Відшкодування ПДВ

Misterbuh91
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 27 лютого 2020, 01:00
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Misterbuh91 »

Ребекка писав:
25 березня 2020, 18:29
Misterbuh91 писав:
25 березня 2020, 17:50
Добрый день. Прошу Вашей подсказки: в приложении 5 Декларации по НДС за 10.19г. указана по контрагенту сумма 320 010 грн. НДС. Сумма оплаченная контрагенту. Есть вся первичка. В приложении 3 за 02.20г. указываю ИНН контрагента сумму отрицательную указываю 92000 (так как хочу возместить именно эту сумму на данный момент), и указываю эту же сумму как оплаченную. Звонит старая-новая налоговая милиция, и сообщает, что в приложении 3 ошибка, что сумма указанная по данному контрагенту в Пр.3 за 02.20г. не ровняется сумме приложения 5 за 10.19г., ну дак мне и нужно вернуть только часть с этой суммы.... и я вот не понимаю...в чем же ошибка...я же прошу не больше а меньше))) или подскажите, где поискать информацию, что эти суммы связаны, и должны совпасть, и иначе никак... заранее большое спасибо... впервые делаю возмещение не судите строго
теж відшкодовую в місяць до 100К і є такі контрагенти, що не всі податкові беру у дод.3, поки що зауважень не було. У Вас кредит на 320К однією податковою накладною?
так, дійсно однією податковою накладною, але ніде не знаходив роз'яснень, що заборонено відшкодування частиною...

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Misterbuh91 писав:
25 березня 2020, 18:32
так, дійсно однією податковою накладною, але ніде не знаходив роз'яснень, що заборонено відшкодування частиною...
а оплата однією платіжкою?

Misterbuh91
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 27 лютого 2020, 01:00
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Misterbuh91 »

Ребекка писав:
25 березня 2020, 18:45
Misterbuh91 писав:
25 березня 2020, 18:32
так, дійсно однією податковою накладною, але ніде не знаходив роз'яснень, що заборонено відшкодування частиною...
а оплата однією платіжкою?
однією платіжкою того ж жовтня 19 року

Misterbuh91
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 27 лютого 2020, 01:00
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Misterbuh91 »

Доброго вечора.
Підскажіть, як правильно уточнювати Д3 до ПДВ декларації: заповнити просто правильними данними, чи через +-записів як це робиться в Додатку 5?
Які саме документи необхідно надати на документальну перевірку, тільки ті, що підтверджують сформоване оплачене від'ємне значення, чи також ті, що показують куди надалі пішли матеріали, роботи (тобто в які податкові зобов'язання).
Якщо не правильно заповнений Д3, чи є шанси, що просто видадуть ППР В3 з відмовою у бюджетному відшкодуванні без штрафу 25%.
Заздалегідь дякую всім небайдужим.

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1625
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

ЗІР
У випадку виправлення платником податку помилок у рядках поданої раніше податкової декларації з
ПДВ (далі – декларація), в резуль таті чого збільшується раніше задекларована сума бюджетного
відшкодування (рядок 20.2), у додатку 3 та додатку 4 до декларації, які подаються у складі уточнюючого
розрахунку , відображаються вартісні показники (сума збільшення), які відповідають даним з колонки 6
рядка 20.2 уточнюючого розрахунку .
У випадку заповнення уточнюючого розрахунку при виправленні помилок, в резуль таті чого
зменшується сума бюджетного відшкодування, кожна конкретна ситуація потребує детального аналізу
податкової звітності та наявності інформації щодо повернутої платнику податку суми бюджетного
відшкодування, а тому платник податків має можливість звернутись за отриманням індивідуальної
податкової консуль тації в порядку , передбаченому ст . 52 Податкового кодексу У країни з детальним описом
ситуації.
Виправлення помилки, допущеної у додатку 3 та/або додатку 4 до декларації, яка не вплинула на суму
бюджетного відшкодування (наприклад, неправильно вказані індивідуальний податковий номер, звітний
податковий період) здійснюється наступним чином: повторюється помилковий запис, вартісні показники
сторнуються (показуються зі знаком «-»), далі наводиться правильний запис щодо операції з
виправленими показниками (у тому числі і вартісні дані); підсумковий рядок «У сього» не заповнюється.
Стосовно перевірки: в нас дивились і документи куди пішли матеріали, що були закуплені по ПНЕ, які сформували від'ємне значення, а по НКУ перевірка повинна стосуватись тільки питань по відшкодуванню ПДВ, тобто, як я розумію-документи по придбанню-оплаті-доставці.
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

