Налог на недвижимое имущество, отличное от земельного участка

Розділ XII ПКУ
Анива
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 105
З нами з: 15 серпня 2016, 12:43
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 22 рази

Повідомлення Анива »

ANKO,
Если у Вас это первая Уточняющая декларация, то ставим 1. "Починаючи з"- ставим 3 (т.е. изменения произошли с марта). Хорошую ссылку по заполнению УР дали на стр 104. Там всё тщательно расписано.

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

а ще питання.. ви заповнювали р.1.1. уточнюючої, я читала що ваш коментар щодо зв'язку з медком..
А як на практиці? Дякую

Анива
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 105
З нами з: 15 серпня 2016, 12:43
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 22 рази

Повідомлення Анива »

ANKO,
я заполнила 1.1. При проверке М.Е.Дос ошибок не нашел. Но Декларацию я пока не сдавала. Поэтому, пока не скажу, как пойдет дальше. Сдавать буду немного позже. Как сдам декларацию и увижу как она отразилась в Личном кабинете Налогоплательщка- отпишусь.

Аватар користувача
Ин
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5224
З нами з: 10 жовтня 2011, 04:48
Дякував (ла): 5116 разів
Подякували: 17317 разів

Повідомлення Ин »

ANKO писав:
22 квітня 2020, 11:49
а ще питання.. ви заповнювали р.1.1. уточнюючої, я читала що ваш коментар щодо зв'язку з медком..
А як на практиці? Дякую
Заповнювала 1.1 , уже здала, все прийнялось.

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Вчора відправила уточнюючу, сьогодні в кабінеті все нормально відображено і сума знята...

Анива
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 105
З нами з: 15 серпня 2016, 12:43
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 22 рази

Повідомлення Анива »

Подскажите пожалуйста, где Вы смотрите начисление налога с личном кабинете налогоплательщика?
У меня в Разделе "Стан розрахунку з бюджетом" по строке "Нараховано/зменшено" стоит сумма налога за 4 квартал 19г, который я оплатила еще в 2019 году, а в строке "Сплачено до бюджету"- сумма перечисленного налога за 1 квартал 2020 года.
Может, я не там смотрю?
Спасибо!

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

А ви зайдіть в саму карточку нарахування і там все видно
просто натискаєте на на рядочок де йде інфа про нерухоме майно

k_natik
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 10 листопада 2014, 14:34
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення k_natik »

Колеги приветствую всех! подала уточненки по недвижимости. Первый раз на уменьшение налога за март и апрель. Второй раз на увеличение апреля)). (люблю наше законодательство, сначало сняло, потом передумало - одной рукой дала, второй забрала :D ). Зашла в стан розрахунків з бюджетом развернула обнаружила начисление пени. Жду ваших советов. За повторную уточненку идет пеня? За что пеню влепили? :? У кого такое счастье тоже вылезло? :g_in_dreams:

wow
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 21 березня 2017, 14:25
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення wow »

Всем Добрый день,

меня озадачило это в ЗУ № 540-IX:
Підрозділ 10. Інші перехідні положення
I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
1. У Податковому кодексі України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., №№ 13-17, ст. 112):
2) у розділі XX "Перехідні положення":
у підрозділі 10:
пункти 52-4 та 52-5 викласти в такій редакції:
"52-5....<...>
....Установити, що платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, які визначають податкові зобов’язання із такого податку на підставі податкових декларацій, сплачують податкове зобов’язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за податковий період квітень 2020 року у повному обсязі за місцезнаходженням об’єкта нежитлової нерухомості у строк до 30 червня 2020 року без нарахування пені та штрафних санкцій, передбачених цим Кодексом за порушення термінів сплати податкових зобов’язань щодо загальних термінів сплати податкового зобов’язання за такий період"

Но ведь в ПКУ написано следующее:

"266.10. Строки сплати податку
266.10.1. Податкове зобов’язання за звітний рік з податку сплачується:
а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;
б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації."

То есть 2й квартал (там и апрель) - оплата до 30 июля... :stars:
Может, я не туда смотрю или что-то упустила?

Срок 30 июня по ЗУ № 540-IX как-то на льготу не похож..

Tanna
Гений
Гений
Повідомлень: 369
З нами з: 07 квітня 2016, 08:11
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 198 разів

Повідомлення Tanna »

wow писав:
27 квітня 2020, 18:29
Всем Добрый день,

меня озадачило это в ЗУ № 540-IX:
Підрозділ 10. Інші перехідні положення
I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
1. У Податковому кодексі України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., №№ 13-17, ст. 112):
2) у розділі XX "Перехідні положення":
у підрозділі 10:
пункти 52-4 та 52-5 викласти в такій редакції:
"52-5....<...>
....Установити, що платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, які визначають податкові зобов’язання із такого податку на підставі податкових декларацій, сплачують податкове зобов’язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за податковий період квітень 2020 року у повному обсязі за місцезнаходженням об’єкта нежитлової нерухомості у строк до 30 червня 2020 року без нарахування пені та штрафних санкцій, передбачених цим Кодексом за порушення термінів сплати податкових зобов’язань щодо загальних термінів сплати податкового зобов’язання за такий період"

Но ведь в ПКУ написано следующее:

"266.10. Строки сплати податку
266.10.1. Податкове зобов’язання за звітний рік з податку сплачується:
а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;
б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації."

То есть 2й квартал (там и апрель) - оплата до 30 июля... :stars:
Может, я не туда смотрю или что-то упустила?

Срок 30 июня по ЗУ № 540-IX как-то на льготу не похож..
https://buhgalter911.com/news/news-1049903.html Вот уточнили по срокам уплаты до 30 июля 2020

Відповісти

Повернутись до “Податок на майно”