Сторінка 105 з 109

Re: Розбираємося з дивідендами!!!

Додано: 09 лютого 2021, 17:15
Lar4ik
смотрите Статут. Там написано когда выплачивать. Собрание, протокол, приказ, налоги и выплачивайте. Ещё нюанс- должен быть баланс и ФР утверждённый собранием участников за тот период, что хотите распределить и использовать прибыль, поэтому если Статут позволяет помесячную выплату, то и баланс с ФР за месяц. Посмотрите что по резервному фонду.

Re: Розбираємося з дивідендами!!!

Додано: 10 лютого 2021, 09:49
Орлов
Lar4ik писав:
09 лютого 2021, 17:15
должен быть баланс и ФР утверждённый собранием участников за тот период, что хотите распределить и использовать прибыль, поэтому если Статут позволяет помесячную выплату, то и баланс с ФР за месяц.
Будьте добры, ссылочку на нормативный документ :oops:

Re: Розбираємося з дивідендами!!!

Додано: 10 лютого 2021, 10:36
Nelli-Nelli
Орлов писав:
10 лютого 2021, 09:49
Lar4ik писав:
09 лютого 2021, 17:15
должен быть баланс и ФР утверждённый собранием участников за тот период, что хотите распределить и использовать прибыль, поэтому если Статут позволяет помесячную выплату, то и баланс с ФР за месяц.
Будьте добры, ссылочку на нормативный документ :oops:
А в чому Ви не згодні з відповіддю? Що потрібно уточнити? :unknown:

Re: Розбираємося з дивідендами!!!

Додано: 10 лютого 2021, 10:49
Орлов
Nelli-Nelli писав:
10 лютого 2021, 10:36

А в чому Ви не згодні з відповіддю? Що потрібно уточнити? :unknown:
Хочется узнать:
- в каких нормативных документах для выплаты дивидендов требуется наличие "утвержденного баланса"
- если собрание участников не согласно с цифрами в балансе, он может быть изменен?

Re: Розбираємося з дивідендами!!!

Додано: 10 лютого 2021, 11:06
Oska1302
Lar4ik писав:
09 лютого 2021, 17:15
смотрите Статут. Там написано когда выплачивать. Собрание, протокол, приказ, налоги и выплачивайте. Ещё нюанс- должен быть баланс и ФР утверждённый собранием участников за тот период, что хотите распределить и использовать прибыль, поэтому если Статут позволяет помесячную выплату, то и баланс с ФР за месяц. Посмотрите что по резервному фонду.
В мене в статуті прописано, що можна розподіляти за рішенням засновників, тому мої приймають рішення щомісячно протоколом+ наказ. До речі, від "бувалих", колег теж чула, що необхідно в такому випадку і баланс робити щомісячно, в іншому випадку в податкової виникають питання.

Re: Розбираємося з дивідендами!!!

Додано: 10 лютого 2021, 11:39
Nelli-Nelli
Орлов писав:
10 лютого 2021, 10:49

Хочется узнать:
- в каких нормативных документах для выплаты дивидендов требуется наличие "утвержденного баланса"
- если собрание участников не согласно с цифрами в балансе, он может быть изменен?
Може, в букОві Закону ніде і не прописано про баланс.Забули :g_crazy: Але для прикриття одного місця :g_haha: я згодна. Чим будем доказувать що в місяці виплати не збитки? (якщо за попередній місяць розподіляють ?)
От через це і дивіденди сплачую в поточному році за минулий. Як мені зручно без проблем це зробити. Бо зазвичай власники і не знають, що треба протокол зборів для виплат дивідендів.

Re: Розбираємося з дивідендами!!!

Додано: 10 лютого 2021, 16:04
Орлов
Nelli-Nelli писав:
10 лютого 2021, 11:39
Чим будем доказувать що в місяці виплати не збитки? (якщо за попередній місяць розподіляють ?)
А что, на ООО не распространяется действие статьи 57.1.1 Налогового кодекса? https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#n10713
57.1-1.1. У разі прийняття рішення щодо виплати дивідендів платник податку на прибуток - емітент корпоративних прав, на які нараховуються дивіденди, проводить зазначені виплати власнику таких корпоративних прав незалежно від того, чи є оподатковуваний прибуток, розрахований за правилами, визначеними статтею 137 цього Кодексу.

Re: Розбираємося з дивідендами!!!

Додано: 11 лютого 2021, 11:01
А-2021
Oska1302 писав:
10 лютого 2021, 11:06
В мене в статуті прописано, що можна розподіляти за рішенням засновників, тому мої приймають рішення щомісячно протоколом+ наказ.
Подскажите, пожалуйста, почему для оплаты счетов/накладных на полученные ТМЦ/ актов на полученные услуги приказ не нужен, а для оплаты протокола собрания учредителей - нужен?

Re: Розбираємося з дивідендами!!!

Додано: 11 лютого 2021, 12:47
Орлов
    А-2021 писав:
    11 лютого 2021, 11:01
    Подскажите, пожалуйста, почему для оплаты счетов/накладных на полученные ТМЦ/ актов на полученные услуги приказ не нужен, а для оплаты протокола собрания учредителей - нужен?
    ХЗ
    (Хочу знать :mocking: )

    Читая форум, иногда складывается впечатление что некоторые бухгалтера и в туалет не ходят без приказа :yahoo:

    Re: Розбираємося з дивідендами!!!

    Додано: 11 лютого 2021, 14:34
    Nelli-Nelli
    Орлов писав:
    10 лютого 2021, 16:04
    57.1-1.1. У разі прийняття рішення щодо виплати дивідендів платник податку на прибуток - емітент корпоративних прав, на які нараховуються дивіденди, проводить зазначені виплати власнику таких корпоративних прав незалежно від того, чи є оподатковуваний прибуток, розрахований за правилами, визначеними статтею 137 цього Кодексу.
    Я ще в своій роботі підприємства не банкротила та і з державними теж не працювала, щоб в збитки підприємство затягувати. :g_haha:
    можна і так! по Закону. Але навіщо це приватному бізнесу? ;)