O_range
Гений
Гений
Повідомлень: 448
З нами з: 12 листопада 2013, 08:46
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 225 разів

Повідомлення O_range »

Колеги, доброго дня! Поділяться, будь ласка, досвідом, хто нещодавно отримував бюджетне відшкодування з ПДВ. Ми заявили суму до 200 тис грн, хотілося б зрозуміти чи є зараз затримки з отриманням коштів з боку казначейства, якщо податкова все підтвердила? Наперед дякую
Персональні податкові консультації (звертайся в приват) // Individual tax advice (contact by direct)

ЖаннаZh
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 19 червня 2020, 09:25
Дякував (ла): 47 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення ЖаннаZh »

Всім доброго дня. Відшкодовую вперше. В Дод.4 вказала свій поточний рахунок для перерахування коштів. Декларація прийнята: "Прийнято пакет.Рахунки платника, зазначені у податковій декларації з ПДВ (додаток Д4) для перерахування не існують або закриті.На момент прийняття декларації Sнакл складає ХХХХХХХ.ХХ грн."
Рахунок перевірила – все правильно, я що не можу отримати кошти на поточний рахунок, чи це «відмазка». Не розумію, які мають бути мої дії наступні? Надсилати довідку про відкриття нами саме цього рахунку? Якщо так, то куда? Допоможіть будь-ласка, хто досвічений))

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

ЖаннаZh писав:
24 вересня 2020, 09:48
Всім доброго дня. Відшкодовую вперше. В Дод.4 вказала свій поточний рахунок для перерахування коштів. Декларація прийнята: "Прийнято пакет.Рахунки платника, зазначені у податковій декларації з ПДВ (додаток Д4) для перерахування не існують або закриті.На момент прийняття декларації Sнакл складає ХХХХХХХ.ХХ грн."
Рахунок перевірила – все правильно, я що не можу отримати кошти на поточний рахунок, чи це «відмазка». Не розумію, які мають бути мої дії наступні? Надсилати довідку про відкриття нами саме цього рахунку? Якщо так, то куда? Допоможіть будь-ласка, хто досвічений))
не звертайте уваги на таку помилку.

ЖаннаZh
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 19 червня 2020, 09:25
Дякував (ла): 47 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення ЖаннаZh »

Ребекка писав:
24 вересня 2020, 10:31
ЖаннаZh писав:
24 вересня 2020, 09:48
Всім доброго дня. Відшкодовую вперше. В Дод.4 вказала свій поточний рахунок для перерахування коштів. Декларація прийнята: "Прийнято пакет.Рахунки платника, зазначені у податковій декларації з ПДВ (додаток Д4) для перерахування не існують або закриті.На момент прийняття декларації Sнакл складає ХХХХХХХ.ХХ грн."
Рахунок перевірила – все правильно, я що не можу отримати кошти на поточний рахунок, чи це «відмазка». Не розумію, які мають бути мої дії наступні? Надсилати довідку про відкриття нами саме цього рахунку? Якщо так, то куда? Допоможіть будь-ласка, хто досвічений))
не звертайте уваги на таку помилку.
Дякую. Тобто, наступні кроки по відшкодуванню відбудуться незалежно від "дивного зауваження?"

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

це просто не доопрацьовано програмне забезпечення після обов"язкового введення нового формату банк.рахунків

Відповісти

Повернутись до “Відшкодування ПДВ”