Податок на землю і оренда землі

Розділ XII ПКУ
Poshta_luda@ukr.net
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 27 травня 2022, 21:48

Повідомлення Poshta_luda@ukr.net »

Шеймус писав:
26 квітня 2023, 13:31
Poshta_luda@ukr.net писав:
26 квітня 2023, 13:23
Добрий день!Підкажіть будь-ласка, запізнилися зі здачею декларації з плати за землю, а тепер в ел. кабінеті її не приймають!Чи є якийсь спосіб здати звіт онлайн?
Повинна прийматися декларація.
Яку форму заповнюєте?
F0602007 Податкова декларацiя з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельнi дiлянки державної або комунальної власностi), видає помилку (Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено недостовірність значення обовʼязкового реквізиту щодо коду за КАТОТТГ (не відповідає третьому або додатковому рівню кодів Кодифікатора адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад). Перевірено на підставі п. 48.4 ст. 48, п.
49.3, п. 49.8 ст. 49 Податкового кодексу України з урахуванням положень постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 N° 807-IX)

Шеймус
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 199
З нами з: 13 лютого 2019, 17:55
Подякували: 94 рази

Повідомлення Шеймус »

Poshta_luda@ukr.net писав:
26 квітня 2023, 20:04
Шеймус писав:
26 квітня 2023, 13:31
Poshta_luda@ukr.net писав:
26 квітня 2023, 13:23
Добрий день!Підкажіть будь-ласка, запізнилися зі здачею декларації з плати за землю, а тепер в ел. кабінеті її не приймають!Чи є якийсь спосіб здати звіт онлайн?
Повинна прийматися декларація.
Яку форму заповнюєте?
F0602007 Податкова декларацiя з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельнi дiлянки державної або комунальної власностi), видає помилку (Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено недостовірність значення обовʼязкового реквізиту щодо коду за КАТОТТГ (не відповідає третьому або додатковому рівню кодів Кодифікатора адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад). Перевірено на підставі п. 48.4 ст. 48, п.
49.3, п. 49.8 ст. 49 Податкового кодексу України з урахуванням положень постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 N° 807-IX)
З декларацією все добре!
Ви невірно вказали територію КАТОТТГ

Irisik
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 23 січня 2019, 23:55
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Irisik »

Al Shurshun писав:
25 квітня 2023, 22:43
Irisik писав:
25 квітня 2023, 12:34
Al Shurshun писав:
21 квітня 2023, 16:18


в чем необходимость ПОЛУЧЕНИЯ новой ВЫПИСКИ - сессия местного совета, а земля - коммунальная, ПРОГОЛОСОВАЛА за утверждение новой Технической длкументации, которая вступила в 2023 годк ??? - В ЧЁМ ? :oops:

описанные вами манипуляции в свете методики 1471, в том числе и "бамажка" под название "ВЫПИСКА не имеют никакого отношения к оценочным работам по закону :oops:

ваша земля коммунальная и совет вам не поручал выполнение оценки и НЕ утверждал техническую документацию по НГО своим решением - ЕДИНСТВЕННЫЙ ЗАКОННЫЙ механизм утверждения оценки :oops:

т, что вам рассказали об АВТОМАТИЧЕСКОМ расчете - чушь и никакой суд эту ВЫПИСКУ не примет - не имееет никаой юридической силы - масса судебных решений :oops:

от подобной геокадастовской системы ДОЕНИЯ доверчивых многие пострадали :oops:

предыдущая методика 213 и нынешняя 1471 радикально отличаются в одной 4 рассчитываемых параметра, а в другой 7 или 8 табличных :oops:
Я щось Вас не можу зрозуміти.
У нас землі промисловості/під нашим приміщенням знаходиться земля, яка у власності/. НГО не ми проводимо. у 2021 році я змогла отримати останній витяг про нормативно-грошову оцінку, де вартість землі була, наприклад 3млн.грн., до цого НГО була 1,5млн. У 2022 році отримати витяг не змогла, не видала система, висить по цю пору. Звіт зробила зі слів податкового інспектора. У цьому році знову не змогла витяг про НГО дістати, по причині відсутності коду цільового призначення. Звіт знову зі слів інспектора зробила. Коли ми привели документацію у відповіність, я змогла завантажити витяг про НГО, там ціна була знижена, 1,6 млн.грн. В земельному кадастрі нам пояснили, що в 2022 році була проведена переоцінка землі. Відповідно, я звіт подала із завищеними цифрами, де податок завищений. Як я можу це виправити? Чому ви вважаєте це неправомірним?
очень печальноЮ что вы Не можете меня понять

с ваших же слов - НГО ми не проводимо

таким образом, в переводе на язык налогового Кодекса у вас ОТСУТСТВУЮТ какие-либо основаниея для предоставления ВЫПИСКИ ибо

"При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, а надалі такий витяг подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі"

