Как правильно начислить НДФЛ

Розділ IV ПКУ
Юлия11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 577
З нами з: 22 липня 2011, 11:10
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення Юлия11 »

Ир4ик писав:
Юлия11 писав:
novichok писав: Если 10 числа официальное увольнение- полный расчет. Со следующего дня внешний совместитель и это другое лицо для начислений. В один день и то и другое очень сомнительно) т.е. увольнение и прием)
Т.е. я так понимаю, что доход одного и того же человека на одном и том же предприятии в одном и том же месяце (до 10-го был основным сотрудником, после 10-го внешний совместитель) складывать для определения базы 15/17% не нужно? #wall# А можно ссылочку на законодательство, пожалуйста
Вы его перевели с основного на совместителя или уволили и приняли?


Мы уволили 9-го с основного места работы, а приняти с 10-го по совместительству (внешнему).

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3705 разів
Подякували: 2328 разів

Повідомлення Ир4ик »

Чи має право на ПСП ФО з місяця подання заяви, якщо в цьому місяці вона була звільнена з іншого місця роботи, де податковий агент також над…
Коротка:
Оскільки платник податків має право на отримання податкової соціальної пільги лише від одного працедавця і реалізував це право у звітному місяці на старому місці роботи, то така фізична особа не має права на отримання в цьому місяці податкової соціальної пільги на новому місці роботи. При цьому, при дотриманні умов отримання податкової соціальної пільги, така фізична особа має право на отримання податкової соціальної пільги на новому місці роботи з наступного місяця після прийняття на роботу.
Повна:
Відповідно до п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755 - VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати (інших прирівняних до неї відповідно до законодавства виплат, компенсацій та винагород), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень.
Згідно з пп. 169.3.4 п. 169.3 ст. 169 ПКУ податкова соціальна пільга надається з урахуванням останнього місячного податкового періоду, в якому платник податку був звільнений з місця роботи.
Отже, оскільки платник податків має право на отримання податкової соціальної пільги лише від одного працедавця і реалізував це право у звітному місяці на старому місці роботи, то така фізична особа не має права на отримання в цьому місяці податкової соціальної пільги на новому місці роботи. При цьому, при дотриманні умов отримання податкової соціальної пільги, така фізична особа має право на отримання податкової соціальної пільги на новому місці роботи з наступного місяця після прийняття на роботу.

Tati@na
Профи
Повідомлень: 38
З нами з: 13 травня 2010, 05:36
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Tati@na »

Помогите, пожалуйста, разобраться с НДФЛ.

Прочитала статью и совсем запуталась http://kr.minrd.gov.ua/media-ark/local-news/140542.html

Я так понимаю мы удерживаем НДФЛ 15% до 12180,00, т.е. 10 мин. зарплат на начало года, 17% - свыше 10 мин. зарплат. В статье указывается 15% свыше 10 тыс. грн., где правда?

Люда СВ
Ученик
Повідомлень: 5
З нами з: 11 серпня 2014, 10:11
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Люда СВ »

Доброго ранку, колеги! Допоможіть #help# #help# #help# :
який розмір податкової соц пільги для матері-одиначки з посвідченням чорнобильця???

tomassa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3941
З нами з: 14 березня 2012, 05:05
Дякував (ла): 1103 рази
Подякували: 2359 разів

Повідомлення tomassa »


Бух
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 800
З нами з: 08 січня 2009, 12:29
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 289 разів

Повідомлення Бух »

Люда СВ писав:Доброго ранку, колеги! Допоможіть #help# #help# #help# :
який розмір податкової соц пільги для матері-одиначки з посвідченням чорнобильця???
п.п.п. 169.3.1. ПКУ

"У разі якщо платник податку має право на застосування податкової соціальної пільги з двох і більше підстав, зазначених у пункті 169.1 цієї статті, застосовується одна податкова соціальна пільга з підстави, що передбачає її найбільший розмір..."

Люсильда
Гуру
Гуру
Повідомлень: 86
З нами з: 28 травня 2012, 05:25
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Люсильда »

У нас ООО, мы оплатили с /сч предприятия ж.д билеты в Грузию директору его жене и сыну, директор отчитался за командировку (у нас контракт с Грузией). Может быть кто-то подскажет как выйти из ситуации что бы не платить подоходный за жену и сына. Если оформить возвратную фин.помощь и вернуть деньги на р/сч. ?

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2784 рази

Повідомлення Люлик »

Люсильда писав:У нас ООО, мы оплатили с /сч предприятия ж.д билеты в Грузию директору его жене и сыну, директор отчитался за командировку (у нас контракт с Грузией). Может быть кто-то подскажет как выйти из ситуации что бы не платить подоходный за жену и сына. Если оформить возвратную фин.помощь и вернуть деньги на р/сч. ?
ни как! Платить нфдл за жену и сына прийдется, т.к. для них это доп. благо и к деятельности вашей организации они не имеют ни какого отношения.
А что Вам даст возврат денег на р/сч?

RICH
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 678
З нами з: 04 листопада 2013, 18:43
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 316 разів

Повідомлення RICH »

Добрый день! Наше предприятие переведено на неполную рабочую неделю, в результате чего у двоих сотрудников, которые имеют право на НСЛ, зарплата за месяц ниже НСЛ (ниже 609,00 грн.). Вопрос: имею ли я право вообще не удерживать с этих работников НДФЛ?

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14213
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22124 рази
Подякували: 40656 разів

Повідомлення ar4ik »

RICH писав:Добрый день! Наше предприятие переведено на неполную рабочую неделю, в результате чего у двоих сотрудников, которые имеют право на НСЛ, зарплата за месяц ниже НСЛ (ниже 609,00 грн.). Вопрос: имею ли я право вообще не удерживать с этих работников НДФЛ?
Имеете.

Відповісти

Повернутись до “Податок на доходи фізичних осіб і Військовий збір”