Блокування реєстрації ПН/РК (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1430
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 560 разів

Повідомлення Симпа »

Вика) писав:
22 березня 2023, 15:21
Коллеги, добрый день. Срочно нужна помощь! Наше предприятие внесли в список рисковых по пункту 8 (недостаточно сотрудников и несоответствие входящего кода исходящему (у меня услуги)). Что делать? Подавать J1314901 Повідомлення про подання інформації та копій документів щодо невідповідності платника податку критеріям ризиковості платника податку? Сколько попыток дается если его не примут с первого раза? Или нужно искать встречи с инспектором и лично предоставлять объяснение? Кто то попал сейчас в такую ситуацию? Есть опят снятия рисового статуса с предприятия?
Ризкова операція чи ризкове підприємство? Якщо ризкове, то треба зняти саму ризковість. Ми подавали (2021р.) раза чотири. Спочатку виконали умови усі. а потім ПДІ "не бачили" ВН по контрагенту, що прийшлось другий раз посилати їх по номерам і виділяти. Ми зв'язувались з інспектором. Нам тоді давали інспектора і я нею зв'язувалася і задавала питання. Було так що вона від мене просто ховалася. Потім казала ,ой .я не бачила і не чула.

Вика)
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 21 травня 2020, 13:33
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Вика) »

Симпа писав:
22 березня 2023, 15:51
Вика) писав:
22 березня 2023, 15:21
Коллеги, добрый день. Срочно нужна помощь! Наше предприятие внесли в список рисковых по пункту 8 (недостаточно сотрудников и несоответствие входящего кода исходящему (у меня услуги)). Что делать? Подавать J1314901 Повідомлення про подання інформації та копій документів щодо невідповідності платника податку критеріям ризиковості платника податку? Сколько попыток дается если его не примут с первого раза? Или нужно искать встречи с инспектором и лично предоставлять объяснение? Кто то попал сейчас в такую ситуацию? Есть опят снятия рисового статуса с предприятия?
Ризкова операція чи ризкове підприємство? Якщо ризкове, то треба зняти саму ризковість. Ми подавали (2021р.) раза чотири. Спочатку виконали умови усі. а потім ПДІ "не бачили" ВН по контрагенту, що прийшлось другий раз посилати їх по номерам і виділяти. Ми зв'язувались з інспектором. Нам тоді давали інспектора і я нею зв'язувалася і задавала питання. Було так що вона від мене просто ховалася. Потім казала ,ой .я не бачила і не чула.
Спасибо за ответ. А где взять номер этого инспектора? Это какой-то конкретный инспектор?

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1430
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 560 разів

Повідомлення Симпа »

Вика) писав:
22 березня 2023, 16:49
Симпа писав:
22 березня 2023, 15:51
Вика) писав:
22 березня 2023, 15:21
Коллеги, добрый день. Срочно нужна помощь! Наше предприятие внесли в список рисковых по пункту 8 (недостаточно сотрудников и несоответствие входящего кода исходящему (у меня услуги)). Что делать? Подавать J1314901 Повідомлення про подання інформації та копій документів щодо невідповідності платника податку критеріям ризиковості платника податку? Сколько попыток дается если его не примут с первого раза? Или нужно искать встречи с инспектором и лично предоставлять объяснение? Кто то попал сейчас в такую ситуацию? Есть опят снятия рисового статуса с предприятия?
Ризкова операція чи ризкове підприємство? Якщо ризкове, то треба зняти саму ризковість. Ми подавали (2021р.) раза чотири. Спочатку виконали умови усі. а потім ПДІ "не бачили" ВН по контрагенту, що прийшлось другий раз посилати їх по номерам і виділяти. Ми зв'язувались з інспектором. Нам тоді давали інспектора і я нею зв'язувалася і задавала питання. Було так що вона від мене просто ховалася. Потім казала ,ой .я не бачила і не чула.
Спасибо за ответ. А где взять номер этого инспектора? Это какой-то конкретный инспектор?
Ми їздили у ДПІ і вони самі дали інспектора і він як би супроводжує. Це у районній ДПІ. А комісія засідає у обласній. І уже не пам'ятаю ,чи раз у неділю, чи два. І інспектор з районної зв'язна з обласною. Ось десь так.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6482 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Вика) писав:
22 березня 2023, 15:21
Коллеги, добрый день. Срочно нужна помощь! Наше предприятие внесли в список рисковых по пункту 8 (недостаточно сотрудников и несоответствие входящего кода исходящему (у меня услуги)). Что делать? Подавать J1314901 Повідомлення про подання інформації та копій документів щодо невідповідності платника податку критеріям ризиковості платника податку? Сколько попыток дается если его не примут с первого раза? Или нужно искать встречи с инспектором и лично предоставлять объяснение? Кто то попал сейчас в такую ситуацию? Есть опят снятия рисового статуса с предприятия?
Це Повідомлення можна подавати знову і знову, поки не приймуть :mocking:
Але я б порадила знайти шляхи зв"язатись з податківцями і вияснить що їм треба )))