в вашем же случае, как вы сами объявили НГО ми не проводимо отсутствуют основания предоставления налоговикам "новой выписки" и уточнения обязательств на основании такой "новой выписки"

В земельному кадастрі нам пояснили, що в 2022 році була проведена переоцінка землі - это всего лишь слова сотрудников канцелярии и архива,
а переоценку УТВЕРЖДАЕТ местный совет и информация о таком решении подлежит ОБЯЗАТЕЛЬНОМУ ОПУБЛИКОВАНИЮ с указанием даты и номера решения по утверждению технической документации по нормативной денежной оценке

"цьому році знову не змогла витяг про НГО дістати, по причині відсутності коду цільового призначення" , это - процедура исправления ошибок в записях кадастра, предусмотренная порядком ведения этого кадастра, но НЕ имеющая никакого отношения к утверждению технической документации по нормативной денежной оценке

слова инспектора, это - всего лишь слова, и они не могут подменить норму закона и я вам ее процитировал 286.2 Кодекса

вы просто должны быть готовы к доначислению обязательств со всеми ... :oops:
Добрий день!
По даному питанню зверталась в податкову, сказали, подати уточнюючу декларацію, такі питання непоодинокі.

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

Irisik писав:
02 травня 2023, 16:44
Al Shurshun писав:
25 квітня 2023, 22:43
Irisik писав:
25 квітня 2023, 12:34


Я щось Вас не можу зрозуміти.
У нас землі промисловості/під нашим приміщенням знаходиться земля, яка у власності/. НГО не ми проводимо. у 2021 році я змогла отримати останній витяг про нормативно-грошову оцінку, де вартість землі була, наприклад 3млн.грн., до цого НГО була 1,5млн. У 2022 році отримати витяг не змогла, не видала система, висить по цю пору. Звіт зробила зі слів податкового інспектора. У цьому році знову не змогла витяг про НГО дістати, по причині відсутності коду цільового призначення. Звіт знову зі слів інспектора зробила. Коли ми привели документацію у відповіність, я змогла завантажити витяг про НГО, там ціна була знижена, 1,6 млн.грн. В земельному кадастрі нам пояснили, що в 2022 році була проведена переоцінка землі. Відповідно, я звіт подала із завищеними цифрами, де податок завищений. Як я можу це виправити? Чому ви вважаєте це неправомірним?
очень печальноЮ что вы Не можете меня понять

с ваших же слов - НГО ми не проводимо

таким образом, в переводе на язык налогового Кодекса у вас ОТСУТСТВУЮТ какие-либо основаниея для предоставления ВЫПИСКИ ибо

"При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, а надалі такий витяг подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі"

в вашем же случае, как вы сами объявили НГО ми не проводимо отсутствуют основания предоставления налоговикам "новой выписки" и уточнения обязательств на основании такой "новой выписки"

В земельному кадастрі нам пояснили, що в 2022 році була проведена переоцінка землі - это всего лишь слова сотрудников канцелярии и архива,
а переоценку УТВЕРЖДАЕТ местный совет и информация о таком решении подлежит ОБЯЗАТЕЛЬНОМУ ОПУБЛИКОВАНИЮ с указанием даты и номера решения по утверждению технической документации по нормативной денежной оценке

"цьому році знову не змогла витяг про НГО дістати, по причині відсутності коду цільового призначення" , это - процедура исправления ошибок в записях кадастра, предусмотренная порядком ведения этого кадастра, но НЕ имеющая никакого отношения к утверждению технической документации по нормативной денежной оценке

слова инспектора, это - всего лишь слова, и они не могут подменить норму закона и я вам ее процитировал 286.2 Кодекса

вы просто должны быть готовы к доначислению обязательств со всеми ... :oops:
Добрий день!
По даному питанню зверталась в податкову, сказали, подати уточнюючу декларацію, такі питання непоодинокі.
уточните инспекцию, пожалуйста, может и мне так ответят :oops:

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

Irisik писав:
26 квітня 2023, 16:27
Al Shurshun писав:
25 квітня 2023, 22:43
Irisik писав:
25 квітня 2023, 12:34


Я щось Вас не можу зрозуміти.
У нас землі промисловості/під нашим приміщенням знаходиться земля, яка у власності/. НГО не ми проводимо. у 2021 році я змогла отримати останній витяг про нормативно-грошову оцінку, де вартість землі була, наприклад 3млн.грн., до цого НГО була 1,5млн. У 2022 році отримати витяг не змогла, не видала система, висить по цю пору. Звіт зробила зі слів податкового інспектора. У цьому році знову не змогла витяг про НГО дістати, по причині відсутності коду цільового призначення. Звіт знову зі слів інспектора зробила. Коли ми привели документацію у відповіність, я змогла завантажити витяг про НГО, там ціна була знижена, 1,6 млн.грн. В земельному кадастрі нам пояснили, що в 2022 році була проведена переоцінка землі. Відповідно, я звіт подала із завищеними цифрами, де податок завищений. Як я можу це виправити? Чому ви вважаєте це неправомірним?
очень печальноЮ что вы Не можете меня понять

