код УКТ ЗЕД/ДКПП в налоговой накладной

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
БНаташа
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 197
З нами з: 04 лютого 2019, 16:08
Дякував (ла): 244 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення БНаташа »

Подскажите пожалуйста как регистрировать налоговую накладную код УКТЗЕД входящий один, а с июля новые коды, какой указывать?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

БНаташа писав:
30 липня 2020, 11:41
Подскажите пожалуйста как регистрировать налоговую накладную код УКТЗЕД входящий один, а с июля новые коды, какой указывать?
Відправляйте на реєстрацію із старим.

Прайд ЧН
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 21 липня 2020, 10:52
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Прайд ЧН »

Nelli-Nelli писав:
28 липня 2020, 22:31
Та ні. Коди тут ні до чого. 20-опп здана? Причина ж основні засоби. Здавала таблицю з 4-знаками . Прийнята. Ні один новий код УКТ Зед не змінив ці 4 перші цифри. А Ви як подаєте? Всі 10знаків?
Буквально в июне подавала с 20 Опп с и ранее тоже со всеми арендованими складами, 20тью машинами, которые имеем на балансе...для подтверждения оптовой торговли что еще нужно...
коди подавала на все 10 цифр....а сли ориентироваться на 4 цифры..то да они не меняются...

смущает другое..сегодня 30 июля..от налоговой ТИШИНА..... кто как хочет. как думает так и делает))

Прайд ЧН
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 21 липня 2020, 10:52
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Прайд ЧН »

Коллеги. всем, доброго дня! Сегодня 4.08 уже, от ДПС не было разъяснений по старым кодам? может пропустила..

alicaalena
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 635
З нами з: 02 жовтня 2009, 04:04
Дякував (ла): 137 разів
Подякували: 195 разів

Повідомлення alicaalena »

Добрый день.
Кто занимается ремонтами зданий, подскажите код ДКПП на работы по ремонту водосточной системы (не путать с водоотведением). Отдельно кода не вижу. Может эти работы идут вместе с "Покрівельними роботами"?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Прайд ЧН писав:
04 серпня 2020, 10:44
Коллеги. всем, доброго дня! Сегодня 4.08 уже, от ДПС не было разъяснений по старым кодам? может пропустила..
Жодних. Я чекаю відповідь на свій запит.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Ну нарешті ДФС трішки заворушилася. https://buhgalter911.com/uk/news/news-1052034.html

In_ga
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 10 серпня 2020, 16:17

Повідомлення In_ga »

Доброго дня!
Підскажіть будь-ласка , який код послуги поставити "Інформаційні послуги щодо використання системи АСКОЄ "?
Я поставила 43.21.10-00.90 , чи вірно? :(

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Будьласочка, допоможіть. у мене, здається, проблема з кодом укт зед на респіратори! та і взагалі :cry:
ситуація така. Перекупи. виставлений рахунок на респіратори FFP2 з ПДВ (є у мене такий умник, причому, п-во мед.засобами не займається :o ). Закупівля у фоп не пдв-шника :swoon: Повернути кошти і забути вже не можу, в один день не вклалась.
:unknown: що мені робити ?
Якщо я правильно розумію, то ці респіратори входять у перелік мед.засобів які постачаються без ПДВ. який код не візьму - входить в пільговий перелік. Я вже думала FFP2 видалити із оригіналу документів, але який код на респіратор чи маску захисну не візьму - постанова 224
Отже,
1. допоможіть із кодом на респіратор чи маску захисну.
2.допоможіть порадою що мені робити чи буде помилкою підібрати якийсь код укт зед (щоб не медичний) з 20% пдв? чи вписувати код, що входить в перелік постанови 224 та продавати з 0% пдв?
якщо чесно, мене 0% якось лякає, п-во і близько не стоіть до постачання мед.засобів. Чи не буде у податківців питань?

Аватар користувача
Cipollino
Гений
Гений
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2019, 16:56
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 176 разів

Повідомлення Cipollino »

Nelli-Nelli писав:
29 вересня 2020, 19:02
Перекупи. виставлений рахунок на респіратори FFP2 з ПДВ (є у мене такий умник, причому, п-во мед.засобами не займається
Лично у меня по такому случаю следующая логика:
- «FFP2» - это всего лишь класс защиты респиратора,
- респираторы применяются не только в медицинских целях, но и на производствах где в атмосфере имеются какие-то загрязняющие окружающую среду вещества.
Исходя из этого они не обязательно являются мед-средствами и соответственно могут облагаться НДС по ставке 20%.
Не помешало бы посмотреть к ним техдокументацию, и исходя из этого делать уже какие-то выводы.

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”