Возмещение НДС

Misterbuh91
Ученик
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Misterbuh91 »

Доброго вечора.
Підскажіть, як правильно уточнювати Д3 до ПДВ декларації: заповнити просто правильними данними, чи через +-записів як це робиться в Додатку 5?
Які саме документи необхідно надати на документальну перевірку, тільки ті, що підтверджують сформоване оплачене від'ємне значення, чи також ті, що показують куди надалі пішли матеріали, роботи (тобто в які податкові зобов'язання).
Якщо не правильно заповнений Д3, чи є шанси, що просто видадуть ППР В3 з відмовою у бюджетному відшкодуванні без штрафу 25%.
Заздалегідь дякую всім небайдужим.

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Дякував (ла): 602 рази
Подякували: 467 разів

Повідомлення Asia Svetlova »

ЗІР
У випадку виправлення платником податку помилок у рядках поданої раніше податкової декларації з
ПДВ (далі – декларація), в резуль таті чого збільшується раніше задекларована сума бюджетного
відшкодування (рядок 20.2), у додатку 3 та додатку 4 до декларації, які подаються у складі уточнюючого
розрахунку , відображаються вартісні показники (сума збільшення), які відповідають даним з колонки 6
рядка 20.2 уточнюючого розрахунку .
У випадку заповнення уточнюючого розрахунку при виправленні помилок, в резуль таті чого
зменшується сума бюджетного відшкодування, кожна конкретна ситуація потребує детального аналізу
податкової звітності та наявності інформації щодо повернутої платнику податку суми бюджетного
відшкодування, а тому платник податків має можливість звернутись за отриманням індивідуальної
податкової консуль тації в порядку , передбаченому ст . 52 Податкового кодексу У країни з детальним описом
ситуації.
Виправлення помилки, допущеної у додатку 3 та/або додатку 4 до декларації, яка не вплинула на суму
бюджетного відшкодування (наприклад, неправильно вказані індивідуальний податковий номер, звітний
податковий період) здійснюється наступним чином: повторюється помилковий запис, вартісні показники
сторнуються (показуються зі знаком «-»), далі наводиться правильний запис щодо операції з
виправленими показниками (у тому числі і вартісні дані); підсумковий рядок «У сього» не заповнюється.
Стосовно перевірки: в нас дивились і документи куди пішли матеріали, що були закуплені по ПНЕ, які сформували від'ємне значення, а по НКУ перевірка повинна стосуватись тільки питань по відшкодуванню ПДВ, тобто, як я розумію-документи по придбанню-оплаті-доставці.

O_range
Гений
Гений
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 220 разів

Повідомлення O_range »

Колеги, доброго дня! Поділяться, будь ласка, досвідом, хто нещодавно отримував бюджетне відшкодування з ПДВ. Ми заявили суму до 200 тис грн, хотілося б зрозуміти чи є зараз затримки з отриманням коштів з боку казначейства, якщо податкова все підтвердила? Наперед дякую

ЖаннаZh
Ученик
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення ЖаннаZh »

Всім доброго дня. Відшкодовую вперше. В Дод.4 вказала свій поточний рахунок для перерахування коштів. Декларація прийнята: "Прийнято пакет.Рахунки платника, зазначені у податковій декларації з ПДВ (додаток Д4) для перерахування не існують або закриті.На момент прийняття декларації Sнакл складає ХХХХХХХ.ХХ грн."
Рахунок перевірила – все правильно, я що не можу отримати кошти на поточний рахунок, чи це «відмазка». Не розумію, які мають бути мої дії наступні? Надсилати довідку про відкриття нами саме цього рахунку? Якщо так, то куда? Допоможіть будь-ласка, хто досвічений))

Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Дякував (ла): 6683 рази
Подякували: 2179 разів

Повідомлення Ребекка »

ЖаннаZh писав:
24 вересня 2020, 09:48
Всім доброго дня. Відшкодовую вперше. В Дод.4 вказала свій поточний рахунок для перерахування коштів. Декларація прийнята: "Прийнято пакет.Рахунки платника, зазначені у податковій декларації з ПДВ (додаток Д4) для перерахування не існують або закриті.На момент прийняття декларації Sнакл складає ХХХХХХХ.ХХ грн."
Рахунок перевірила – все правильно, я що не можу отримати кошти на поточний рахунок, чи це «відмазка». Не розумію, які мають бути мої дії наступні? Надсилати довідку про відкриття нами саме цього рахунку? Якщо так, то куда? Допоможіть будь-ласка, хто досвічений))
не звертайте уваги на таку помилку.

ЖаннаZh
Ученик
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення ЖаннаZh »

Ребекка писав:
24 вересня 2020, 10:31
ЖаннаZh писав:
24 вересня 2020, 09:48
не звертайте уваги на таку помилку.
Дякую. Тобто, наступні кроки по відшкодуванню відбудуться незалежно від "дивного зауваження?"

Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Дякував (ла): 6683 рази
Подякували: 2179 разів

Повідомлення Ребекка »

це просто не доопрацьовано програмне забезпечення після обов"язкового введення нового формату банк.рахунків

Ольга24
Высший разум
Высший разум
Дякував (ла): 257 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення Ольга24 »

ссылка на статью https://lb.ua/news/2020/11/18/470846_ya ... RUV_Ff5lKM

По информации разных источников в бюджетном комитете:

Цитата из статьи " Думаю, что не менее 20 млрд. грн выжмут тем, что просто не будут возвращать НДС. Уже сейчас есть миллион примеров, когда возврат НДС задерживают. Естественно, его придётся рано или поздно возвращать. Поэтому сейчас Кабмин просто откладывает решение этой проблемы. Как, впрочем, делает и по другим вопросам. "

Відповісти

Повернутись до “Відшкодування ПДВ”