с ваших же слов - НГО ми не проводимо

таким образом, в переводе на язык налогового Кодекса у вас ОТСУТСТВУЮТ какие-либо основаниея для предоставления ВЫПИСКИ ибо

"При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, а надалі такий витяг подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі"

в вашем же случае, как вы сами объявили НГО ми не проводимо отсутствуют основания предоставления налоговикам "новой выписки" и уточнения обязательств на основании такой "новой выписки"

В земельному кадастрі нам пояснили, що в 2022 році була проведена переоцінка землі - это всего лишь слова сотрудников канцелярии и архива,
а переоценку УТВЕРЖДАЕТ местный совет и информация о таком решении подлежит ОБЯЗАТЕЛЬНОМУ ОПУБЛИКОВАНИЮ с указанием даты и номера решения по утверждению технической документации по нормативной денежной оценке

"цьому році знову не змогла витяг про НГО дістати, по причині відсутності коду цільового призначення" , это - процедура исправления ошибок в записях кадастра, предусмотренная порядком ведения этого кадастра, но НЕ имеющая никакого отношения к утверждению технической документации по нормативной денежной оценке

слова инспектора, это - всего лишь слова, и они не могут подменить норму закона и я вам ее процитировал 286.2 Кодекса

вы просто должны быть готовы к доначислению обязательств со всеми ... :oops:
У мене є витяг про нормативно-грошову оцінку, у якій вартість зазначена у 2 рази менша. Фактично, я подала декларацію з неправильними даними. Це не є підставою для уточнення декларації за 2023 рік?
выписка - НЕ юридический документ, на эту тему бездна судебных решений "всего лишь справка" ля того, кто ее заказал

и N-раз НОВАЯ УТВЕРЖДЕННАЯ в порядке определенном ЗАКОМ ОЦЕНКА была ?
- НЕТ, зачем налоговикам ваша справка и ваше понимание статьи 50 :oops:

Irisik
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 23 січня 2019, 23:55
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Irisik »

Не виписка, а витяг про нормативно-грошову оцінку, в якій конкретно зазначена НГО, від якої нараховується податок на землю.
Чи по-вашому податок на землю нараховується від інших показників?
А в податковій, в конкретному відділі, який займається нарахуванням податку на землю та нерухомості.

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

Irisik писав:
08 травня 2023, 09:44
Не виписка, а витяг про нормативно-грошову оцінку, в якій конкретно зазначена НГО, від якої нараховується податок на землю.
Чи по-вашому податок на землю нараховується від інших показників?
А в податковій, в конкретному відділі, який займається нарахуванням податку на землю та нерухомості.
как не назови "витяг" или "выписка" это не меняет сути вопроса

у меня их, вопросов, было 2 (два):

1) какая дата решения местного совета об утверждении технической документации нормативной денежной оценки земель населенного пункта или отдельного земельного участка коммунальной собственности ?! :oops:

2) вы получили утвержденную надлежащим образом индивидуальную налоговую консультацию о применении конкретной нормы налогового законодательства об выписках из технической документации нормативной денежной оценки - номере этой консультации ?! :oops:

Leiba
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 17 травня 2023, 12:25

Повідомлення Leiba »

добрий день! Чи був у когось досвід щодо подачі звіту по оренді зі зниженою ставкою згідно рішення міськаради (в нашому випадку Дніпро)? Ми показали знижену ставку згідно рішення 3/24 від 13.07.2022, але зараз надійшли запити з податкової що треба надати дод.угоду до договору оренді землі, де є прописане зниження ставки. Тобто рішення на час дії військового стану не для всіх?..


Alinok
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 109
З нами з: 10 січня 2012, 11:04
Дякував (ла): 38 разів

Повідомлення Alinok »

Доброго дня. Не розумію за ці зміни до закону 3050 від 11.04.
Ми платники орендної плати. Нам потрібно подавати уточнюючу тільки якщо наша земля забруднені вибухонебезпечними предметами або непридатні для використання? Чи підходить весь 10міс 22 року, якщо все добре.
:dash: :dash: :dash:
Платники орендної плати, які до дати набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно" відповідно до статті 288 цього Кодексу задекларували за 2022 та/або 2023 роки податкові зобов’язання з орендної плати за земельні ділянки, забруднені вибухонебезпечними предметами або непридатні для використання у зв’язку з потенційною загрозою їх забруднення вибухонебезпечними предметами, мають право відкоригувати нараховані податкові зобов’язання з орендної плати за період 2022-2023 років шляхом подання в порядку, визначеному цим Кодексом, уточнюючих податкових декларацій.

От не розумію. :stars: :stars: :stars:
Допоможіть, будь ласка :help: :help: :help: :help:

Відповісти

Повернутись до “Податок на майно”