Выписка Налоговых накладных

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

READYN писав:
03 вересня 2020, 15:48
READYN писав:
03 вересня 2020, 14:46
Добрый день.
Вопрос по выписке налоговых накладных по аренде, если платим арендодателю за первый и последний месяц.
Как арендодатель должен выписать налоговые накладные по номенклатуре?
Договор начинает действовать с 01.09.2020.

_арендная плата за сентябрь 2020 р
_арендная плата за последний месяц аренды? (так как срок по договору передачи помещения есть, но он же может пролонгироваться и непонятно какой месяц будет последним )
Коллеги, кто сталкивался?
Я б виписала "Орендна плата" і все. Цю ПН, найімовірніше, у будь-якому випадку доведеться коригувати у місяці надання послуги. Адже і сума може змінитися, і ще багато чого може відбутися. Тож що саме буде зараз написано у цій ПН не надто важливо.

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

marina11 писав:
03 вересня 2020, 16:11
READYN писав:
03 вересня 2020, 15:48
READYN писав:
03 вересня 2020, 14:46
Добрый день.
Вопрос по выписке налоговых накладных по аренде, если платим арендодателю за первый и последний месяц.
Как арендодатель должен выписать налоговые накладные по номенклатуре?
Договор начинает действовать с 01.09.2020.

_арендная плата за сентябрь 2020 р
_арендная плата за последний месяц аренды? (так как срок по договору передачи помещения есть, но он же может пролонгироваться и непонятно какой месяц будет последним )
Коллеги, кто сталкивался?
Я б виписала "Орендна плата" і все. Цю ПН, найімовірніше, у будь-якому випадку доведеться коригувати у місяці надання послуги. Адже і сума може змінитися, і ще багато чого може відбутися. Тож що саме буде зараз написано у цій ПН не надто важливо.
дякую, Ви підтвердили мою думку щодо коригування. Там ще й прив’язка до курсу долару йде на 1 число місяця оренди, то коригування буде у будь-якому випадку.
Думала, може хто практично стикався, то як виписують

Практик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1403
З нами з: 01 квітня 2011, 11:37
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 859 разів

Повідомлення Практик »

Коллеги, сбросьте шаблон заполнения НН при списании кредиторки (631) по истечении срока иск. давности.

БНаташа
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 197
З нами з: 04 лютого 2019, 16:08
Дякував (ла): 244 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення БНаташа »

Подскажите пожалуйста, оплатил за товар на расчетный счет покупатель физическое лицо не ФЛП, как оформить документы? в расходной накладной указывать ФИО, а в налоговой накладной как? И можно чтобы на расчетный счет предприятия перечисляло физлицо?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

БНаташа писав:
10 вересня 2020, 11:39
Подскажите пожалуйста, оплатил за товар на расчетный счет покупатель физическое лицо не ФЛП, как оформить документы? в расходной накладной указывать ФИО, а в налоговой накладной как? И можно чтобы на расчетный счет предприятия перечисляло физлицо?
ПН виписуєте з типом причини 02, отримувач "неплатник", ІПН 1000..

Week_end
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 105
З нами з: 15 грудня 2012, 22:41
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 19 разів

Повідомлення Week_end »

Добрый день. Подскажите, пожалуйста, как правильно выписать компенсирующую НН при списании просроченной кредиторской задолженности. ТМЦ получили, использовали в хоз.деятельности, но не оплатили своевременно. Выписываем НН на себя с кодом 600000000000 последним днем месяца, зведена "1" согласно п.198,5 НКУ. Какой "тип причины" правильно поставить?

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Доброго дня. Виписую податкову для клієнта, який міняв назву ще в травні.Перевіряю через кабінет в реєстрі платників ПДВ, а там ще стара назва. Я так розумію, що в ПН в полі назва я маю вказувати і стару, і нову назву до тих пір, поки в реєстрі платників ПДВ не поміняється на нову назву?

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Oska1302 писав:
25 вересня 2020, 10:34
Доброго дня. Виписую податкову для клієнта, який міняв назву ще в травні.Перевіряю через кабінет в реєстрі платників ПДВ, а там ще стара назва. Я так розумію, що в ПН в полі назва я маю вказувати і стару, і нову назву до тих пір, поки в реєстрі платників ПДВ не поміняється на нову назву?
Созвонитесь с клиентом. Пусть он Вам скинет копию своей выписки из плательщиков НДС. Какое там название, такое и пишите

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

КамЛ писав:
25 вересня 2020, 11:12
Oska1302 писав:
25 вересня 2020, 10:34
Доброго дня. Виписую податкову для клієнта, який міняв назву ще в травні.Перевіряю через кабінет в реєстрі платників ПДВ, а там ще стара назва. Я так розумію, що в ПН в полі назва я маю вказувати і стару, і нову назву до тих пір, поки в реєстрі платників ПДВ не поміняється на нову назву?
Созвонитесь с клиентом. Пусть он Вам скинет копию своей выписки из плательщиков НДС. Какое там название, такое и пишите
Вони кинули свідоцтво ПДВ і там стара назва, у виписці з реєстру - нова назва. Знаю, що у період між унесенням змін до ЄДР і датою ПДВ-перереєстрації раніше зазначали одночасно і стару, і нову назву, можливо зараз щось помінялось... дивує, що перересєтрація ПДВ так затяглася.

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Oska1302 писав:
25 вересня 2020, 11:41
Вони кинули свідоцтво ПДВ і там стара назва, у виписці з реєстру - нова назва. Знаю, що у період між унесенням змін до ЄДР і датою ПДВ-перереєстрації раніше зазначали одночасно і стару, і нову назву, можливо зараз щось помінялось... дивує, що перересєтрація ПДВ так затяглася.
И старое название, и новое

https://uteka.ua/publication/news-14-ez ... -izmenilos

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”