Условная продажа при аннулировании свидетельства плательщика НДС

реєстрація, анулювання
t_buh
Знаток
Повідомлень: 15
З нами з: 04 листопада 2014, 10:00
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення t_buh »

Подскажите как быть в такой ситуации: 9 декабря налоговая аннулировала свидетельство плательщика НДС, 15 декабря подали заявку на регистрацию, надо ли делать условную продажу остатков?????? Декларацию за 9 дней декабря необходимо подать до 20.01.15???

ScAudit
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 972
З нами з: 30 грудня 2013, 10:49
Звідки: Київ
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 647 разів
Контактна інформація:

Повідомлення ScAudit »

t_buh писав:Подскажите как быть в такой ситуации: 9 декабря налоговая аннулировала свидетельство плательщика НДС, 15 декабря подали заявку на регистрацию, надо ли делать условную продажу остатков?????? Декларацию за 9 дней декабря необходимо подать до 20.01.15???
да, на оба вопроса,
(вариант судебной отмены аннулирования вас НДСником не рассматриваем)

t_buh
Знаток
Повідомлень: 15
З нами з: 04 листопада 2014, 10:00
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення t_buh »

ScAudit писав:
t_buh писав:Подскажите как быть в такой ситуации: 9 декабря налоговая аннулировала свидетельство плательщика НДС, 15 декабря подали заявку на регистрацию, надо ли делать условную продажу остатков?????? Декларацию за 9 дней декабря необходимо подать до 20.01.15???
да, на оба вопроса,
(вариант судебной отмены аннулирования вас НДСником не рассматриваем)
если сума по НН будет привышать 60 тыс.грн ее необходимо регистрировать??????

ScAudit
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 972
З нами з: 30 грудня 2013, 10:49
Звідки: Київ
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 647 разів
Контактна інформація:

Повідомлення ScAudit »

t_buh писав:
ScAudit писав:
t_buh писав:Подскажите как быть в такой ситуации: 9 декабря налоговая аннулировала свидетельство плательщика НДС, 15 декабря подали заявку на регистрацию, надо ли делать условную продажу остатков?????? Декларацию за 9 дней декабря необходимо подать до 20.01.15???
да, на оба вопроса,
(вариант судебной отмены аннулирования вас НДСником не рассматриваем)
если сума по НН будет привышать 60 тыс.грн ее необходимо регистрировать??????
нет

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2409 разів

Повідомлення Любознательная »

ScAudit писав:
t_buh писав:
ScAudit писав: да, на оба вопроса,
(вариант судебной отмены аннулирования вас НДСником не рассматриваем)
если сума по НН будет привышать 60 тыс.грн ее необходимо регистрировать??????
нет
Почему Вы ответили - нет?

ScAudit
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 972
З нами з: 30 грудня 2013, 10:49
Звідки: Київ
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 647 разів
Контактна інформація:

Повідомлення ScAudit »

Любознательная писав:
ScAudit писав:
t_buh писав: если сума по НН будет привышать 60 тыс.грн ее необходимо регистрировать??????
нет
Почему Вы ответили - нет?
поправьте если ошиблась, могла и заработаться,
условная продажа ТМЦ, обе НН у продавца - про подакциз и импорт в вопросе ни слова.
http://scaudit.com.ua/index.php/ru/know ... uments/125.

п.4. постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 р. №1246 "Не підлягають реєстрації податкові накладні, які не видаються покупцеві та залишаються у продавця в порядку, встановленому Державною податковою службою"

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2409 разів

Повідомлення Любознательная »

ScAudit писав:
Любознательная писав:
ScAudit писав: нет
Почему Вы ответили - нет?
поправьте если ошиблась, могла и заработаться,
условная продажа ТМЦ, обе НН у продавца - про подакциз и импорт в вопросе ни слова.
http://scaudit.com.ua/index.php/ru/know ... uments/125.

п.4. постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 р. №1246 "Не підлягають реєстрації податкові накладні, які не видаються покупцеві та залишаються у продавця в порядку, встановленому Державною податковою службою"
Аааа, Вы поняли, что она спрашивает о НН по условной продаже?
А я поняла, что она спрашивает уже за период с 15 декабря. Слегка удивилась, потому я и спросила...

nata19121982
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 94
З нами з: 19 січня 2014, 14:55
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення nata19121982 »

Доброй ночи!Девочки подскажите мі с общей системі с ндс-ом переходим на единій-5%,уже подали заявления и 3-пдв и на единій,заявление 3-пдв вместе со свидетельством находится у инспектора,она сказала что оно действует до 31.12,меня волнует вопрос она зарегистрировала заявление 12.12: 1. когда делать условную продажу? 2.декларацию сдавать до 20.01? 3.оплата ПО до 30.01?

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2409 разів

Повідомлення Любознательная »

nata19121982 писав:Доброй ночи!Девочки подскажите мі с общей системі с ндс-ом переходим на единій-5%,уже подали заявления и 3-пдв и на единій,заявление 3-пдв вместе со свидетельством находится у инспектора,она сказала что оно действует до 31.12,меня волнует вопрос она зарегистрировала заявление 12.12: 1. когда делать условную продажу? 2.декларацию сдавать до 20.01? 3.оплата ПО до 30.01?
1. Условную продажу - 31.12.2014

http://zir.minrd.gov.ua/main/bz/view/?src=ques
Повна:
Відповідно до п. 184.1 ст. 184 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) реєстрація платником ПДВ діє до дати її анулювання, яка проводиться шляхом виключення особи з реєстру платників ПДВ
у відповідних випадках.
У разі анулювання реєстрації особи як платника податку останнім звітним (податковим) періодом є період, який розпочинається від дня, що настає за останнім днем попереднього податкового періоду, та закінчується днем анулювання реєстрації (п. 184.6 ст. 184 ПКУ).
Крім того, відповідно до п. 184.7 ст. 184 ПКУ якщо товари/послуги, необоротні активи, суми податку по яких були включені до складу податкового кредиту, не були використані в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності, такий платник податку в останньому звітному (податковому) періоді не пізніше дати анулювання його реєстрації як платника податку зобов’язаний визначити податкові зобов’язання по таких товарах/послугах, необоротних активах виходячи із звичайної ціни відповідних товарів/послуг чи необоротних активів, крім випадків анулювання реєстрації як платника податку внаслідок реорганізації платника податку шляхом приєднання, злиття, перетворення, поділу та виділення відповідно до закону.
Таким чином, день анулювання реєстрації особи як платника ПДВ є останнім днем її реєстрації як платника ПДВ та останнім днем, коли платник ПДВ повинен визначити податкові зобов’язання з податку, а отже, в день анулювання реєстрації особи як платника ПДВ така особа має право виписувати податкові накладні.
Враховуючи викладене, якщо датою анулювання реєстрації платника ПДВ є 31 березня 2014 року, то податкові накладні, виписані 31 березня 2014 року таким платником ПДВ, визнаються дійсними.


2. Декларация подается - не позднее 20.01.2015.
3. Уплачивается - не позднее 30.01.2015 (гляньте, чтобы не вышло выходных, иначе придется платить перед выходными).

zxcvbnm
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1676
З нами з: 20 березня 2012, 02:53
Дякував (ла): 1723 рази
Подякували: 57 разів

Повідомлення zxcvbnm »

Подскажите пожалуйста до какого числа можно подать заявление чтобы не быть плательщиком НДС в 2015 году?

Відповісти

Повернутись до “Свідоцтво платника ПДВ”