Выписка Налоговых накладных

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 883
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 524 рази

Повідомлення Capitoshechka »

КамЛ писав:
11 березня 2021, 13:33
РК делать отказываются, мотивируя это тем, что подпись - не обязательный реквизит
Згідно кодексу його взагалі в реквізитах немає

Зображення
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

Допоможіть будь ласка, підприємство займається торгівлею та є платником ПДВ 20% , постачальник нам надав товар, а до нього програмне забезпечення без ПДВ, я теж маю право перепродати цю програму без ПДВ?

SvitlanaKiev
Оракул
Оракул
Повідомлень: 256
З нами з: 28 червня 2017, 19:59
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення SvitlanaKiev »

Подскажите, пжлст, при трехстороннем договоре, НН выписываем на того, кто получает товар, да?
Оплачивает товар компания А - плательщик НДС, получает по договору Компания Б - неплательщик НДС.
Выписываем НН на Компанияю Б и в НН:
Отримувач = Неплатник
ИНН = 10000000000
Код ознаки джерела податкового номера відповідно до реєстру, якому належить податковий номер особи = Пусто
Востаннє редагувалось 30 березня 2021, 13:13 користувачем SvitlanaKiev, всього редагувалось 1 раз.

SvitlanaKiev
Оракул
Оракул
Повідомлень: 256
З нами з: 28 червня 2017, 19:59
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення SvitlanaKiev »

@Лиса писав:
30 березня 2021, 12:34
Допоможіть будь ласка, підприємство займається торгівлею та є платником ПДВ 20% , постачальник нам надав товар, а до нього програмне забезпечення без ПДВ, я теж маю право перепродати цю програму без ПДВ?
https://i.factor.ua/journals/buh911/201 ... 11129.html
Может тут найдете ответ

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

SvitlanaKiev писав:
30 березня 2021, 12:50
Подскажите, пжлст, при трехстороннем договоре, НН выписываем на того, кто получает товар, да?
Оплачивает товар компания А - плательщик НДС, получает по договору Компания Б - неплательщик НДС.
Выписываем НН на Компанияю Б и в НН:
Отримувач = Неплатник
ИНН = 10000000000
Код ознаки джерела податкового номера відповідно до реєстру, якому належить податковий номер особи = Пусто
пусто

caramelka_lu
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 03 березня 2021, 12:49
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення caramelka_lu »

Добрий день! Постачальник зареєстрував податкову накладну на початку березня за старою формою (реєстрував ПН ще до нових змін).
Підскажіть, будь ласка, чи потрібно робити корректировку на цю ПН і перереєструвати її вже за новою формою?

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

caramelka_lu писав:
30 березня 2021, 13:19
Добрий день! Постачальник зареєстрував податкову накладну на початку березня за старою формою (реєстрував ПН ще до нових змін).
Підскажіть, будь ласка, чи потрібно робити корректировку на цю ПН і перереєструвати її вже за новою формою?
Не надо.

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Izold писав:
03 березня 2021, 00:29
В одной из статей нашла такое объяснение по заполнению поля"Власне ім'я ПРІЗВИЩЕ" (больше похоже на анекдот):

"змінено стиль розшифровки підписів – замість ініціалів та прізвища тепер зазначається власне ім’я та ПРІЗВИЩЕ, тобто “європейський” стиль. Наприклад, слід писати “Ігор КОСТЮЧЕНКО” замість нинішнього “І.М. Костюченко”. Вважаємо, що слід саме так – великими (заголовними) літерами, так як у наказі № 734 так підписана директор Департаменту податкової політики Лариса МАКСИМЕНКО. Податківці ніби “натякають” на такий варіант написання прізвища і у податкових накладних".
а я ось у статті знайшла: Наприклад, якщо до 1 березня 2021 року у графі для підпису посадової особи потрібно було зазначити «Орлова О. О.», тепер достатньо зазначити: «Олена Орлова».
https://balance.ua/news/post/novaya-for ... marta-2021
Хтось розібрався як правильно його писати?

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1402
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 840 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Oska1302 писав:
31 березня 2021, 12:38
Izold писав:
03 березня 2021, 00:29
В одной из статей нашла такое объяснение по заполнению поля"Власне ім'я ПРІЗВИЩЕ" (больше похоже на анекдот):

"змінено стиль розшифровки підписів – замість ініціалів та прізвища тепер зазначається власне ім’я та ПРІЗВИЩЕ, тобто “європейський” стиль. Наприклад, слід писати “Ігор КОСТЮЧЕНКО” замість нинішнього “І.М. Костюченко”. Вважаємо, що слід саме так – великими (заголовними) літерами, так як у наказі № 734 так підписана директор Департаменту податкової політики Лариса МАКСИМЕНКО. Податківці ніби “натякають” на такий варіант написання прізвища і у податкових накладних".
а я ось у статті знайшла: Наприклад, якщо до 1 березня 2021 року у графі для підпису посадової особи потрібно було зазначити «Орлова О. О.», тепер достатньо зазначити: «Олена Орлова».
https://balance.ua/news/post/novaya-for ... marta-2021
Хтось розібрався як правильно його писати?
Реєструються ПН і так і так

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Oska1302 писав:
31 березня 2021, 12:38
а я ось у статті знайшла: Наприклад, якщо до 1 березня 2021 року у графі для підпису посадової особи потрібно було зазначити «Орлова О. О.», тепер достатньо зазначити: «Олена Орлова».
https://balance.ua/news/post/novaya-for ... marta-2021
Хтось розібрався як правильно його писати?
Не нужно читать разные статьи, а нужно читать Наказ, в котором черным по белому написано: "власне ім’я та ПРІЗВИЩЕ"...

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”