. Я думаю, что сервер частично работает уже, но не факт, что полностью.

Как лучше? послать повторно с другого ресурса на регистрацию ? например, с Приват 24, ну или с медка...

Но суть в то, что в электронном кабинете они в статусе отправлено. И по идее если даже ответа по ним не придет, то такие налоговые будут считаться зарегистрированными.

Чем грозит вообще повторная отправка тех же накладных на регистрацию? будет ли больше шансов, что оно пройдет?
Как думаете ?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Светлана Анатольевна Ш. писав:
31 травня 2020, 14:27
Подскажите, пожалуйста, кто-то как бы вы поступили.

У меня с утра не регистрируются через эл. кабинет. Вроде там реестр операций уже заработал, но, например, показник D и P и дальше показывают ахинею. Я думаю, что сервер частично работает уже, но не факт, что полностью.

Как лучше? послать повторно с другого ресурса на регистрацию ? например, с Приват 24, ну или с медка...

Но суть в то, что в электронном кабинете они в статусе отправлено. И по идее если даже ответа по ним не придет, то такие налоговые будут считаться зарегистрированными.

Чем грозит вообще повторная отправка тех же накладных на регистрацию? будет ли больше шансов, что оно пройдет?
Как думаете ?
Я свої що не було квитанції 2 повторно направляла, не копіюючи. Просто нажала відправити повторно. Квитанції 2 надійшли протягом 5 хв. Сьогоднішні зарано ждать квитанції. Але я б рекомендувала біля 18-і направити повторно, якщо відповіді не буде.

Светлана Анатольевна Ш.
Мастер
Мастер
Повідомлень: 64
З нами з: 11 грудня 2018, 15:36
Дякував (ла): 26 разів

Повідомлення Светлана Анатольевна Ш. »

Дякую за відповідь! Все буває вперше (( Вперше дотягнула до останнього дня, ще й співпало з дибільним зависом серверу ДФС.((

Ті, що відправляла в пятницю, прийшли вчора червоні квитанції, бо я ж не мога побачити, чи був ліміт. Виявляється не було ((

Але на ранок сьогоднішнього дня ліміт вже був.

Тобто з тих, що не зареєстровані, відправила одну вчора (знаю, що вчора не операційний день), а другу сьогодні в 9 ранку)

Ще почекати ? ))

O'Rybka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 99 разів

Повідомлення O'Rybka »

ПН висять... Моніторинг часу реєстрації ПН на сервері ДПС показує, що ПН, відправлені 08:40 ще не пройшли реєстрацію, а ті, що пізніше - поготів. Відправка по кілька разів одного і того ж документа з різних програм не пришвидчить реєстрацію, оскільки сервер ДПС висить... Боюся, щоб не повторилося 28 травня. Щось все дуже схоже. Ось допомагає слідкувати за рухом:
https://gatemon.com.ua/

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Светлана Анатольевна Ш. писав:
31 травня 2020, 14:56
Дякую за відповідь! Все буває вперше (( Вперше дотягнула до останнього дня, ще й співпало з дибільним зависом серверу ДФС.((

Ті, що відправляла в пятницю, прийшли вчора червоні квитанції, бо я ж не мога побачити, чи був ліміт. Виявляється не було ((

Але на ранок сьогоднішнього дня ліміт вже був.

Тобто з тих, що не зареєстровані, відправила одну вчора (знаю, що вчора не операційний день), а другу сьогодні в 9 ранку)

Ще почекати ? ))
Вчорашню я б вже відправила повторно (не копіюючи)

Milanna
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 14 вересня 2014, 11:56
Дякував (ла): 280 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Milanna »

Nelli-Nelli писав:
31 травня 2020, 16:07
Светлана Анатольевна Ш. писав:
31 травня 2020, 14:56
Дякую за відповідь! Все буває вперше (( Вперше дотягнула до останнього дня, ще й співпало з дибільним зависом серверу ДФС.((

Ті, що відправляла в пятницю, прийшли вчора червоні квитанції, бо я ж не мога побачити, чи був ліміт. Виявляється не було ((

Але на ранок сьогоднішнього дня ліміт вже був.

Тобто з тих, що не зареєстровані, відправила одну вчора (знаю, що вчора не операційний день), а другу сьогодні в 9 ранку)

Ще почекати ? ))
Вчорашню я б вже відправила повторно (не копіюючи)
Я правильно понимаю, что в Медке отправить тот же документ, налоговую накладную, по кнопке "Знову відправити документ"? Как понять, что что-то поменялось? По-прежнему пишет "Очікується доставка". И никаких повідомлень не приходит.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

Моя НН, слава Богу, зарегилась!!! Отправлял сегодня в 8:40, зарегилась в 18:13...

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”