авансові платежі ПДФО загальна система

Розділ IV ПКУ
1qaz234
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 20 жовтня 2016, 10:27

Повідомлення 1qaz234 »

Я підприємець на загальній системі. Працюю з травня 2016 року. За 2 квартал не було чистого доходу і тому авансовий платіж по ПДФО і військовому не платила. В нашій податковій інспекції мені сказали, що авансові платежі з ПДФО не є узгодженою сумою податкового зобов"язання і немає ніякої відповідальності, якщо я не платити авансовий платіж ПДФО до 20 жовтня, головне, щоб все було заплачено до 10 лютого 2017 згідно декларації. А про військовий збір так взагалі сказали, що по ньому немає авансових платежів і він платиться по декларації до 10 лютого. Повірила, не оплатила, а тепер сумніваюся. Підкажіть , будь-ласка, що тепер робити? Платити сьогодні чи вірити нашій податковій?

minibuh
Мастер
Мастер
Повідомлень: 68
З нами з: 23 вересня 2015, 09:49
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 22 рази

Повідомлення minibuh »

1qaz234 писав:Я підприємець на загальній системі. Працюю з травня 2016 року. За 2 квартал не було чистого доходу і тому авансовий платіж по ПДФО і військовому не платила. В нашій податковій інспекції мені сказали, що авансові платежі з ПДФО не є узгодженою сумою податкового зобов"язання і немає ніякої відповідальності, якщо я не платити авансовий платіж ПДФО до 20 жовтня, головне, щоб все було заплачено до 10 лютого 2017 згідно декларації. А про військовий збір так взагалі сказали, що по ньому немає авансових платежів і він платиться по декларації до 10 лютого. Повірила, не оплатила, а тепер сумніваюся. Підкажіть , будь-ласка, що тепер робити? Платити сьогодні чи вірити нашій податковій?
Вам у податковій усе вірно сказали .

Tatyana777
Гений
Гений
Повідомлень: 464
З нами з: 26 лютого 2012, 01:12
Дякував (ла): 324 рази
Подякували: 148 разів

Повідомлення Tatyana777 »

minibuh писав:
1qaz234 писав:Я підприємець на загальній системі. Працюю з травня 2016 року. За 2 квартал не було чистого доходу і тому авансовий платіж по ПДФО і військовому не платила. В нашій податковій інспекції мені сказали, що авансові платежі з ПДФО не є узгодженою сумою податкового зобов"язання і немає ніякої відповідальності, якщо я не платити авансовий платіж ПДФО до 20 жовтня, головне, щоб все було заплачено до 10 лютого 2017 згідно декларації. А про військовий збір так взагалі сказали, що по ньому немає авансових платежів і він платиться по декларації до 10 лютого. Повірила, не оплатила, а тепер сумніваюся. Підкажіть , будь-ласка, що тепер робити? Платити сьогодні чи вірити нашій податковій?
Вам у податковій усе вірно сказали .
Если у Вас был чистый доход за 3-й квартал, то сегодня надо заплатить ПДФО.

1qaz234
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 20 жовтня 2016, 10:27

Повідомлення 1qaz234 »

чистий доход був, але останній день сплати був 19 жовтня, а сьогодні 20

Ledi29
ПрофиПрофи
Повідомлень: 48
З нами з: 25 листопада 2016, 23:08
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Ledi29 »

Добрый день! открыли ФОП в 2016 году. По итогам 2 квартала - 0, по итогам 3 и 4 прибыль. Как рассчитать авансовый платеж за 1 квартал 2017 года. Высчитывать по результатам работы 1 квартала или делить сумму прибыли за 2016 год на 4 равные части и уплачивать? Или на 2 равные части? и что делать если прибыли за 1 квартал нет?

Ivmar
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 154
З нами з: 16 жовтня 2012, 00:59
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення Ivmar »

Ledi29 писав:Добрый день! открыли ФОП в 2016 году. По итогам 2 квартала - 0, по итогам 3 и 4 прибыль. Как рассчитать авансовый платеж за 1 квартал 2017 года. Высчитывать по результатам работы 1 квартала или делить сумму прибыли за 2016 год на 4 равные части и уплачивать? Или на 2 равные части? и что делать если прибыли за 1 квартал нет?
177.5.1. Авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб розраховуються платником податку самостійно згідно з фактичними даними, зазначеними у Книзі обліку доходів і витрат, кожного календарного кварталу та сплачуються до бюджету до 20 числа місяця, наступного за кожним календарним кварталом (до 20 квітня, до 20 липня і до 20 жовтня). Авансовий платіж за четвертий календарний квартал не розраховується та не сплачується.

Якщо результатом розрахунку авансового платежу за відповідний календарний квартал є від’ємне значення, то авансовий платіж за такий період не сплачується.

177.5.3. Остаточний розрахунок податку на доходи фізичних осіб за звітний податковий рік здійснюється платником самостійно згідно з даними, зазначеними в річній податковій декларації, з урахуванням сплаченого ним протягом року податку на доходи фізичних осіб на підставі документального підтвердження факту його сплати.

Відповісти

Повернутись до “Податок на доходи фізичних осіб і Військовий збір”