Дани
ПрофиПрофи
Повідомлень: 32
З нами з: 06 липня 2012, 01:03
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Дани »

Доброго дня!
Якщо реєстрація ПН ЗУПИНЕНА! а не заблокована.
на повідомлення про подання додаткових пояснень пишуть, що відсутнє повідомлення щодо недостатності повідомлень необхідних для розгляду питання прийняття ПН.
Таблиця подана та врахована.
Що вони хочуть????
Допоможіть , будь ласка

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6482 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Дани писав:
23 березня 2023, 12:19
Доброго дня!
Якщо реєстрація ПН ЗУПИНЕНА! а не заблокована.
на повідомлення про подання додаткових пояснень пишуть, що відсутнє повідомлення щодо недостатності повідомлень необхідних для розгляду питання прийняття ПН.
Таблиця подана та врахована.
Що вони хочуть????
Допоможіть , будь ласка
Зупинена=заблокована...
Про додаткові пояснення не зрозуміла... Ви подавали на розблокування ?
Таблиця подана саме на заблокований код ?
Важко щось підказати не бачати що у вас там написано/подано і тд

Дани
ПрофиПрофи
Повідомлень: 32
З нами з: 06 липня 2012, 01:03
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Дани »

Так, подавали на разблокування.
Таблица подана на тот код, которого не было раньше, таблицу приняли.
подали на разблокировку пакет документов- в ответ : По ПН відсутнє Повідомлення щодо недостатності пояснень, необхідних для розгляду питання прийняття комісією .
т.е. пояснення не потрібні, але накладную не реєструють. Но и лимит не уменьшают.
Помогите разобраться, пожалуйста

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6482 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Дани писав:
23 березня 2023, 12:40
Так, подавали на разблокування.
Таблица подана на тот код, которого не было раньше, таблицу приняли.
подали на разблокировку пакет документов- в ответ : По ПН відсутнє Повідомлення щодо недостатності пояснень, необхідних для розгляду питання прийняття комісією .
т.е. пояснення не потрібні, але накладную не реєструють. Но и лимит не уменьшают.
Помогите разобраться, пожалуйста
От все рівно неясно ви пояснюєте :o
1.У вас блок був по тому коду, який є у врахованій таблиці ?
2. У вас прийшла відмова по поданих на розблок доках ? Ви отримали рішення про реєстрацію/відмову в реєстрації.... ??
Змінились трохи недавно правила, тому з цими додатковими поясненнями я поки не в курсі... Коли вам прийшло оце "По ПН відсутнє Повідомлення щодо недостатності...." ?

Al_na
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 107
З нами з: 03 квітня 2018, 14:09
Звідки: м. Бровари
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 62 рази

Повідомлення Al_na »

Ви вже вдруге на одну і ту саму ПН подаєте пояснення ?

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1626
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Ніколь писав:
15 березня 2023, 15:23
Asia Svetlova писав:
15 березня 2023, 14:46
Підкажіть, будь ласка. Перший раз попала в халепу з блокуваннями. Хочу спершу подати таблицю. Я правильно розумію, що з таблицею подаємо тільки пояснення. Сканувати будь які документи не потрібно?
Податкову накладну треба теж розблокувати. В мене таблицю прийняли при 4 поданні, а ПН розблокували дуже швидко.
Колеги, а підкажіть ще, будь ласка, якщо ПН заблокована з причини "Відсутня таблиця", що краще спочатку робити: подавати таблицю, чи документи на розблокування?
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”