НДФЛ и штрафные санкции

Розділ IV ПКУ
Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1619
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 815 разів
Подякували: 680 разів

Повідомлення Asia Svetlova »

Ninok писав:
16 лютого 2022, 15:11
Добрый день! Подскажите пожалуйста, НДФЛ в январе за декабрь и в феврале за январь оплатили на счёт для ндфл из дивидендов, кто сталкивался с такой ситуацией, как быть? Есть ли штрафы?
Будет недоимка. Нужно либо писать заявление в ДФС о переброске с неправильного счета на правильный, либо сейчас уплатить правильно, а потом уже заниматься переброской на правильный счет/возвратом излишне уплаченных. Насчет штрафов в период карантина точно не скажу. Думаю, что админ. штраф будет, а вот за несвоевременную уплату-не должно быть, вроде.
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Ninok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1592
З нами з: 11 жовтня 2011, 06:21
Дякував (ла): 879 разів
Подякували: 191 раз

Повідомлення Ninok »

Asia Svetlova писав:
16 лютого 2022, 15:52
Ninok писав:
16 лютого 2022, 15:11
Добрый день! Подскажите пожалуйста, НДФЛ в январе за декабрь и в феврале за январь оплатили на счёт для ндфл из дивидендов, кто сталкивался с такой ситуацией, как быть? Есть ли штрафы?
Будет недоимка. Нужно либо писать заявление в ДФС о переброске с неправильного счета на правильный, либо сейчас уплатить правильно, а потом уже заниматься переброской на правильный счет/возвратом излишне уплаченных. Насчет штрафов в период карантина точно не скажу. Думаю, что админ. штраф будет, а вот за несвоевременную уплату-не должно быть, вроде.
Подскажите, из налоговой сами позвонят? Я просто не знаю, как лучше поступить, ждать их звонка или идти самой сдаваться)) Просто впервые сталкиваюсь с такой ситуацией.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Ninok писав:
17 лютого 2022, 09:34
Asia Svetlova писав:
16 лютого 2022, 15:52
Ninok писав:
16 лютого 2022, 15:11
Добрый день! Подскажите пожалуйста, НДФЛ в январе за декабрь и в феврале за январь оплатили на счёт для ндфл из дивидендов, кто сталкивался с такой ситуацией, как быть? Есть ли штрафы?
Будет недоимка. Нужно либо писать заявление в ДФС о переброске с неправильного счета на правильный, либо сейчас уплатить правильно, а потом уже заниматься переброской на правильный счет/возвратом излишне уплаченных. Насчет штрафов в период карантина точно не скажу. Думаю, что админ. штраф будет, а вот за несвоевременную уплату-не должно быть, вроде.
Подскажите, из налоговой сами позвонят? Я просто не знаю, как лучше поступить, ждать их звонка или идти самой сдаваться)) Просто впервые сталкиваюсь с такой ситуацией.
колись податкова рознесла наш платіж не на той рахунок, хоча в платіжці все було вірно. Ніхто не дзвонив, а виписали зразу штраф, я його побачила в електронному кабінеті. Після мого походу в бухгалтерію податкової вони зробили перекидку і штраф анулювали.
ще було таке, що я платила не в той район (назви сіл дуже схожі). Теж возила листа в в податкову того району і вони перекидали кошти. Штрафів не нарахували.
На мою думку краще самому все виправити.

СветланаИ
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 732
З нами з: 15 лютого 2012, 02:46
Звідки: Киев
Дякував (ла): 645 разів
Подякували: 179 разів

Повідомлення СветланаИ »

Подскажите, пожалуйста, должны были заплатить ПДФО и ВЗ (податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов'язковому декларуванню) до 1 августа. Не заплатили, будет ли штраф, или можем не платить до конца военного положения?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

СветланаИ писав:
16 вересня 2022, 18:07
Подскажите, пожалуйста, должны были заплатить ПДФО и ВЗ (податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов'язковому декларуванню) до 1 августа. Не заплатили, будет ли штраф, или можем не платить до конца военного положения?
Если не секрет — почему податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов'язковому декларуванню?
Зображення

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 353
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 112 разів
Подякували: 197 разів

Повідомлення Оля-ля777 »

Яков писав:
16 вересня 2022, 22:56
СветланаИ писав:
16 вересня 2022, 18:07
Подскажите, пожалуйста, должны были заплатить ПДФО и ВЗ (податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов'язковому декларуванню) до 1 августа. Не заплатили, будет ли штраф, или можем не платить до конца военного положения?
Если не секрет — почему податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов'язковому декларуванню?
Я сталкивалась, если НДФЛ и ВС не подлежит обязательному декларированию, то он должен быть уплачен до сделки у нотариуса, например продажа второй квартиры за год. Это строго контролируется нотариусом, он чеки об оплате налогов подшивает в дело. По этому не понятно как умудрились не оплатить такие налоги.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Оля-ля777 писав:
17 вересня 2022, 23:45
Яков писав:
16 вересня 2022, 22:56
СветланаИ писав:
16 вересня 2022, 18:07
Подскажите, пожалуйста, должны были заплатить ПДФО и ВЗ (податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов'язковому декларуванню) до 1 августа. Не заплатили, будет ли штраф, или можем не платить до конца военного положения?
Если не секрет — почему податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов'язковому декларуванню?
Я сталкивалась, если НДФЛ и ВС не подлежит обязательному декларированию, то он должен быть уплачен до сделки у нотариуса, например продажа второй квартиры за год. Это строго контролируется нотариусом, он чеки об оплате налогов подшивает в дело. Поэтому не понятно как умудрились не оплатить такие налоги.
и я о том же...
Поэтому и возник такой вопрос к Светлане — возможно, что она должна была уплатить (и в другие годы платила) ПДФО и ВЗ с другим назначением? Тогда, в случае неверной уплаты ПДФО и ВЗ ранее, необходимо "перебрасывать" уплаченные "НЕ туда" налоги...
Зображення

LinNata
ПрофиПрофи
Повідомлень: 48
З нами з: 07 вересня 2022, 09:50
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення LinNata »

Доброго дня. Підкажіть будь-ласка...
У мене є людина, яка працює за ЦПД. І я ПДФО платила на той самий рахунок, що і по зарплаті. А треба було мабудь на рахунок "із доходів платника податку інших ніж заробітна плата".
Що мені тепер робити? Писати у податкову листа та вони перекинуть гроші?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

LinNata писав:
11 жовтня 2022, 13:58
Що мені тепер робити? Писати у податкову листа та вони перекинуть гроші?
Если платили налоги "не туда", то подаётся F1302001 Заява про повернення помилково та/або надмiру сплачених сум грошових зобов'язань та пенi (для ЮЛ — J1302001) и прилагаете квитанции
Зображення

LinNata
ПрофиПрофи
Повідомлень: 48
З нами з: 07 вересня 2022, 09:50
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення LinNata »

Дякую. Але якщо в мене декілько сумм? На кожну робити запит?

Відповісти

Повернутись до “Податок на доходи фізичних осіб і Військовий збір”