Відмовили у видачі свідоцтва платника ПДВ. Як вести облік далі?

реєстрація, анулювання
zapit
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 13 листопада 2013, 19:43
Дякував (ла): 94 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення zapit »

Межу 300000 грн. з обсягу постачання товарів, робіт, послуг перейшли у жовтні.Виникла необхідність в обов'язковому порядку зареєструватися платником ПДВ.
В листопаді подавали заяву, щоб виробити свідоцтво платника ПДВ - прийшла відмова#aggr# . В Контакт -центр ДПА дзвонила - там сказали, що Декларацію по ПДВ за листопад подавати не треба, нараховувати собі податкових зобов'язань по ПДВ не треба, кредиту податкового у нас теж не буде, поки не отримаємо свідоцтво платника ПДВ.
Цікавить, як тепер, з 1 листопада банківські виписки проводити.
1. Платимо платникові ПДВ з розрахункового рахунку. Раніше у таких випадках ПДВ НЕ відділяла в 1С. А тепер що робити?#wall#
2. Є прихідні акти виконаних робіт від платника ПДВ.Раніше у таких випадках ПДВ НЕ відділяла в 1С. А тепер, з 1 листопада що? #wall#
Відділяти і ставити галочку там, де опція "Отнести ПДВ на затраты (нет права на налоговый кредит?#wall#


ДОПОМОЖІТЬ, ХТО МОЖЕ !!!!#help#

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2435
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1084 рази

Повідомлення IN_NOCHKA »


До тих пір поки у вас на руках не буде свідоцтва ПДВ ні про яке ПЗ та ПК не може бути і мови.

zapit
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 13 листопада 2013, 19:43
Дякував (ла): 94 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення zapit »

Тобто треба НЕ відділяти ПДВ ні в актах вхідних, ні в банківських виписках. Правильно?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18220
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 1788 разів
Подякували: 9892 рази

Повідомлення Popen »

zapit писав:Тобто треба НЕ відділяти ПДВ ні в актах вхідних, ні в банківських виписках. Правильно?
Правильно, ибо права не имеете выделять ПДВ.

Лариса М
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 765
З нами з: 21 жовтня 2013, 11:11
Дякував (ла): 162 рази
Подякували: 207 разів

Повідомлення Лариса М »

(Межу 300000 грн. з обсягу постачання товарів, робіт, послуг перейшли у жовтні.Виникла необхідність в обов'язковому порядку зареєструватися платником ПДВ.
В листопаді подавали заяву, щоб виробити свідоцтво платника ПДВ - прийшла відмова)


А причину відмови яку вказали?

zapit
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 13 листопада 2013, 19:43
Дякував (ла): 94 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення zapit »

Не за тою формою подана заява 1-ПДВ. Ми вже нову подали заяву, надіюсь, що пройде..........

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

zapit писав:Не за тою формою подана заява 1-ПДВ. Ми вже нову подали заяву, надіюсь, що пройде..........
сейчас очень быстро выдается св-во (3-5 дней). Тем более, что у Вас обязательная регистрация.
А штрафами не грозят? За время после превышения 300-т тысяч?

zapit
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 13 листопада 2013, 19:43
Дякував (ла): 94 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення zapit »

Штрафами не грозят - ничего не говорят.
В Контакт -центр ДПА дзвонила - там сказали, що Декларацію по ПДВ за листопад подавати не треба, нараховувати собі податкових зобов'язань по ПДВ не треба, кредиту податкового у нас теж не буде, поки не отримаємо свідоцтво платника ПДВ.
Прочитала статтю :
• за п. 117.1 ПКУ за нереєстрацію (170 грн — для фізособи та 510 грн — для юрособи);
• за п. 120.1 ПКУ за неподання декларацій із ПДВ — 170 грн за кожне неподання або невчасне подання;
• за пп. 54.3.1 та п. 123.1 ПКУ в разі самостійного визначення контролюючим органом суми податкових зобов’язань — 25% суми донарахованих контролерами податкових зобов’язань.
Однак, на щастя, контролери передумали і в Узагальнюючій консультації № 588 залишили за собою право застосовувати в цій ситуації лише останню санкцію.
Отже, якщо особа, яка зобов’язана стати на облік платників ПДВ, не подала в установлений строк реєстраційну заяву, після ПДВ-реєстрації донараховувати собі податкові зобов’язання за дореєстраційний період не потрібно. Це зроблять податківці під час проведення документальної перевірки. Водночас нарахують штраф у розмірі 25% від суми донарахованих податкових зобов’язань. На жаль, уникнути останнього не вдасться, навіть якщо платник ПДВ, не чекаючи контролерів, самостійно нарахує та сплатить суму таких податкових зобов’язань до бюджету. Про це свідчать відповіді 2 і 3 Узагальнюючої консультації № 588. Тож попередня оплата до реєстраційних ПДВшних зобов’язань погоди не зробить.
Вийти сухим із води в цій ситуації зможе лише той платник ПДВ, у якого за період від граничної дати подання заяви до дати реєстрації платником ПДВ не було оподатковуваних операцій. Адже тоді контролерам нічого буде донараховувати. Крім того, не буде й бази для розрахунку суми 25%-го штрафу. Щоправда, про податковий кредит за цей період годі й мріяти.

Відповісти

Повернутись до “Свідоцтво платника ПДВ”